Týden vzdělávání dospělých 2019

Týden vzdělávání dospělých 2019
17. 10. 2019
Dušan Brodský

Týden vzdělávání dospělých je celostátní, ale i celosvětová akce na podporu účasti dospělých na jejich vzdělávání. V rámci TVD se v desítkách měst ČR konají stovky akcí, které mají podobu ukázkových kurzů, testování znalostí a dovedností a celé řady dalších aktivit.

Přijďte si vybrat z rozmanitého množství přednášek a workshopů, které budou z velké části rozloženy do pěti říjnových dnů od 21. 10. do 25. 10. 2019.
Tato tradičně pořádaná akce představí široké veřejnosti zajímavou a různorodou škálu vzdělávacích aktivit v různých formátech a podobách, jako jsou např. workshopy, semináře, kurzy, kulaté stoly, exkurze, dny otevřených dveří a mnoho dalších.

Hlavním důvodem pořádání této akce je především zpřístupnit vzdělávání pro všechny a ukázat pestrost nabídky v jihočeském kraji .

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích ve spolupráci s Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů pro vás připravila bohatý program nabitý akcemi týkající se vzdělávání, rozvoje osobnosti, podnikání či ekologie.

Bližší informace naleznete na www.jcpakt.cz

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality