Zveme k zapojení do Akcí Brontosaurus

Zveme k zapojení do Akcí Brontosaurus

Chtěli bychom Vám za Hnutí Brontosaurus představit projekt “Akce Brontosaurus – dny pro přírodu a krajinu” které pořádáme v roce 2024 u příležitosti oslav Dne Země a oslav 50 let Hnutí Brontosaurus

V termínu 19. – 28. 4. plánujeme uspořádat řadu drobných dobrovolnických akcí v regionech po celé České Republice. Chceme představit veřejnosti dobrovolnictví, ukázat jeho přínosy a motivovat komunity do dobrovolnické péče o naše nejbližší okolí. 

Momentálně bychom vám chtěli nabídnout možnost zapojit se a využít podporu, kterou organizátorům a organizátorkám nabízíme. Můžete u toho být s námi a organizovat jednu z mnoha akcí po celé ČR.

Vaše akce může být příjemným setkáním s užitečnou pomocí přírodě a krajině. Společně tak připomeneme původní smysl Dne Země.

Jako organizátor či organizátorka takové akce, získáte skvělou příležitost propojit lidi, kterým příroda a krajina ve vašem okolí není ukradená. Můžete tak svůj spolek obohatit o nové tváře nadšené pro dobrovolnictví a péči o životní prostředí. 

Využijte podpory a servisu, který Vám pro pořádání akce nabízíme, jako například finance na materiál, pomoc s propagací nebo metodiky a návody k dobrovolnickým činnostem.  

Více informací naleznete na webu: https://akce.brontosaurus.cz/ Na webu je i odkaz na formulář, kde se registrují připravované akce a to do 25. 2. 2024.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality