Žhavé novinky v Jihočeském divadle

Žhavé novinky v Jihočeském divadle
18. 3. 2019
Dušan Brodský

Pranostika praví: „Březen, za kamna vlezem“, ale my pro Vás máme lepší nápad! Co takhle vyrazit do divadla na nejnovější inscenaci činohry Ďáblův sluha? Tato historická detektivka Vlastimila Vondrušky, uvedená v Jihočeském divadle ve světové premiéře, vás zavede do středověkého hradu v Jindřichově Hradci, kde se v zimní tajemné atmosféře snaží dvorní vyšetřovatel Oldřich z Chlumu vyřešit sérii záhadných vražd. Jsou tyto vraždy opravdu dílem ďábla, nebo za nimi stojí nebezpečný šílenec? Odpověď se dozvíte na reprízách 30. 3, 3., 4. a 10. 4. 2019.

Pro ty, kteří dávají přednost hudební produkci, máme také skvělou zprávu! Již 29. března představí operní soubor Jihočeského divadla premiéru slavného muzikálu Evita v režii herce a režiséra Lumíra Olšovského. V hlavní roli se můžete těšit na pěvecké hvězdy Michaelu Gemrotovou, známou například z muzikálu Fantom opery či Ples upírů, a Michaelu Noskovou, která učinkovala například v muzikálu Mamma Mia. 

I na duben pro Vás máme připravený skvělý program. Tešit se můžete na dvě lákavé premiéry, divadelní festival SONDA a slavnostní vyhlášení a předání cen Jihočeské Thálie za rok 2018. A pozor, své divadelní oblíbence můžete podpořit již teď ZDE

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality