Workshop Demokracie a já

Workshop Demokracie a já

Rádi bychom Vás informovali o jedinečném vzdělávacím workshopu, který jsme pro Vás připravili v rámci Evropského týdne mládeže v našem informačním centru! Workshop je jedním ze série šesti, které proběhnou po celém Česku.

Chcete odhalit tajemství občanské participace? Během workshopu se dozvíte jak na to! Krom jiného si založíte fiktivní stranu, vyzkoušíte si s ní kandidaturu ve volbách a budete mít příležitost diskutovat s místními politiky o otázkách, které Vás zajímají. Na závěr workshopu vymyslíte reálný projekt na zlepšení svého okolí.

KDY A KDE?

  • Workshop proběhne ve čtvrtek 25. dubna 2019 v Informačním centru pro mládež v Českých Budějovicích – Husova tř. 622/45, České Budějovice).

JAK SE PŘIHLÁSIT?

DALŠÍ INFORMACE

  • Cestovné účastníkům workshopu uhradíme, občerstvení je zajištěno. Na workshop je možné dorazit i bez pedagogického doprovodu.
  • Série šesti regionálních workshopů bude zakončena 20. 5. 2019 konferencí v Praze, na níž budou moci účastníci v týmech obhajovat své projekty před odbornou porotou a soutěžit o zajímavé ceny. Nejúspěšnější týmy také získají konzultace svého projektu s odborníky, kteří jim pomohou podat žádosti o jeho financování.
  • Více informací naleznete na našem webu a v přiložené pozvánce. Přiložen je i větší leták určený k tisku, který můžete případně vyvěsit na škole. Děkujeme!
  • Událost na Facebooku

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality