VYHRAJ SKVĚLÉ CENY VE FOTOSOUTĚŽI #MYSOCIALEUROPE!

VYHRAJ SKVĚLÉ CENY VE FOTOSOUTĚŽI #MYSOCIALEUROPE!

Jak by podle Tebe měla vypadat budoucnost sociální Evropy? Vyfoť svou představu a pošli fotku do soutěže #MySocialEurope! Buď kreativní a vyhraj možnost procestovat Evropu s jízdenkou Interrail, foťák Fujifilm Instax a další super ceny!

Evropská komise vyhlašuje soutěž #MySocialEurope o nejlepší fotky zachycující budoucnost sociální Evropy. Soutěže se mohou zúčastnit zájemci ve věku 18-30 let žijící v EU. 

Jak na to? Ukaž na fotce, jak by podle Tebe měla vypadat budoucnost sociální Evropy. Inspirovat se můžeš 20 principy Evropského pilíře sociálních práv, které zahrnují například právo pro všechny na kvalitní vzdělání, rovnost pohlaví nebo třeba právo na minimální mzdu. Snímek musí být pořízen v zemi EU. 

Vyplň online přihlašovací formulář a nahraj fotku zde. Přihlásit můžeš maximálně 3 fotky. Deadline je 4. března 2019. 

Co můžeš vyhrát? Tři nejlepší fotografové/ky získají jízdenku Interrail, se kterou budou moct procestovat Evropu.  Kromě toho budou pozváni na akci Dialog mladých občanů, která proběhne 8. května v Sibiu v Rumunsku.

Akce se zúčastní 300 mladých Evropanů, kteří budou diskutovat o budoucnosti Evropy s komisařkou Marianne Thyssen. 

Autoři/autorky 12 dalších vybraných fotek vyhrají foťák Fujifilm Instax. Nejlepších 15 snímků bude vystaveno během výstavy uspořádané Evropskou komisí. Kromě toho si 35 finalistů odnese Bluetooth reproduktory.

Víc informací o soutěži najdeš zde.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality