Vracení vstupného za zakoupené vstupenky prostřednictvím CBsystemu zákazníkům

Vracení vstupného za zakoupené vstupenky prostřednictvím CBsystemu zákazníkům
23. 11. 2021
Tomáš Babický

Shrnutí ohledně vracení vstupného za zakoupené vstupenky prostřednictvím CBsystemu zákazníkům, kteří nesplňují podmínky nařízené vládou pro návštěvy kulturních akcí od 22.11.2021.

Zakoupené vstupenky na představení Jihočeského divadla před 21.11.2021 je možné vyměnit za „Dárkový poukaz“ pouze na pokladně Jihočeského divadla, Dr. Stejskala 424/19 a to nejpozději do dne, na který je zakoupená. Vstupné se nevrací !
Zakoupené vstupenky na Otáčivé hlediště a předplatné zůstávají v platnosti.

Diváci představení Cyrano, pořadatel Hudební divadlo Ze:Mě, si mohou bezplatně vyměnit vstupenky na jiný termín přes e-mail pokladnacyrano@seznam.cz. Do předmětu zprávy, prosím, uveďte heslo „CYRANO2211“.

Vstupenky na představení ostatních pořadatelů zákazníci mohou vrátit nejpozději do dne konání představení v místě zakoupení vstupenek. Pozdější vrácení vstupného nebude možné u akcí, které se konají v termínu.
Pokud bude akce pořadatelem zrušena úplně, vstupné se vrací do 30 dnů od nekonání představení. O těchto akcích jste vždy informováni prostřednictvím e-mailu a jsou také zveřejněny na webu CBsystemu: www.cbsystem.cz v sekci „Změny a aktuality“.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality