Veřejná konference (K)rok rodiny – 3. ročník

Veřejná konference (K)rok rodiny - 3. ročník

Vážení, ráda bych vás pozvala na veřejnou konferenci (K)rok rodiny, jejíž třetí ročník se bude konat online formou a to již příští úterý 29. 9. 2020 od 9:00 hodin. Přihlásit se můžete přes následující odkaz: https://forms.gle/NYx1yZsQVXdWaExj9. Zúčastnit se můžete třeba jen jednoho bloku, dle vašeho výběru. Instrukce obdržíte e-mailem.

Konferenci pořádá Síť pro rodinu, z.s. ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí a Jihočeským krajem. Záštitu nad konferencí převzala hejtmanka Jihočeského kraje, Mgr. Ivana Stráská a Rada města České Budějovice, patronkou akce je, stejně jako v letech předchozích, herečka Jihočeského divadla, MgA. Dana Špilauer Verzichová.

Těšit se můžete na příspěvek Ing. Petra Šmída na téma Rodina a virtuální svět, který se mimo jiné zaměří na to, jak sociální sítě ovlivňují vztahy v rodině a bude reagovat také na film V síti. Dále naše pozvání přijala ředitelka organizace Unicef ČR, paní Ing. Pavla Gomba, která se ve svém příspěvku zaměří na tradiční rodinu v současné společnosti doma i ve světě. Následně vystoupí paní Mgr. Olga Starostová z Diakonie ČCE s příspěvkem zaměřeným na péči o seniory v rodině.

V příloze naleznete program včetně interaktivního odkazu.

S pozdravem a přáním všeho dobrého

Petra Podzimková.

Mgr. et Bc. Petra Podzimková

Krajská poradkyně pro Jihočeský kraj

CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0006233

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

Odbor rodinné politiky a ochrany práv dětí | Sekce podpory rodiny

Odd. koncepce rodinné politiky a služeb péče o děti

Na Poříčním právu 1, 128 01 Praha 2

Pracoviště: Žižkova 12, 37001 České Budějovice

Mob.: +420 739 272 749

e-mail: petra.podzimkova@mpsv.cz

www.mpsv.cz

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality