V Budějcích se psem

V Budějcích se psem
18. 7. 2019
Dušan Brodský

Rádi bychom vám představili nový projekt s názvem „V Budějcích se psem“, který vznikl ve spolupráci Informačního centra pro mládež České Budějovice, Statutárního města České Budějovice a projektu Kavárenský pes,  jehož autorkou je naše dlouholetá dobrovolnice Karolína Brodská.

Právě ona je i autorkou tohoto projektu.

Projekt rozšiřuje možnosti turistiky a vyžití v Českých Budějovicích. Účelem je představit pejskařům zajímavá místa, kam lze zajít, kde si lehnout na deku a trávit čas, kam se jít proběhnout, kde si dát výbornou kávu nebo oběd, aniž byste svého mazlíčka museli nechávat přivázaného venku.

Čeká na Vás interaktivní stezka, která vás provede po krásách jihočeské metropole a ukáže vám skvělá místa vhodná pro vás a vašeho miláčka.

 To ale není všechno! Společně s našimi partnery jsme pro vás připravili hodnotné ceny, o které můžete soutěžit!

Jak soutěžit?

Stačí navštívit interaktivní místa, najít QR kódy a odpovědět správně na všechny otázky. Se správnými odpověďmi se stavit v Informačním centru pro mládež České Budějovice na Husově třídě 45, kde si můžete vyzvednout placku s fotkou vašeho miláčka (doporučujeme zaslat fotku vašeho miláčka na email icmcb@radambuk.cz před vaší návštěvou, aby byla placka připravena.) Čeká na vás také dáreček.  Pro získání placky a reklamního předmětu nemusíte navštívit všechna místa, stačí 4!

V případě, že navštívíte všech 6 míst, můžete se také zařadit do slosování o hodnotné ceny od našich partnerů. Je důležité podepsat souhlas o zpracování osobních údajů, pro zařazení do soutěže. Souhlas je možné podepsat taktéž v Informačním centru.

Už se na Vás a Vaše pejsky moc těšíme !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality