V Budějcích se psem na slalomovém kanále České Vrbné

V Budějcích se psem na slalomovém kanále České Vrbné

Pokud se rozhodnete pro získání řešení naší hádanky skryté na slalomovém kanále ve Vodáckém centru Lídy Polesné v Českém Vrbném, můžete zažít mnoho dobrodružných zážitků.

Máte-li rádi výzvy a vodu, určitě se koukněte do Vodácké školy, kde můžete vyzkoušet téměř vše co plave na vodě a vy to poháníte vlastními silami – od kajaku a paddleboardů přes baraky až po velké rafty. Chcete se naučit na kajaku, kanoi či na raftu? Přijďte se zdokonalit ve svém umění. Úplné začátečníky naučíme základům, pokročilým pomůžeme odstranit špatné návyky a zdokonalíme jejich techniku. U nás se vám budou věnovat odborníci na slovo vzatí – reprezentanti ve vodním slalomu, raftingu, extrémní kajakáři či účastníci nejvyšších českých soutěží.

Hledáte, kde bydlet v Budějcích? Nepotrpíte si na formality? Ubytujte se v areálu v okolí kanálu. Celkem je zde cca 5000 m2 plochy pro stany a karavany a další možností je ubytování v pokojích v hostelu Loděnice.

Ve vzdálenosti cca 400m je konečná zastávka MHD, 800m od kempu je nákupní středisko Globus.

Kolem areálu vede turistická cyklostezka po níž se můžete na kole nebo na bruslích za 15 minut dostat přímo do centra Českých Budějovic nebo na Hlubokou. Pokud kolo či brusle nevlastníte nebo jste si je zapomněli, rádi vám je zapůjčí v Půjčovně sportovního vybavení v kempu.

zdroj:
http://raftingcb.cz/

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality