Umění žít spolu

Umění žít spolu

Zajímá tě svět kolem tebe? Nechceš si jenom stěžovat, ale aktivně ovlivňovat jeho podobu? Hledáš inspiraci a další mladé lidi na stejné vlně? Přijeď na konferenci pro středoškoláky UMĚNÍ ŽÍT SPOLU a zjisti víc o tom, co jako dobrovolník můžeš zažít a dokázat. Setkáš se s odborníky i mladými lidmi, kteří se nebojí měnit svět kolem sebe. A třeba získáš informace a motivaci pustit se taky do nějakého dobrodružství!

Na co se můžeš těšit?

  • besedy s odborníky a aktivisty na téma dobrovolnictví a aktivní občanství
  • workshopy zaměřené na rozvoj tvých dovedností
  • osobní setkání s lidmi, kterým dobrovolnictví a aktivismus změnily život
  • tipy a možnosti, jak můžeš být aktivní i ty a jak začít

Na koho se můžeš těšit?

Jakub Čech
Student střední školy a aktivista z Přerova, který se již ve svých čtrnácti letech nenechal odbýt úředníky ve svém městě a docílil řady změn. V roce 2016 získal cenu Člověka v tísni Gratias Tibi a uvažuje, že v budoucnu vstoupí do politiky

Martin “Marty” Karen
Výjimečně aktivní a nápaditý organizátor projektu “We are all humans” a dalších dobrovolnických aktivit, který se narodil s vážným vícenásobným handicapem, nemá ruce od loktů dolů a také chodidlo jedné nohy. Jeho cílem je pomáhat a motivovat ostatní lidi, přičemž se nebojí pomýšlet ani na takové mety jako je třeba populární TEDx.

Jan Skalík
Aktivista a fotograf. Pracuje na Katedře environmentálních studií Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity a spolupracuje se spolkem Pomáháme lidem na útěku.

Konference Umění žít spolu se uskuteční 24. – 26. 11. 2017 v Praze. Ubytování a strava budou zajištěny, mimopražským účastníkům bude zpětně proplaceno cestovné. Přihlásit se můžeš zde, nejpozději do 12. listopadu.
Chceš vědět víc? S dalšími dotazy se můžeš obracet na marie.kotkova@dzs.cz.

Pozvánka – Umění žít spolu

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality