INFORMAČNÍ SERVIS JIHOČESKÝCH INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ
Tipy pro volný čas 9. týden 24. 2. – 1. 3. 2020
ICM Č. Budějovice, ICM Č. Krumlov, ICM J. Hradec, ICM Prachatice
ČESKOBUDĚJOVICKO | ||
6.4.2019 | 6.4.2020 | ŘEMESLA A ŽIVNOSTI V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích |
25.10.2019 | 18.10.2020 | SVATÁ ANEŽKA ČESKÁ A OBRAZ JEJÍ ÚCTY V JIŽNÍCH ČECHÁCH Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích |
13.1.2020 | 28.2.2020 | Výstava „O NOVOHRADSKÝCH ZPRAVODAJÍCH“ Městská knihovna Nové Hrady |
3.2.2020 | 28.2.2020 | TENGENENGE – MÍSTO POČÁTKU výstava Jihočeská vědecká knihovna, pob. Lidická, České Budějovice |
14.2.2020 | 3.4.2020 | Jaroslav KLM Klíma – WILD WEST NOW! – výstava fotografií Kino Kotva – předsálí, České Budějovice |
24.2.2020 |
| 19:00 FRANZ WERFEL – ŽIVOT A DÍLO – literární pořad Jihočeská vědecká knihovna, pob. Lidická, České Budějovice |
24.2.2020 |
| 19:00 SPOLEČENSTVO VLASTNÍKŮ KD Vltava, České Budějovice |
24.2.2020 |
| 20:00 LADISLAV ZIBURA: 40 DNÍ PĚŠKY DO JERUZALÉMA Divadelní sál, DK Metropol, České Budějovice |
25.2.2020 |
| 14:00 EUTANAZIE – LIDSKOST NEBO BARBARSTVÍ? Teologická fakulta JU, České Budějovice |
25.2.2020 |
| 16:00 MASOPUSTNÍ KOLEDA 2020 Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice |
25.2.2020 |
| 17:00 NORSKO – TOMÁŠ HÁJEK Malá scéna, DK Metropol, České Budějovice |
25.2.2020 |
| 17:00 ZÁPADNÍ SAHARA ANEB ŠEPOT KRIMINÁLU Jihočeská vědecká knihovna, pob. Suché Vrbné, České Budějovice |
25.2.2020 |
| 17:00 MALOVÁNÍ NA KAMENY: MAGICKÉ SOVY Universum v Kostce, České Budějovice |
25.2.2020 |
| 18:00 Z GRÓNSKA NA ALJAŠKU NA PLACHETNICI SNĚHURKA Kino Kotva, České Budějovice – přednáška |
25.2.2020 |
| 18:00 ROK V ZAJETÍ RÝŽE – OCHUTNÁVKA Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE Kulturní dům Trhové Sviny |
25.2.2020 |
| 19:00 ĎÁBLŮV SLUHA Jihočeské divadlo, České Budějovice |
26.2.2020 |
| 17:00 ČTYŘI VZNEŠENÉ PRAVDY BUDDHISMU Teologická fakulta JU, České Budějovice |
26.2.2020 |
| 18:00 STŘEDEČNÍ FILMOVÁ VEČEŘE Music club Sokolovna, Týn nad Vltavou |
26.2.2020 |
| 19:00 SPOLEČENSTVO VLASTNÍKŮ KD Vltava, České Budějovice |
26.2.2020 |
| 19:00 NA SPRÁVNÉ ADRESE Divadlo U Kapličky, České Budějovice |
26.2.2020 |
| 19:30 TANGO TANČÍRNA Horká vana, České Budějovice |
27.2.2020 |
| 18:00 HUDBA A NÁRODY Kostel sv. Anny, Jihočeská filharmonie, České Budějovice |
27.2.2020 |
| 19:00 KATI – ČERNÁ KOMEDIE Jihočeské divadlo, České Budějovice |
27.2.2020 |
| 19:00 KONCERT BAROKNÍ HUDBY ANEB KOUZLO ZOBCOVÝCH FLÉTEN JVK, pob. Lidická, České Budějovice |
27.2.2020 |
| 20:00 Mikal Hem: LISTOVÁNÍ / JAK SE STÁT DIKTÁTOREM Studiová scéna Na Půdě, Jihočeské divadlo, České Budějovice |
28.2.2020 |
| 17:00 SETKÁNÍ KOLEDNÍKŮ A MASEK… Kulturně-spolkový dům Nové Hrady |
28.2.2020 |
| 19:00 VINAŘSKÝ PLES Společenský sál, DK Metropol, České Budějovice |
28.2.2020 |
| 19:00 JE TO NA BEDNU KC Panorama, Hluboká nad Vltavou |
28.2.2020 |
| 20:00 JAMES HARRIES SUPERSTITION TOUR 2020 Music Bar Velbloud, České Budějovice |
29.2.2020 |
| 18:30 INVISIBLE MAN – premiéra Malé divadlo, České Budějovice |
29.2.2020 |
| 19:00 GIUSEPPE VERDI: NABUCCO Divadelní sál, DK Metropol, České Budějovice |
29.2.2020 |
| 19:00 VÁCLAV KOUBEK – koncert Horká vana, České Budějovice |
29.2.2020 |
| 20:00 38. REPREZENTAČNÍ HASIČSKÝ PLES MDK Sokolovna, Týn nad Vltavou |
29.2.2020 |
| 21:00 SUPERHOUSE W/AIFFEL (DJ LEGEND) Music Bar Velbloud, České Budějovice |
29.2.2020 |
| 21:30 RYBIČKY 48 Výstaviště České Budějovice, vstup od 18:00 |
1.3.2020 |
| 10:30 KOUZELNÁ ŠKOLKA – MICHAL NA HRANÍ Divadelní sál, DK Metropol, České Budějovice |
1.3.2020 |
| 14:30 DĚTSKÝ KARNEVAL KD Vltava, České Budějovice |
1.3.2020 |
| 15:00 ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA Divadlo U Kapličky, České Budějovice |
1.3.2020 |
| 15:00 O PERNÍKOVÉ CHALOUPCE ANEB JENOM JAKO Zámecké divadlo, Týn nad Vltavou |
1.3.2020 | 31.3.2020 | EXPONÁT MĚSÍCE BŘEZEN – KRÁSY TĚSNOPISU – výstava Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích |
ČESKOKRUMLOVSKO | ||
1.1.2017 | 31.12.2020 | JIŘÍ HAVLÍK: PRŮVAN ČESKOKRUMLOVSKÝCH KLÁŠTERŮ Kláštery Český Krumlov |
7.1.2020 | 29.2.2020 | POSBÍRÁNO V ULICÍCH – JAN MÁRA – fotografická výstava Kino kavárna Luna Český Krumlov |
22.2.2020 | 25.2.2020 | KRUMLOVSKÝ MASOPUST Historiské centrum města, Český Krumlov |
24.2.2020 |
| 17:00 JARNÍ BYLINY Městská knihovna v Českém Krumlově |
24.2.2020 |
| 19:00 LIZ LOCHHEADOVÁ – PERFECT DAYS Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov |
25.2.2020 |
| 16:00 MASOPUSTNÍ PRŮVOD MĚSTEM Ulice historického centra města, Český Krumlov |
25.2.2020 | 24.5.2020 | POHYB JE NÁŠ PROGRAM vernisáž výstavy 25.2. v 18:00 Regionální muzeum v Českém Krumlově |
25.2.2020 | 24.5.2020 | ZNÁMÁ NEZNÁMÁ. JIHOČESKÁ ARCHITEKTURA 20. STOLETÍ Regionální muzeum v Českém Krumlově |
26.2.2020 |
| 18:00 PUTOVÁNÍ STOŽECKEM – přednáška Museum Fotoatelier Seidel, Český Krumlov |
27.2.2020 |
| 19:30 NEZMAŘI Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov |
28.2.2020 |
| 19:45 ACUTE DOSE – TOMÁŠ J. HOLÝ Divadelní club Ántré, Český Krumlov |
29.2.2020 |
| 9:00 PRINGLES NA HORÁCH Lipno nad Vltavou |
29.2.2020 |
| 11:00 KARNEVAL S LIŠÁKEM FOXEM Skiareál Lipno nad Vltavou |
1.3.2020 |
|
15:00
H.
CH. ANDERSEN – OŠKLIVÉ KÁČÁTKO
Městské
divadlo, o.p.s., Český Krumlov
|
JINDŘICHOHRADECKO | ||
10.1.2020 | 1.3.2020 | JITRA V SÍTI CHYCENÁ – výstava Adama Panáčka Dům Štěpánka Netolického, Třeboň |
30.1.2020 | 28.3.2020 | SVĚT KOSTIČEK ANEB STAVEBNICE CHEVA – ČESKÝ FENOMÉN Galerie pod knihovnou, Počátky |
14.2.2020 | 29.3.2020 | VÝSTAVA MILOSLAVA NOVÁČKA / KRESBY A GRAFIKY Dům Štěpánka Netolického, Třeboň |
24.2.2020 |
| 18:30 VEČERNÍ KURZ KRESBY POSTAVY Dům dětí a mládeže, Třeboň |
25.2.2020 |
| 19:30 TŘEBOŇSKÝ LÁZEŇSKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR Společenský sál lázní Aurora, Třeboň |
26.2.2020 |
| 16:30 OD TROSEK PO HRUBOSKALSKO Městská knihovna Jindřichův Hradec |
27.2.2020 |
| 19:00 5. abonentní koncert VILÉM VEVERKA, MARTIN KASÍK Divadlo J. K. Tyla, Třeboň |
27.2.2020 |
| 19:00 SPAL JSEM S MARYLIN KD Kamenice nad Lipou |
28.2.2020 |
| 18:00 JARNÍ OČISTA S PLANETÁRNÍMI GONGY Dům dětí a mládeže, Třeboň |
28.2.2020 |
| 20:30 GRUZAVIK – koncert Jazz klub Satchmo, Jindřichův Hradec |
29.2.2020 |
| 9:00 KURZ HRY NA IRSKOU FLÉTNU Dům dětí a mládeže, Třeboň |
29.2.2020 |
| 15:00 NETRADIČNÍ VAŘENÍ – KANÁRSKÁ KUCHYNĚ Dům dětí a mládeže, Třeboň |
29.2.2020 |
| 16:00 PIVNÍ SLAVNOSTI 2020 KC Jitka, Jindřichův Hradec |
29.2.2020 |
| 19:30 VII. MĚSTSKÝ PLES KD Beseda Dačice |
29.2.2020 |
| 20:00 22. REPREZENTAČNÍ MUZIKANTKÝ PLES Sokolovna Žirovnice |
1.3.2020 |
| 15:00 KOUZELNÁ ŠKOLKA – MICHAL NA HRANÍ Divadelní sál Střelnice, Jindřichův Hradec |
PÍSECKO | ||
6.11.2019 | 15.3.2020 | LABORATOŘ: VŠUDE PAPÍR Sladovna Písek |
6.11.2019 | 15.3.2020 | ZA BAROKEM – poznejte baroko na vlastní kůži Sladovna Písek |
6.11.2019 | 15.3.2019 | VOLNÍ JAKO PTÁCI – divadelní projekt pro děti od 9 let Sladovna Písek |
22.1.2020 | 15.3.2020 | PETR STANĚK – SOCHAŘSKÉ OBJEKTY Sladovna Písek |
4.2.2020 | 29.2.2020 | ANTONIO LOPOMO ~ IMPRESIONISTICKÉ KRAJINY/ PAYSAGES IMPRESSIONNISTE Galerie Portyč, Písek |
24.2.2020 |
| 19:00 DOKONALÁ SVATBA – situační komedie Divadlo Fráni Šrámka, Písek |
25.2.2020 |
| 13:30 MAŠKARNÍ – MASOPUST SeniorCentrum Písek |
25.2.2020 |
| 16:00 TRADIČNÍ MASOPUSTNÍ PRŮVOD V MASKÁCH Odchod od ZŠ Svobodná, Písek |
25.2.2020 |
| 17:00 MASOPUSTNÍ VESELICE Divadlo Pod čarou, Písek |
25.2.2020 |
| 19:00 RELATIVITA Divadlo Fráni Šrámka, Písek |
27.2.2020 |
| 16:00 ANTARKTID–Z KONCE SVĚTA NA KONEC SVĚTA II. Prácheňské muzeum v Písku |
27.2.2020 |
| 17:00 THAJSKO, LAOS, KAMBODŽA PŘED 11 LETY Kavárna Psychiatrické nemocnice, Písek |
27.2.2020 |
| 17:00 VERNISÁŽ IV. ETAPY EXPOZICE MĚSTSKÉHO MUZEA BLATNÁ Městské muzeum Blatná |
28.2.2020 |
| 20:30 AC/DC ŠPEJBLS HELPRS Divadlo Pod čarou, Písek |
29.2.2020 |
| 9:00 DOPOLEDNÍ ŠKOLA PRO RODIČE–waldorfská pedagogika ZŠ Svobodná, Písek |
29.2.2020 |
| 19:00 ZE.MĚ TROSKA Divadlo Pod čarou, Písek |
1.3.2020 |
| 10:00 PALEČEK – činoherně – loutkové představení Kulturní dům Písek |
1.3.2020 |
| 16:30 PATNÁCT – narozeninová show tanečního centra Z.I.P. Kulturní dům Písek |
PRACHATICKO | ||
2.1.2020 | 31.5.2020 | VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ Z BOUBÍNA PAVLY ČÍŽKOVÉ A PAVLA HUBENÉHO Informační středisko Svinná Lada |
8.1.2020 | 31.3.2020 | JOHANN STEINBRENER – příběh vimperského knihtisku – výstava, Městská knihovna Vimperk |
6.2.2020 | 5.3.2020 | MÓDA 19. – 20. STOLETÍ – výstava dobových časopisů Městské kulturní středisko, Vimperk |
18.2.2020 | 27.3.2020 | F 2,8: MANIPULACE – výstava Galerie Dolní brána, Prachatice |
24.2.2020 |
| 9:30 NA SNĚŽNICÍCH KOLEM HORSKÉ KVILDY Středisko environmentální výchovy Horská Kvilda |
25.2.2020 |
| 9:30 VYCHÁZKA NA SNĚŽNICÍCH OKOLÍM KVILDY IS Kvilda |
25.2.2020 |
| 10:00 KOLEM PRANÝŘE ZA VÝHLEDY IS a SEV Kašperské Hory |
25.2.2020 |
| 19:00 TELLEMARKK – hudba bez hranic Galerie Dolní Brána, Prachatice |
26.2.2020 |
| 9:30 VYCHÁZKA NA SNĚŽNICÍCH VCHYNICE – TETOV Modrava před Dřevákem |
26.2.2020 |
| 18:00 POHLEDY DO KRAJINY – ZMIZELÁ ŠUMAVA IS a SEV Kašperské Hory |
26.2.2020 |
| 19:00 MATTHEW LOMBARDO: VE SMYČCE Městské divadlo, Prachatice |
27.2.2020 |
| 10:00 VYCHÁZKA NA SNĚŽNICÍCH OKOLÍM CHALUPSKÉ SLATĚ Informační středisko Svinná Lada |
27.2.2020 |
| 13:00 TVOŘIVÁ DÍLNA – DRHÁNÍ IS a SEV Kašperské Hory |
28.2.2020 |
| 9:30 PO STOPÁCH ŠUMAVSKÝCH ZVÍŘAT Návštěvnické centrum Kvilda |
28.2.2020 |
| 10:00 POZNEJ HISTORII ŠUMAVY A BAVORSKÉHO LESA Informační středisko Alžbětín, nádraží Alžbětín – B. Eisenstein |
28.2.2020 |
| 13:00 HISTORIE SKLÁŘSTVÍ NA ŠUMAVĚ – ruční výroba skleněného korálku, IS a SEV Kašperské Hory |
1.3.2020 |
| 16:00 ZRADA V BALÓNOVÉM COUPÉ – Pohádková rezervace Městské divadlo, Prachatice |
1.3.2020 | 31.3.2020 | MÝM POLEM JE SVĚT – výstava Městská knihovna Vimperk |
STRAKONICKO | ||
1.1.2020 | 28.2.2020 | MASOPUSTNÍ MASKY – VÝSTAVA Sloupová síň – Městský úřad, Vodňany |
8.1.2020 | 28.2.2020 | LABYRINT SVĚTA A RÁJ SRDCE V KOLÁŽÍCH MIROSLAVA HUPTYCHA Šmidingerova knihovna, Strakonice |
8.1.2020 | 30.6.2020 | JANA KUBOVÁ – OBRAZY Šmidingerova knihovna, Strakonice |
16.1.2020 | 27.3.2020 | VODÁCKO – TURISTICKÉ ODDÍLY V PEŘEJÍCH ČASU Státní okresní archiv, Strakonice, výstava |
24.2.2020 |
| 19:00 POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ Dům kultury, Strakonice |
25.2.2020 |
| 19:00 KAMBODŽA – PŘEDNÁŠKA CESTOVATELE DALIBORA KALČÍKA Hrad – Rytířský sál, Strakonice |
26.2.2020 |
| 16:30 ZASTAVENÍ V ČASE Šmidingerova knihovna, pob. Za Parkem, Strakonice |
26.2.2020 |
| 18:00 Zelené otazníky JAK BUDOVAT PŘÍRODĚ BLÍZKÉ TŮNĚ Společenský sál, Šmidingerova knihovna, Strakonice |
26.2.2020 |
| 19:30 Scéna mladých při DS Čelakovský – PRAVDA Dům kultury, Strakonice |
27.2.2020 |
| 17:00 NITĚNÁ GRAFIKA ZDOBENÁ KORÁLKY Šmidingerova knihovna, pob. Za Parkem, Strakonice |
27.2.2020 |
| 19:00 KAMBODŽA – země starobylých chrámů a prolité krve Městská galerie Vodňany |
28.2.2020 |
| 20:00 TEPLÁRENSKÝ PLES Sokolovna, Strakonice |
29.2.2020 |
| 11:00, 19:00 SEMINÁŘ ARGENTINSKÉHO TANGA Čajovna Pod stolem, Strakonice |
1.3.2020 | 26.4.2020 | FESTIVAL KNIH JANA BAUERA – výstava Městská galerie Vodňany |
TÁBORSKO | ||
24.11.2019 | 31.3.2020 | 100 LET SKAUTINGU V TÁBOŘE Husitské muzeum v Táboře – galerie Ambit |
16.1.2020 | 6.3.2020 | HISTORICKÉ A RETRO KOČÁRKY Galerie 140, Tábor |
23.1.2020 | 20.3.2020 | JAROSLAV CHOBOT, EVA ŠENKYŘÍKOVÁ – PÍSMO AYA Galerie U Radnice, Tábor |
22.2.2020 | 31.5.2020 | JAK TÁBOR SLAVIL 500 – výstava Kavárna kina Svět, Tábor |
24.2.2020 |
| 19:00 PROTEST / AUDIENCE Divadlo Univerzita, Tábor |
25.2.2020 |
| 19:00 MIKOLÁŠ RŮŽIČKA A TEREZIE KOVALOVÁ Divadlo Oskara Nedbala, Tábor |
25.2.2020 |
| 19:00 OD ZAMBEZI AŽ K MYSU DOBRÉ NADĚJE Aula SOŠEP, Veselí nad Lužnicí |
26.2.2020 |
| 19:00 LADISLAV ZIBURA- 40 DNÍ PĚŠKY DO JERUZALÉMA Divadlo Oskara Nedbala, Tábor |
27.2.2020 |
| 17:00 JINDŘICH ŠTREIT A KOL. – TOVÁRNA – vernisáž Divadlo Oskara Nedbala, Tábor |
27.2.2020 |
| 18:00 LISTOVÁNÍ – JAK SE STÁT DIKTÁTOREM Kulturní dům, Veselí nad Lužnicí |
27.2.2020 |
| 19:00 377. BAREVNÝ ČTVRTEK – MALTA – OPOMÍJENÝ KLENOT STŘEDOMOŘÍ Divadlo Oskara Nedbala, Tábor |
28.2.2020 |
| 18:00 CHARLOTTA GARRIGUE MASARYKOVÁ – AMERIČANKA, KTERÁ SE STALA ČEŠKOU Masarykův domov Čsl. církve evangelické, Tábor |
28.2.2020 |
| 19:00 POD SNĚHEM Divadlo Oskara Nedbala, Tábor |
28.2.2020 |
| 19:00 MASOPUSTNÍ TANEČNÍ VEČER Spektrum, Sezimovo Ústí |
28.2.2020 |
| 19:00 FORMAGGI DELLA BELLA ITALIA – večer plný sýrů Kulturní dům, Sezimovo Ústí |
29.2.2020 |
| 9:00 DEGUSTÁTORSKÝ KURZ S KAMILEM PROKEŠEM Obývák coffee & coctail bar, Tábor |
1.3.2020 |
| 14:30 POHÁDKA O LIAZCE Divadlo Oskara Nedbala, Tábor |
1.3.2020 |
| 15:00 KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA – KOČÁRKY Galerie 140, Tábor |