INFORMAČNÍ SERVIS JIHOČESKÝCH INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ
Tipy pro volný čas 40. týden 28. 9. – 4. 10. 2020
ICM Č. Budějovice, ICM Č. Krumlov, ICM J. Hradec, ICM Prachatice
ČESKOBUDĚJOVICKO | ||
12.5.2020 | 17.1.2021 | KOUZLO SBĚRATELSTVÍ – výstava Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích |
25.5.2020 | 31.1.2021 | MEZIPRŮZKUMY Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou |
26.5.2020 | 3.1.2021 | LANNA – MONUMENTY STOLETÍ – výstava Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích |
1.6.2020 | 30.9.2020 | UMĚNÍ VE MĚSTĚ České Budějovice |
3.6.2020 | 30.9.2020 | PETR NIKL – Z JEDNÉ VODY NAČISTO – obrazy Galerie R2020, Panská, České Budějovice |
10.9.2020 | 11.10.2020 | 10:00 PETR HÁJEK ARCHITEKTI – PRINCIPY – výstava Galerie současného umění, České Budějovice |
16.9.2020 | 30.10.2020 | PETR LUNDÁK: PŘÍBĚHY LUCIE – výstava Galerie Nahoře, České Budějovice |
21.9.2020 | 30.9.2020 | ITALSKÉ TRHY – APE FOOD TOUR Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice |
28.9.2020 | 9:00 ŠLÁPOTA Sraz – Šlápota – u bývalého Svazarmu, Týn nad Vltavou | |
28.9.2020 | 28.10.2020 | NOC, DEN A MĚSÍC VĚŽÍ A ROZHLEDEN ČR Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice |
29.9.2020 | 17:00 FRANTIŠEK NIEDL – SETKÁNÍ SE SPISOVATELEM Jihočeská vědecká knihovna, České Budějovice – pob. Suché Vrbné | |
29.9.2020 | 19:00 ZDENĚK IZER: NA PLNÝ COOLE! Společenský sál, DK Metropol, České Budějovice | |
29.9.2020 | 19:30 HOLKY A KLUCI Na Půdě, Jihočeské divadlo, České Budějovice | |
29.9.2020 | 19:30 LADY OSKAR – divadelní představení MDK Sokolovna, Týn nad Vltavou | |
30.9.2020 | 17:00 SIBIŘ – DRSNOU DIVOČINOU Horká Vana, České Budějovice | |
30.9.2020 | 18:00 TADY A TEĎ! Divadelní sál, DK Metropol, České Budějovice | |
30.9.2020 | 19:00 ĎÁBLŮV SLUHA Jihočeské divadlo, České Budějovice | |
30.9.2020 | 19:00 UČITELKOU V TANZÁNII – přednáška Terezy Hronkové SUD – studentské univerzitní divadlo, České Budějovice | |
30.9.2020 | 19:30 MALOVANÉ NA SKLE Terminál Letiště České Budějovice | |
30.9.2020 | 20:00 ČERNOBYL – SPÍCÍ PEKLO Horká Vana, České Budějovice | |
1.10.2020 | 12:00 MIMOŘÁDNÁ PROHLÍDKA VALDŠTEJNSKÉHO APARTMÁ Zámek Hluboká nad Vltavou | |
1.10.2020 | 19:00 BRATŘI EBENOVÉ Společenský sál, DK Metropol, České Budějovice | |
1.10.2020 | 19:00 SATURNIN Jihočeské divadlo, České Budějovice | |
2.10.2020 | 19:30 PODZIMNÍ BURLESQUE PARTY Music Club Slavie, České Budějovice | |
2.10.2020 | 21.10.2020 | S NÁMI ZA KRÁSAMI ŽIVOTA – výstava ZŠ Pohůrecká Radniční výstavní síň, České Budějovice, vernisáž 1.10. v 16:00 |
3.10.2020 | 7:35 SEIDELŮV VLAK Odjezd z vlakového nádraží České Budějovice | |
3.10.2020 | 18:30 NN NIGHT RUN ČESKÉ BUDĚJOVICE Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice | |
3.10.2020 | 19:00 ÚČA MUSÍ PRYČ! Jihočeské divadlo, České Budějovice | |
3.10.2020 | 19:00 JEŠTĚ JEDNOU PROFESORE Divadlo U Kapličky, České Budějovice | |
3.10.2020 | 19:00 LA TRAVIATA Divadelní sál, DK Metropol, České Budějovice | |
3.10.2020 | 19:00 VEČER FRANCOUZSKÝCH ŠANSONŮ Hotel Záviš z Falkenštejna, Hluboká nad Vltavou | |
3.10.2020 | 19:30 NESMÍR Na půdě, Jihočeské divadlo, České Budějovice | |
3.10.2020 | 19:30 CONCERTINO AVENTINO Kostel Panny Marie Růžencové, České Budějovice | |
4.10.2020 | DEN ZVÍŘAT Zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou | |
4.10.2020 | 14:00, 16:30 KRAJSKÁ PŘEHLÍDKA SCÉNICKÉHO TANCE Divadelní sál, DK Metropol, České Budějovice | |
4.10.2020 | 18:30 HVĚZDY SWINGU Malá scéna, DK Metropole, České Budějovice | |
ČESKOKRUMLOVSKO | ||
16.5.2020 | 31.1.2021 | ALENA ANDERLOVÁ – INSPIRACE MĚSTEM A OKOLÍM Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov |
16.5.2020 | 31.1.2021 | JUDITH ZILLICH, RAKOUSKO – 100 X 1 MODEL Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov |
16.5.2020 | 31.1.2021 | JOSEF SEIDEL (1859-1935) – KRUMLOV ZA ČASŮ SCHIELEHO Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov |
28.5.2020 | 31.10.2020 | STŘEDOVĚKÁ HRA – program pro rodiny Kláštery Český Krumlov |
26.9.2020 | 10.1.2021 | JANA PEŠKOVÁ – AKVARELY Regionální muzeum v Českém Krumlově |
28.9.2020 | 10:00, 14:00 STARÁ ŠUMAVA NA SNÍMCÍCH DÁVNÝCH FOTOGRAFŮ Museum Fotoateliér Seidel, Český Krumlov | |
29.9.2020 | 19:30 KATTA – VARHANY Zámecká jízdárna, Český Krumlov | |
29.9.2020 | 19:30 FOLKER BOHNET, ALEXANDER ALEXY – OSCAR PRO EMILY Městské divadlo o.p.s., Český Krumlov | |
30.9.2020 | 19:30 ŠTĚPÁN RAK, JAN-MATĚJ RAK Maškarní sál, Státní hrad a zámek Český Krumlov | |
1.10.2020 | 19:30 SLAVNÉ BAROKNÍ ÁRIE Barokní divadlo, Státní hrad a zámek Český Krumlov | |
1.10.2020 | 3.10.2020 | 9:00 OLIVER CZECH U17 INTERNATIONAL 2020 – badminton Všesportovní hala, Český Krumlov |
2.10.2020 | 17:00 POČÁTKY 2.SVĚTOVÉ VÁLKY NA ČESKOKRUMLOVSKU Náměstí svornosti 2, České Budějovice | |
2.10.2020 | 19:30 ČESKÝ VEČER – Marek Ztracený, Ondřej G. Brzobohatý a Ondřej Ruml Zámecká jízdárna, Český Krumlov | |
3.10.2020 | 19:00 IVO KAHÁNEK (KLAVÍR), ČESKÁ FILHARMONIE, DIRIGENT: SEMJON BYČKOV Zámecká jízdárna, Český Krumlov | |
3.10.2020 | 4.10.2020 | DEN ARCHITEKTURY ČESKÝ KRUMLOV Český Krumlov |
JINDŘICHOHRADECKO | ||
18.6.2020 | 6.1.2021 | ČESKOSLOVENŠTÍ LETCI NA ZÁPADNÍ FRONTĚ 1940 – 1945 Muzeum Jindřichohradecka, Jindřichův Hradec |
25.6.2020 | 11.11.2020 | NA HLADINĚ ZRCADLÍ SE – výstava Muzeum Jindřichohradecka, Jindřichův Hradec |
1.8.2020 | 30.10.2020 | ČLOVĚK A VÍRA – výstava velkoformátových fotografií Kostel sv. Jiljí a Panny Marie Královny, Třeboň |
4.8.2020 | 4.10.2020 | VÝSTAVA DANIELY ŠAFRÁNKOVÉ – JIHOČESKÝ RÁJ Dům Štěpánka Netolického, Třeboň |
28.9.2020 | 19:00 Přednáška „ŠUMAVA KARLA KLOSTERMANNA I JÁRY CIMRMANA“ Lázně Aurora, Třeboň | |
29.9.2020 | 16:00 KASTELÁNSKÁ PROHLÍDKA (KŘÍŽEM KRÁŽEM) Zámek Třeboň | |
30.9.2020 | 19:00 PO STOPÁCH SCHWARZENBERGŮ Náměstí T.G.M., Třeboň | |
30.9.2020 | 19:30 Koncert BÁRKA – ČESKÉ I SVĚTOVÉ EVERGREENY Společenský sál Lázní Aurora, Třeboň | |
1.10.2020 | 19:00 PĚCHOTNÍ SRUBY 1936 -38 – přednáška Lázně Aurora, Třeboň | |
1.10.2020 | 20:00 PARTIČKA NA VZDUCHU KKC Roháč, Třeboň | |
1.10.2020 | 31.10.2020 | VÝSTAVA FUTURE Městská knihovna Třeboň |
3.10.2020 | 9:30 TŘEBOŇSKÁ ŠLAPKA – ZA KNÍŽATY ZE SCHWARZENBERGU Masarykovo náměstí, Třeboň | |
3.10.2020 | 11:00 JINDŘICHOHRADECKÝ DUATLON Park pod gymplem, Jindřichův Hradec | |
3.10.2020 | 3.1.2021 | 10:00 Výstava VITORAZSKO – 100 LET OD PŘIPOJENÍ Dům Štěpánka Netolického, Třeboň |
PÍSECKO | ||
1.9.2020 | 30.9.2020 | 17:00 FRANTIŠEK DOMIN – výstava Galerie Portyč, Písek |
1.10.2020 | 25.11.2020 | MILOŇ NOVOTNÝ: HUDEBNÍCI 70. A 80. LET – výstava Infocentru, Galerie v Íčku, Blatná |
28.9.2020 | 14:00 DEN ČESKÉ STÁTNOSTI NA ZÁMKU BLATNÁ Zámek Blatná | |
29.9.2020 | 17:00 VRTÁNÍ STUDNÍ NA HAITI, IVO ROŠKANIN – přednáška Kavárna KCAŽ | |
30.9.2020 | 19:00 EWA FARNA – MÁLO SE ZNÁME TOUR 2020 –koncert Divadlo Fráni Šrámka, Písek | |
1.10.2020 | 17:00 KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA MĚSTEM Sraz u kašny na třídě J.P. Koubka, Blatná | |
3.10.2020 | 10:00 PODZIMNÍ DĚTSKÁ BURZA- BLEŠÍ TRH DK Milevsko | |
3.10.2020 | 14:00 ČÍŽOVSKÝ OKTOBERFEST Areál čížovského zámku | |
3.10.2020 | 20:00 CITRON – SUPI SE SLÉTAJÍ TOUR 2020 – koncert (z 23.4) KD Písek | |
3.10.2020 | 20:30 GAIA MESIAH – REFRESH TOUR – koncert Divadlo Pod Čarou, Písek | |
4.10.2020 | 8:30 VYCHÁZKA S POZOROVÁNÍM PTACTVA Sraz u Střížovic | |
4.10.2020 | 9:00 ŠACHOVÝ TURNAJ – O POHÁR STAROSTKY MĚSTA KD Písek | |
4.10.2020 | 18:00 BOHUNKA HERMANNOVÁ – NALADÍME KYTARY ČEŠTINOU – hudební večer, Kulturní kavárna Železářství U Šulců | |
4.10.2020 | 18:00 PRAGUE PHILHARMONIA WIND QUINTET & JAN ČENSKÝ – koncert Trojice, Písek | |
PRACHATICKO | ||
25.7.2020 | 31.12.2020 | SECESNÍ MÓDA – výstava Prachatické muzeum |
1.9.2020 | 30.9.2020 | CESTY – výstava Městská knihovna Vimperk |
1.9.2020 | 31.10.2020 | VĚTRNÉ MLÝNY – výstava Kavárna HappyCoffee, Vimperk |
1.9.2020 | 30.9.2020 | ŽIVOT V DIVOČINĚ – výstava MěKS Vimperk |
14.9.2020 | 14.10.2020 | KUBÍN A ŠUMAVA – výstava Galerie O.H. Hajeka, Prachatice |
18.9.2020 | 28.9.2020 | OBLUDÁRIUM DIVADLA BRATŘÍ FORMANŮ – výstava Zahrada zámku Kratochvíle |
28.9.2020 | 17:00 KONCERT KE DNI ČESKÉ STÁTNOSTI Kostel sv. Petra a Pavla | |
29.9.2020 | 17:00 ČÍM SE U NÁS PLATILO – přednáška Prachatické muzeum | |
29.9.2020 | 19:00 TADEÁŠ ŠÍMA: NA KOLE Z OMÁNU DOMŮ – přednáška Městské divadlo, Prachatice | |
30.9.2020 | 16:00 BŮHVÍ, JAK TO BYLO – přehlídka loutkového divadla Muzeum české loutky a cirkusu | |
1.10.2020 | 17:00 DEN ARCHITEKTURY Kavárna Ve Skále, Vimperk | |
1.10.2020 | 19:00 JEN SILVERMAN: PŘÍTELKYNĚ – divadlo Městské divadlo Prachatice | |
2.10.2020 | 19:00 BRIGGITE BUC: ČAS POD PSA – divadlo (za 9.4.2020) Městské divadlo Prachatice | |
2.10.2020 | 20:00 KREYSON MEMORIAL + STONEHILS – koncert Music Club Kandlák | |
3.10.2020 | 4.10.2020 | PODZIMNÍ PTÁCI A PŘÍRODA V NP ŠUMAVA – ornitologické dny Horská Kvilda |
3.10.2020 | 9:00 DEN PRO RAŠELINIŠTĚ NA SLUČNÍM TAHU Sraz Slučí Tah | |
3.10.2020 | 17:00 DEN ARCHITEKTURY – PRACHATICE OČIMA ARCHITEKTA Sraz u Staré radnice, Prachatice | |
4.10.2020 | 15:00 PŘÍHODY FERDY MRAVENCE – divadlo Městské divadlo, Prachatice | |
STRAKONICKO | ||
1.7.2020 | 30.9.2020 | MALOVANÝ DOMOV PAVEL HORÁK Informační centrum Vodňany |
3.8.2020 | 30.9.2020 | ALENA KRÁLÍČKOVÁ – OBRAZY V MINIGALERII U ZUBAŘE – výstava Galerie u zubaře, Vodňany |
5.8.2020 | 30.9.2020 | PETR EFENBERK – FOTOGRAFIE – PÍSKOVÁ ABSTRAKCE – výstava Sloupová síň, Vodňany |
4.9.2020 | 30.9.2020 | EVA WENEROVÁ-MALKOVSKÁ – výstava Hrad Strakonice – Černá kuchyně |
4.10.2020 | 22.11.2020 | LUDĚK KOLOUŠEK, PETR MANO, IVANA PETROVÁ, JIŘÍ STEINER – výstava MaG Vodňany |
28.9.2020 | 10:00 SVATOVÁCLAVSKÁ POUŤ V BUDYNI Budyně | |
28.9.2020 | 18:00 CO DOKÁŽÍ KLIENTI DENNÍHO STACIONÁŘE VE STRAKONICÍCH Šmidingerova knihovna, Strakonice | |
29.9.2020 | 6:00 TRH NA NÁMĚSTÍ Náměstí Svobody, Vodňany | |
29.9.2020 | 18:00 KONCERT NA KŘIŠŤÁLOVÉ MÍSY RC Beruška, Strakonice | |
29.9.2020 | 19:00 KPH – MODLITBA ZA VODU – koncert DK Strakonice | |
1.10.2020 | 9:30 BOOKSTART – S KNÍŽKOU DO ŽIVOTA Šmidingerova knihovna, hrad Strakonice | |
1.10.2020 | 18:00 ABSOLVENTSKÝ KONCERT – ZUŠ ve Vodňanech Sál MěKS, Vodňany | |
3.10.2020 | 9:30 ZÁVĚREČNÝ TENISOVÝ TURNAJ ČTYŘHER Sportovní areál Blanice | |
4.10.2020 | 22.11.2020 | LUDĚK KOLOUŠEK, PETR MANO, IVANA PETROVÁ, JIŘÍ STEINER – obrazy Městská galerie Vodňany, vernisáž 4.10. v 14:00 |
TÁBORSKO | ||
1.6.2020 | 30.9.2020 | UMĚNÍ VE MĚSTĚ – výstava Veselí nad Lužnicí |
1.9.2020 | 30.9.2020 | JIHOTVAR: HRDĚJOVICKÁ KERAMIKA 60. LET 20. STOLETÍ Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni |
21.9.2020 | 31.10.2020 | TÁBOR 1420/2020 – výstava Žižkovo nám., Tržní nám., nám. Mikuláše z Husi, Křižíkovo nám., Masarykovo nám., Husovo nám. |
28.9.2020 | POUŤOVÁ MŠE SVATÁ Drahotěšice | |
28.9.2020 | 12:30 KONCERT, KTERÝ OTVÍRÁ DVEŘE Žižkovo náměstí Tábor | |
29.9.2020 | 16:00 KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY MALOVALI TÁBOR Galerie Ambit – Augustiniánský klášter, Tábor | |
30.9.2020 | 16:45 RŮŽOVÝ DEN V POHYBU PROTI RAKOVINĚ Zimní stadion, Tábor | |
30.9.2020 | 17:00 MICHALOVI MAZLÍČCI – program pro děti Spektrum, Sezimovo Ústí | |
30.9.2020 | 19:00 NA KOLE PŘES AFRIKU S TADEÁĚŠEM ŠÍMOU – přednáška Garage, Tábor | |
30.9.2020 | 19:00 DOBRÁ RADA DRAHÁ – divadlo Divadlo Oskara Nedbala, Tábor | |
1.10.2020 | 19:00 NEZMAŘI – koncert Spektrum, Sezimovo Ústí | |
3.10.2020 | 10:00 TABOOK FESTIVAL – festival literatury Augustiniánský klášter, Tábor | |
3.10.2020 | 13:00KOSTÝMOVANÁ PROHLÍDKA Husitské muzeum v Táboře | |
4.10.2020 | 9:00 PODZIMNÍ PTAČÍ FESTIVAL – vycházka Zastávka MHD Tábor Náchod | |
4.10.2020 | 19:00 POCTA HVĚZD TÁBORU – 600 LET MĚSTA – koncert Divadlo Oskara Nedbala Tábor |