Tipy pro volný čas 12. týden 18.3.-24.3.2019

14. 3. 2019
Kamila Matějková

Tipy pro volný čas 12. týden 18. 3. – 24. 3. 2019

INFORMAČNÍ SERVIS JIHOČESKÝCH INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ

ICM Č. Budějovice, ICM Č. Krumlov, ICM J. Hradec, ICM Prachatice

ČESKOBUDĚJOVICKO
5.10.2018 5.6.2019 9.ROČNÍK VÝTVARNÉ SOUTĚŽE LESY A PŘÍRODA KOLEM NÁS výstava dětských prací Jihočeská vědecká knihovna, Na Sadech, České Budějovice
9.11.2018 31.3.2019 ČESKÉ BUDĚJOVICE PŘED STO LETY – PROMĚNY MĚSTA VE FOTOGRAFIÍCH A KNIHÁCH – výstava k 100. výročí založení ČR, Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích
21.12.2018 30.4.2019 HOKEJ – BUDĚJOVICKÝ FENOMÉN (90 let ligového klubu) Historická budova Jihočeského muzea, České Budějovice
7.2.2019 31.3.2019 ČESKÉ ŠLECHTICKÉ RODOVÉ RAŽBY 16.- 17. STOLETÍ Jihočeské muzeum, České Budějovice – výstava
4.3.2019 27.3.2019 NOVOHRADSKO – DOUDLEBSKO – výstava fotografií Výstavní síň kláštera, Borovany
8.3.2019 18.4.2019 JAN VRBA- ČERNOU výstava fotografií Kino Kotva, České Budějovice
8.3. 2019 18.4.2019 LUKÁŠ BLÁHA-PLEASE, DO NOT DISTURB výstava fotografií, Kino Kotva, České budějovice
8.3.2019 30.4.2019 SLAVNÉ PLACHETNICE – výstava historických lodí Městské muzeum, Týn nad Vltavou
18.3. 2019 22.3.2019 FESTIVAL JEDEN SVĚT 2019 U Tří Lvů, České Budějovice
18.3. 2019
18:30 FYZIOTERAPIE (nejen) PRO KNIHOMOLY Jihočeská vědecká knihovna, pobočka Čtyři Dvory, České Budějovice
19.3. 2019

17:00 ASIJSKÉ SRDCE:TÁDŽIGISTÁN A PAMÍR Jihočeská vědecká knihovna, České Budějovice
19.3.2019

19:30 RUSKO: LÉTO NA SIBIŘI Bar Lanovka, České Budějovice
19.3. 2019
16:00 AKADEMICKÁ PŮLHODINKA 2019přednáška Historická budova Jihočeského muzea, České Budějovice
19.3. 2019
17:00 MARTINA JANOŠOVÁ – REKVIEM ZA VLNĚNU DK Metropol, České Budějovice
19.3.2019
18:00 Michaela Poborská: PATAGONIE – cestovatelské promítání KD Trhové Sviny
19.3. 2019
19:00 EPYDEMYE DK Metropol, České Budějovice
19.3. 2019
19:30 PATAGONIE – cestovatelská přednáška Kulturní klub Living room, České Budějovice
20.3.2019
9:00 MINITRUCK SHOW 2019 ČEZ Sportovní hala, Týn nad Vltavou
20.3. 2019 16:30 TIŠTĚNÉ KNIHY VE STARŠÍM NOVOVĚKU, ANEB Z ČEHO SE ČETLO Jihočeská vědecká knihovna, České Budějovice
20.3. 2019
17:00 CESTUJEME PO SVĚTĚ – SRÍ LANKA – cestovatelská přednáška, KC Panorama, České Budějovice
20.3. 2019
19:00 MICHAEL JACKSON – HISTORY OF KING OF POP – dokument, Beseda, České Budějovice
20.3. 2019
18:30 JÓGA SMÍCHU ANEB ,,POJĎME SE SMÁT“ Centrum setkávání, České Budějovice
20.3. 2019
19:00 HANA MACHALOVÁ – CESTUJTE CHYTŘE, LEVNĚ A ČASTO DK Metropol, Malá scéna, České Budějovice
20.3. 2019
18:00 PSYCHOTALKS – JAK JSEM SE STAL (ne)ZÁVISLÝM Studentský klub Kampa, České Budějovice
21.3. 2019
18:00 KOMINÍČEK – představení Jihočeské divadlo, České Budějovice
21.3. 2019
19:00 VELKÁ ZEBRA , ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE KC Panorama, České Budějovice
21.3.2019
16:00 KLADNÝ PŘÍSTUP K ŽIVOTU – přednáška Jihočeská vědecká knihovna, České Budějovice
21.3. 2019
18:00 KLÍČ K VNITŘNÍ SPOKOJENOSTI Centrum setkávání, České Budějovice
21.3.2019
18:30 CELISTVÉ VNÍMÁNÍ Centrum setkávání, České Budějovice
21.3. 2019
17:00 VANDRÁCI/ VAGAMUNDOS DK Metropol, společenský sál, České Budějovice
21.3. 2019
18:00 PRANÁJÁMA Jihočeská škola ajurvédy, České Budějovice
21.3. 2019
10:00 ZAČNĚTE S JAREM TANČIT – kurz orientálního tance Centrum setkávání, České Budějovice
21.3. 2019
18:00 JAK HLEDAT SVÉ PŘEDKY (nejen) NA BOROVANSKU Divadelní klub, Borovany
22.3. 2019 23.3. 2019 BENEFICE PRO AZYLOVOU FARMU JARIKHANDA, z.s. MC Fabrika, České Budějovice
22.3. 2019 24.3. 2019 17:00 BURGER DAYS RKC Nové Dvory 2235, České Budějovice
22.3. 2019
18:00 JARNÍ SETKÁNÍ, SPIRÁLA ŽIVOTA A TIBETSKÉ MÍSY Centrum setkávání, České Budějovice
22.3. 2019
19:00 PEKAŘ A VOXEL/ TOUR 2019 – koncert Beseda, České Budějovice
22.3. 2019
19:30 PETR KALANDRA MEMORY BAND Blues klub Highway, České Budějovice
22.3. 2019
20:00 MALINA BROTHERS – koncert MDK Sokolovna, Týn nad Vltavou
22.3. 2019
20:30 ESTUARY HIGH TIDE A LARVA Music club Slavia, České Budějovice
22.3. 2019
21:00 EKTOR LIVE – koncert Gerbera, České Budějovice
22.3.2019 23.3.2019 19:00 VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE_ KC Panorama, Hluboká nad Vltavou – Divadlo Pikl
23.3. 2019 24.3. 2019 9:00 VYLAĎTE SE – UZDRAVTE SE S MICHAELOU A TOMÁŠEM MULTAVOU – léčba zvukem Centrum setkávání, České Budějovice
23.3. 2019
20:00 B DAY TEKNOPARTY VOL.6 Temelínská hospoda, Temelín
23.3. 2019
20:30 TROGLODYT Music club Slavia, České Budějovice
23.3. 2019
21:00 ZRNÍ Komiks club a bar, České Budějovice
24.3. 2019
14:00 KAŠPÁREK, ŠVEC A ČERT Žižkovo náměstí, Borovany
24.3. 2019
15:00 KOCOUR MODROOČKO – muzikál Jihočeské divadlo, České Budějovice
24.3.2019
15:00 O PRINCEZNĚ SNĚHURCE Divadlo U Kapličky, České Budějovice
24.3. 2019
19:00 MEZINÁRODNÍ TÝDEN WATSU Baby centrum Šikulka, České Budějovice
24.3. 2019
19:00 NEREZ LUCIA TOUR křest alba Jihočeské divadlo, České Budějovice
ČESKOKRUMLOVSKO
13.10.2019 30.4.2019 SŮL NAD ZLATO ANEB DÁ SE VAŘIT BEZ SOLI? Kláštery Český Krumlov – velký sál – výstava
1.2.2019 31.3.2019 10:00 PO STOPÁCH KLÁŠTERNÍCH ZÁHAD Kláštery Český Krumlov– jaké záhady skrývají středověké kláštery?
11.3.2019 15.3.2019 10:00 HRÁTKY S PAMĚTÍ Městská knihovna v Českém Krumlově
18.3.2019
18:00 ČESKOKRUMLOVŠTÍ SKAUTI SE PŘEDSTAVUJÍ Městská knihovna v Českém Krumlově
19.3.2019
17:00 JARNÍ BYLINKY A DETOXIKACE Městská knihovna v Českém Krumlově
19.3.2019
19:30 TOMASZ JACHIYMEK – KOLEGA MELA GIBSONA Městské divadlo o.p.s., Český Krumlov
20.3.2019
16:00 LESY A PŘÍRODA KOLEM NÁS Městská knihovna v Českém Krumlově
21.3.2019 23.3.2019 JEDEN SVĚT 2019 – festival dokumentárních filmů o lidských právech, Městské divadlo, Český Krumlov
22.3.2019
15:00 JARNÍ KERAMICKÁ DÍLNA Dům dětí a mládeže, Český Krumlov
22.3.2019
17:00 OBJEVTE SVÉ SAMOLÉČEBNÉ SCHOPNOSTI I. zámecké nádvoří, Zámek Český Krumlov
22.3.2019
20:00 THE ACOUSTIC – akustické verze irských a jiných balad Kino Velešín
23.3.2019
19:30 MODA FASHION DAY[S] 2019 Zámecká jízdárna, Český Krumlov
23.3.2019
21:00 GYPSY BAND LOMNICKÉ ČHÁVE Divadelní klub Ántré, Český Krumlov
24.3.2019
16:00 HRY A KONVERZACE S ANDREWEM Bistro Libra, Holkov, Velešín
JINDŘICHOHRADECKO
4.2.2019 29.3.2019 KRAJKOVÉ OBRAZY ZDEŇKA DOLEŽALA Městská knihovna, Kamenice nad Lipou
1.3.2019 15.4.2019 VÝSTAVA: ŠLECHTIC A ZVÍŘE Dům Štěpánka Netolického, Třeboň
8.3.2019 2.5.2019 RECYKLOSPEKTIVA – výstava Dům Štěpánka Netolického, Třeboň
18.3.2019
14:00 NÁRODNÍ HRDINA JAN KUBIŠ – přednáška historika PhDr. Eduarda Stehlíka, MBA, Kino Střelnice, Jindřichův Hradec
18.3.2019
18:00 SRBSKO, BULHARSKO A RUMUNSKO NA KOLE Dům Štěpánka Netolického, Třeboň
19.3.2019
19:00 Talkshow: JOSEF ALOIS NÁHLOVSKÝ A PEPA ŠTROSS Velký sál Zámek Žirovnice
20.3.019
19:30 KONCERT SWINGOVÉ KAPELY JH SWING BAND Společenský sál Lázní Aurora, Třeboň
21.3.2019
14:00 DRÁTKOVÁNÍ VELIKONOČNÍCH VAJÍČEK Městská knihovna, Třeboň
21.3.2019
15:30 STOP NEKALÝM PRAKTIKÁM! Divadelní sál Střelnice, Jindřichův Hradec
21.3.2019
16:30 AMERIKA DONALDA TRUMPA Městská knihovna, Jindřichův Hradec
21.3.2019
17:00 ZVONY JIHOČESKÉHO KRAJE – beseda Gymnázium Třeboň
21.3.2019
19:00 KONCERT ŽÁKŮ ZUŠ TŘEBOŇ Společenský sál Lázní Aurora, Třeboň
21.3.20019
19:00 ZPÍVAJCÍ KLARINETY: Mihály Könyves-Tóth, Miroslav Sekera, Divadlo J. K. Tyla, Třeboň
22.3.2019
19:30 SHYLOCK – hraje Milan Kňažko Divadlo J. K. Tyla, Třeboň
22.3.2019
20:00 DECHOVKY 21. STOLETÍ – Skaličané, Třeboňská 12 Sokolovna, Žirovnice
22.3.2019 24.3.2019 VÍKEND V POHYBU– 15. ROČNÍK Sportovní hala Žirovnice a okolí
23.3.2019
8:30 JARNÍ VENČENÍ S LUCKOU ŠIMÁNKOVOU + opékání buřtů, Dům dětí a mládeže, Třeboň
23.3.2019
9:30 HUARACHE WORKSHOP – UDĚLEJTE SI SANDÁLE VČAS Footmark Jindřichův Hradec
23.3. 2019
20:00 PETR KOLÁŘ S KAPELOU– koncert KD Lásenice, Jindřichův Hradec
24.3.2019
17:00 SENIOR KLUB – taneční večer Divadelní sál Střelnice, Jindřichův Hradec
PÍSECKO
1.3.2019 26.5.2019 JITEX 70 – VÝSTAVA Prácheňské muzeum v Písku vernisáž 1.3. v 17:00 hod.
1.3.2019 26.5.2019 LUCIE LINDEN TEXTILNÍ PRŮMYSL V DEGGENDORFU,1948-1986 Prácheňské muzeum v Písku vernisáž 1.3. v 17:00 hod.
1.3.2019 26.5.2019 PÍSECKÁ MÓDA PŘED JITEXEM Prácheňské muzeum v Písku vernisáž 1.3. v 17:00 hod.
19.3.2019
8:00 PŘEHLÍDKA DĚTSKÝCH RECITÁTORŮ Kulturní dům, Písek
19.3. 2019
10:00, 19:00 MALÝ PRINC NA ZEMI Divadlo Fráni Šrámka, Písek
20.3. 2019
19:30 NO NAME Centrum kultury, Písek
20.3.2019
19:00 TOMÍK NA CESTÁCH – cestovatelská přednáška Kulturní dům, Písek
20.3.2019
19:30 ŽELIBOYS ANEB ŽELIBORŮ A PŘÁTELÉ Lázně Hotel Vráž s.r.o., Písek
21.3.2019
16:00 JERONÝM PRAŽSKÝ A ČESKÁ REFORMACE Prácheňské muzeum v Písku – přednáší Mgr. Jakub Smrčka, ThD.
21.3.2019
17:00 Čtenářský klub: LAN PHAM THI: BÍLEJ KŮŇ, ŽLUTEJ DRAK Městská knihovna, Písek
22.3.2019
20:00 LESOMOR – hudební sdružení profesorů Country hospůdka „U šesti strun“, Písek
22.3.2019
20:30 MICHAL HRŮZA A KAPELA HRŮZY Divadlo Pod Čarou, Písek
23.3.2019
12:00 LEZETOP BOULDERCUP 2019 Lezecké centrum Leze Top, Písek
23.3.2019
18:00 HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL VOL.1 Divadlo Pod Čarou, Písek
23.3.2019
19:30 JARNÍ KONCERT Lázně Hotel Vráž, s.r.o., Písek
23.3.2019
20:00 IX. CHARITATIVNÍ PLES PRO PROTIVÍNSKOU SOKOLOVNU Kulturní dům, Písek
24.3.2019
10:00 JIHOČESKÁ BOULDERINGOVÁ LIGA 2019 Lezecké centrum Leze Top, Písek
24.3. 2019
19:00 DOMACI@STESTI.HNED Dům kultury, Milevsko
PRACHATICKO
25.1.2019 27.3.2019 IRENA ŠTYRANDOVÁ: DIVOŽENKY Galerie Neumannka, Prachatice – vernisáž 25.1.2019 v 18:00
1.3.2019 29.3.2019 IVANA ZÁLESKÁ: NOVÝ ZAČÁTEK – výstava obrazů Zimní zahrada Městského úřadu, Prachatice
4.3.2019 5.5.2019 VODA JE VĚDA – výstava Městská knihovna Prachatice
18.3.2019
10:00 VYCHÁZKA NA SNĚŽNICÍCH MODRAVA A OKOLÍ IS a SEV Kašperské Hory, parkoviště pod Penzionem Arnika
18.3. 2019
10:00 TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI PRO ZAČÁTEČNÍKY Městská knihovna, Prachatice
18.3.2019
SPORTOVEC ROKU OKRESU PRACHATICE Hotel Zlatá Hvězda, Vimperk
19.3.2019
17:00 DUDÁCKÁ BESEDA – ČENĚK ZÍBRT Muzeum JUDr. O. Kudrny, Netolice
19.3.2019
17:00 Tvořivá dílnička – JARNÍ VĚNEC NA DVEŘE DDM Netolice
19.3.2019
19:00 LENA YELLOW Galerie Dolní brána, Prachatice
20.3. 2019
14:00 TVOŘIVÉ STŘEDY SE ZDEŇKOU LEBEDOVOU Městská knihovna, Prachatice
20.3. 2019
17:15 ZLOMOVÁ DOBA R.2019 – přednáška Petry Nel Smolové Radniční sál, Prachatice
20.3. 2019
19:00 TOMASZ JACHYMEK: KOLEGA MELA GIBSONA Městské divadlo, Prachatice
21.3.2019
14:00 TVOŘIVÁ DÍLNA – VÝTVARNÉ RECYKLOVÁNÍ IS a SEV Kašperské Hory
21.3.2019
17:00 NOVINKY V DOTACÍCH PRO ÚSPORNOU DOMÁCNOST Městské kulturní středisko, Vimperk
21.3.2019
18:00 POHLEDY DO KRAJINY – MADEIRA IS a SEV Kašperské Hory
22.3.2019
17:00 FANTA MUSER TOUR 2019 Společenský sál Národního domu, Prachatice
22.3.2019
19:00 JAROMÍR HRUŠKA: HOTEL BLACKOUT Městské divadlo, Prachatice
23.3.2019
19:00 HOKEJOVÝ PLES HC VIMPERK KD Cihelna, Vimperk – hraje skupina De Facto
23.3.2019
20:00 JEREM.I A KREYSON MEMORIAL Music Club Kandlák, Prachatice
24.3.2019
19:00 JARNÍ BENEFIČNÍ KONCERT VERONIKY SPIEGELOVÉ Městské kulturní středisko, Vimperk
STRAKONICKO
8.1.2019 30.6.2019 UŽITÁ TVORBA VALENTINA HORBY + MĚSTSKÁ ZÁTIŠÍ Šmidingerova knihovna, Strakonice – výstava
6.3.2019 1.4.2019 8:00 VLTAVSKÉ OSTROVY V PRAZE Vstupní hala Šmidingerovy knihovny, Strakonice
15.3.2019 16.6.2019 STRAKONICE A VZNIK PROTEKTORÁTU ČECHY A MORAVA Hrad Strakonice – III. nádvoří
18.3.2019
18:00 KONCERT NA KŘIŠŤÁLOVÉ MÍSY Rodinné centrum Beruška, Strakonice
18.3.2019
19:00 GALAKONCERT MUSICA DOLCE VITA Dům kultury, Strakonice
19.3. 2019
9:00 KURZY POČÍTAČOVÉ GRAMOTNOSTI Hrad Strakonice, studovna ŠK, Strakonice
19.3. 2019
17:00 SPISOVATELÉ DO KNIHOVEN – IRENA DOUSKOVÁ Šmidingerova knihovna, společenský sál, Strakonice
20.3.2019
18:00 ZELENÉ OTAZNÍKY: JAK UKONČIT DOBU UHELNOU Šmidingerova knihovna, společenský sál, Strakonice
20.3.2019
19:00 MARTA KLOUČKOVÁ QUARTET Hrad Strakonice, Rytířský sál
22.3. 2019
8:30, 10:00 Skupovy Strakonice: VĚTRNÁ POHÁDKA Kino u Mravenčí skály, Strakonice
22.3. 2019
15:30 Skupovy Strakonice: HONZOVA KOMEDIE S ČERTY KZ u Mravenčí skály, Strakonice
22.3. 2019
16:00 VYNÁŠENÍ MORENY Rodinné centrum Beruška, Strakonice
22.3.2019
17:00 Skupovy Strakonice: ANGATAR KZ u Mravenčí skály, Strakonice
23.3. 2019
10:00 NÁVRAT KE ZDRAVÉ KRAJINĚ Hrad Strakonice, společenský sál ŠK, Strakonice
23.3.2019
10:00 Skupovy Strakonice: O DOBRÉ DUŠI KZ u Mravenčí skály, Strakonice
23.3.2019
14:30 Skupovy Strakonice: DEIDRÉ KZ u Mravenčí skály, Strakonice
23.3.2019
16:30 Skupovy Strakonice: KOLEDU NEBO… KZ u Mravenčí skály, Strakonice
24.3.2019
20:00 ANE BJERKAN/INDERØY, NORSKO – koncert folk/pop Na Ostrově 1415, Strakonice
TÁBORSKO
13. 9. 2018 31. 3. 2019 TÁBORSKÁ ŽELEZNICE NA SKLE – fotografie Muzeum pivovarnictví Tábor
1.1.2019 31.12.2019 VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ STARÝCH MĚŠIC A JEJICH OBYVATEL Hostinec Pod kaštanem, Měšice
3.1.2019 29.3.2019 18:00 Z ATELIÉRU TVŮRCE PŘÍRODY – František Malotín Divadlo Oskara Nedbala, Tábor – výstava fotografií
1.3.2019 30.3.2019 JÍZDENKU, PROSÍM – výstava fotografií Vlasty Nýdlové Městská knihovna Tábor
1.3.2019 30.4.2019 SPOLEČNÁ VÝSTAVA VÝTVARNÍKŮ – KUROVSKÁ, ŠRÁMKOVÁ, AANHOLD A VACKOVÁ Galerie Supice, Tábor
18.3. 2019
19:00 MISERY – divadlo/ horor Divadlo Oskara Nedbala, velký sál, Tábor
18. 3. 2019
19:00 JIŘÍ MALÍK: DÁL NIC?! ZADRŽ VODU V KRAJINĚ beseda, Jednota, Tábor
19.3.2019
18:00 KNIŽNÍ NOVINKY Z HUSITSKÉHO MUZEA Městská knihovna, Tábor
19.3. 2019
19:00 ŽALMAN A SPOL 2019 hudba/ koncert Divadlo Oskara Nedbala, malý sál, Tábor
20.3.2019
14:00 ODPOLEDNE S MALÝM PRINCEM Městská knihovna, Tábor
20.3. 2019
19:00 ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE Divadlo Oskara Nedbala, Tábor
20.3.2019
19:00 VANDRÁCI Hotel Palcát, Tábor
21.3.2019
18:00 PRÁVNÍCI V ULICI: JUDR. PAVEL ZEMAN, NEJVYŠŠÍ STÁTNÍ ZÁSTUPCE Spolkový dům Střelnice, Tábor – diskuze
21.3.2019
18:30 DAVID PITHART: VODA, SUCHO A KRAJINA BaoDílna, Tábor
21.3. 2019
18:30 SPISOVATELÉ DO KNIHOVEN – OLGA STEHLÍKOVÁ Městská knihovna, Tábor
21.3. 2019
19:00 VEČEŘE S FLÉTNOU A KLAVÍREM – koncert Divadlo Oskara Nedbala, Tábor
21.3. 2019 28.4.2019 VELIKONOČNÍ VÝSTAVA – vernisáž 20..3. v 17:00 Galerie 140, Tábor
22.3. 2019
20:00 KRAUSBERRY – koncert/rock/blues Univerzita, Tábor
23.3.2019 24.3.2019 9:00 VÍKEND DOBROVOLNÉHO VSTUPNÉHO Zoologická zahrada Tábor
23.3. 2019
8:30 odjezd BITVA U SUDOMĚŘE – autobusový zájezd na rekonstrukci bitvy, Nádraží ČD, Tábor
23.3.2019
14:00 Sobotníci: SVĚTOVÝ DEN VODY – AREÁLOVÁ ČISTÍRNA ODPADNÍCH VOD NA MĚLKÉ zastávka MHD Nový hřbitov směr Sezimovo Ústí 13:40
23.3. 2019
18:33 PUNKOVÝ PLES PO 8MÉ – ples/taneční zábava Střelnice, Tábor
24.3.2019
8:15 29. VÍTÁNÍ JARA Čenkov u Malšic, Restaurace Na Pastoušce
24.3. 2019
15:00 KAŠPÁREK V PEKLE Spolkový dům Střelnice, Tábor

Podobné příspěvky

POSTUP VRACENÍ VSTUPNÉHO Vážení zákazníci, na základě mimořádných opatření nařízených…

1. 4. 2020
Zobrazit všechny aktuality