Táborová akademie 2016 č. 2

Táborová akademie 2016 č. 2
15. 9. 2016
Kamila Matějková

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje ve spolupráci se Salesiánským střediskem mládeže v Českých Budějovicích připravila zážitkový kurz pro instruktory, oddílové vedoucí a další pracovníky s dětmi a mládeží – Táborová akademie 2016 č. 2.

1.kurz úspěšně proběhl v květnu 2016. Na podzim i na jaře probíhá jiný program, víkendy na sebe nenavazují, proto se mohou přihlásit nejen noví zájemci, ale také účastníci prvního kurzu z května 2016.

Kurz proběhne během jednoho víkendu. Důraz je kladen na zážitkovou pedagogiku, vycházíme z předpokladu, že co se naučíme, potřebujeme také prožít sami na sobě. Úspěšní absolventi obdrží osvědčení Táborové akademie.

 Termín: 4. – 6.11.2016 (pátek večer zahájení, neděle po obědě ukončení).

 Místo: Šumava, ŠVS Kvilda 15 http://www.sasmcb.cz/objekty/svs-kvilda/.

 Věk účastníků: od 15 let.

 Doprava: vlastní automobilem nebo autobusem

Ubytování: na pokojích na postelích ve vlastním spacím pytli.

S sebou: zápisník, tužka, vhodné oblečení do přírody, spací pytel, prostěradlo, přezůvky.

 Cena:  950 Kč členské spolky RADAMBUK,  1 100 Kč ostatní účastníci

V ceně je zahrnuto ubytování, strava plná penze, materiál na program, lektoři.

 Přihlášky zašlete elektronicky do 20.10.2016 : http://www.radambuk.cz/akce/zazitkovy-kurz-taborova-akademie-c-2-na-sumave/.

Přijetí přihlášky Vám potvrdíme na e-mail a zašleme podklady k platbě a upřesňující informace. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište požadavek do poznámek přihlášky spolu s fakturačními údaji a fakturu Vám zašleme.

Účastníci při nástupu na akci odevzdají vyplněnou přílohu Čestné prohlášení o bezúhonnosti a mladší 18 let také Souhlas rodičů s účastí v kurzu, která je součástí pozvánky.

Zasláním přihlášky souhlasí účastníci kurzu s tím, aby uvedená data byla vedena v evidenci RADAMBUK. Souhlasí s tím, aby fotografie z akce byly použity k propagaci RADAMBUK a zveřejněny na internetových stránkách a tiskovinách RADAMBUK.

Co můžete na kurzu očekávat?

  • Základy pedagogiky a psychologie předané formou metod zážitkové pedagogiky.
  • Kurz vedou zkušení lektoři, kteří sami pracují s dětmi a mládeží.
  • Možnost sdílení zkušeností s lidmi podobných zájmů.
  • Zpětná vazba a individuální přístup ke každému účastníkovi (každý účastník má svého „kouče“, se kterým může rozebírat své zkušenosti).
  • Práce s osobnostním profilem každého účastníka (podle motta „poznej nejdřív sebe, pokud chceš něco dělat pro druhého“).
  • Rodinná atmosféra (menší počet účastníků).

Nabídka určená pro vedoucí všech organizací, kteří se zabývají volnočasovými aktivitami pro děti a mládež i pro individuální zájemce. Předchozí zkušenost s prací s dětmi není nutná.

Lektor: Mgr. Jiří Heller, e-mail jiri.heller@sasmcb.cz , mobil 731625955.

pozvanka-ta-2016-c-2-sumava

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality