Staňte se účastníky výměny mládeže ČR-Izrael v roce 2014!

Staňte se účastníky výměny mládeže ČR-Izrael v roce 2014!
7. 7. 2014
admin

Česká rada dětí a mládeže společně s Radou hnutí mládeže v Izraeli v letošním roce opět připravuje společný bilaterální výměnný projekt mezi Českou republikou a Izraelem. Součástí programu budou diskuse mezi účastníky, přednášky s lektory, kreativní workshopy, návštěvy významných památek, představení různých organizací pracujících s dětmi a mládeží a také poznávání lidí a kultury partnerské země.

 

Pro plánování a realizaci tohoto bilaterálního projektu hledáme členy týmu, kteří se budou aktivně podílet na přípravě programu a organizaci v ČR, a kteří se zároveň stanou účastníky této dvoustranné výměny – týden v ČR, týden v Izraeli. Předpokládaný termín české části je na přelomu v druhé polovině října 2014, izraelská část se uskuteční kolem poloviny listopadu (termíny budou upřesněny).

 

Více informací a požadovaný profil účastníků naleznete na adrese: http://zahranici.crdm.cz/aktualni-nabidky/aktualni-nabidky-v-ceske-republice/stante-se-ucastniky-vymeny-mladeze-cr-izrael-v-roce-2014/

 

V případě zájmu zašlete vyplněnou přihlášku (http://zahranici.crdm.cz/wp-content/uploads/sites/3/cr-izrael-2014-prihlaska.doc) na e-mailovou adresu zahranici@crdm.cz. Uzávěrka přihlášek je 9. 7. 2014.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality