Soutěž Model Young Package 2019

Soutěž Model Young Package 2019

Tématem soutěže pro rok 2019 je Zážitek z rozbalování (Unboxing Experience). Zabalte jakýkoliv svůj oblíbený produkt tak, aby jeho rozbalování chtěl každý sdílet na Instagramu!

Model Young Package je soutěž zaměřená na výrobky z papíru – do soutěže jsou přijímány prototypy obalů z vlnité a hladké lepenky a jiných papírových materiálů.

Soutěž je dnes pořádána jako mezinárodní a je největší soutěží svého druhu na světě. Každoročně se do ní hlásí téměř tisícovka designérů z více než 60 zemí světa. Porota složená z odborníků hodnotí návrhy, které soutěžící musí posílat v podobě reálných prototypů v měřítku 1:1.

Soutěž Model Young Package je rozdělena do dvou kategorií. Do první mohou svá díla přihlašovat studenti vysokých škol a mladí designéři bez omezení věku; do druhé studenti středních a vyšších odborných škol.

Co můžete vyhrát?

Pro vítěze jsou připraveny peněžité odměny (1. cena: 2000 eur) a jednomu z vítězů je také po vyhlášení nabídnuta firmou Model Obaly a.s. třítýdenní honorovaná stáž v jejím inovačním centru. Soutěže je otevřena mladým kreativcům celého světa a každoročně se do ní hlásí stovky soutěžících.

Deadline:  20. 1. 2019

Více na: https://young-package.com/o-soutezi/

Zdroj: http://www.nicm.cz/soutez-model-young-package-2019

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality