Rozjeď to s Tandemem nově i do Rakouska!

Rozjeď to s Tandemem nově i do Rakouska!
26. 6. 2014
admin

Společný program podpory Rozjeď to s Tandemem! je v roce 2014otevřen také pro česko-rakouské projekty. Česko-rakouská setkání dětí a mládeže mohou být podpořena částkou až 10.000 Kč.

Po úspěšném fungování programu Rozjeď to s Tandemem! rozšiřuje Tandem společně s MŠMT možnost podpory také na česko-rakouské projekty. Pravidla zapojení do společného programu podpory pro česko-rakouské projekty jsou stejná jako pro projekty česko-německé. Zapojit se mohou subjekty, které připravují mimoškolní aktivity pro děti a mládež ve věku 8 až 26 let. Podpora je určena českým partnerům v česko-rakouském projektu. Projekt musí proběhnout v letošním roce a může být podpořen částkou do 10.000 Kč.Podporovány budou především ty projekty, které staví na hostitelském principu setkání a u nichž je snaha o vyvážený počet českých a rakouských účastníků. Tento program není určen pro školy a zařízení, jejichž hlavní náplní je sport. 
Zapojit se do programu Rozjeď to s Tandemem! je jednoduché, stačí poslat návrh projektu elektronicky na rtt@tandem.adam.cz.

Bližší informace najdete na  webu Tandemu nebo se můžete obrátit na  Kateřinu Podanou –podana@tandem.adam.cz nebo rtt@tandem.adam.cz

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality