První workcampy roku 2015

První workcampy roku 2015
24. 2. 2015
admin

http://www.nicm.cz/prvni-workcampy-roku-2015

V mezinárodní databázi workcampů stále přibývají projekty na rok 2015. Pokud chcete vycestovat na workcamp na jaře, neváhejte a přihlaste se již nyní!

Workcampy jsou vynikající příležitostí procvičit se v cizím jazyce, poznat lidi z různých koutů světa, kteří přijeli nejen pracovat, ale společně se i bavit a poznat jinou kulturu.

Zapojíte se do veřejně prospěšných aktivit v různých oblastech, od ochrany přírody přes obnovu památek po práci s lidmi s handicapem.

Věnujte 1-3 týdny svého času smysluplné dobrovolné práci a pomozte tak druhým. Vycestovat nyní můžete do Británie, Irska, Itálie či Ruska, ale třeba i do Vietnamu, Keni, Japonska a nebo také absolvovat workcamp v České republice.

Jedinou podmínkou účasti na workcampu je věk 18 let na mezinárodní projekty, v České republice se můžete účastnit již od 16 let.

Účastnický poplatek činí 1 500 Kč pro studenty a 1 800 Kč pro ostatní zájemce. Na workcampu je zajištěno ubytování a strava a někdy místní organizace hradí i výlety. Sami si platíte cestu tam a zpět.

Mezinárodní databáze projektů zde: www.workcamps.info nebo využijte stránek organizace INEX-SDA www.inexsda.cz.

http://www.nicm.cz/prvni-workcampy-roku-2015

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality