Průzkum Youth Speak od studentské organizace AIESEC

Průzkum Youth Speak od studentské organizace AIESEC
21. 5. 2015
Dušan Brodský

Chceš ovlivnit to, co se děje kolem Tebe? Máš zájem se vyjádřit k problémům, které Tě jako mladého člověka trápí? Máš chuť něco změnit? Uvědomuješ si, že Ty jsi součást generace, která má co říct? Teď máš šanci. Zapoj se do globálního průzkumu Youth Speak. Let your voice be heard!

Co je Youth Speak?

Youth Speak je globální hnutí mládeže, které je organizováno studentskou organizací AIESEC. Skrze dotazníky dáváme vysokoškolským studentům a mladým lidem prostor se vyjádřit ke globálním záležitostem, k pochopení uvažování mladé generace, a také k názorům na jednotlivá odvětví (vzdělávání, zaměstnání, osobní rozvoj, podnikání a další).

Názory mladých lidí z více než 120 zemí a teritorií se díky tomuto komplexnímu průzkumu dostanou k zástupcům vlád jednotlivých zemí, k vedení vysokých škol, nebo k představitelům největších zaměstnavatelů a firemní sféry. Po vyhodnocení těchto dotazníků během roku 2015 bude organizace AIESEC spolupracovat také s OSN na tvorbě dlouhodobého směrování rozvoje mládeže na celém světě.

Díky průzkumu Youth Speak, který byl spuštěn v roce 2013, jsme zatím nashromáždili přes 25.000 odpovědí z celého světa a objevili tak klíčové poznatky názorů mladé generace, jejich aspirace, touhy, myšlenky – z oblasti vedení mladých lidí, podnikavosti, nových technologií, nebo vzdělávání.

 

Odkaz na dotazník Youth Speak: http://bit.ly/Czech_YouthSpeak

Webová stránka o Youth Speak: http://aiesec.org/youthspeak/

Oficiální facebook Youth Speak: http://www.facebook.com/AIESECYouthSpeak

Propagační video: https://www.youtube.com/watch?v=JC4jP14eTfc

 

Informace o organizaci AIESEC

Studentská organizace AIESEC je mezinárodní platforma, která v mladých lidech hledá a rozvíjí jejich potenciál a pomáhá vytvářet prostor k zodpovědnému a podnikavému myšlení na globální úrovni. Členové největší studenty řízené organizace na světě zprostředkovávají studentům vysokých škol praxi formou zahraničních stáží nebo členstvím v organizaci. Díky tomu AIESEC napomáhá rozvoji mladých lidí ve více než sto dvaceti zemích světa již od roku 1948.

V rámci České republiky působí AIESEC na dvanácti pobočkách v deseti univerzitních městech. V roce 2016 oslaví organizace AIESEC padesáté výročí působení v České republice.

 

 

Webová stránka: http://www.aiesec.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/aieseccr

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality