Profesia opět přináší veletrh Profesia Days

Profesia opět přináší veletrh Profesia Days
1. 10. 2015
admin

Pracovní portál Profesia i letos, jako jediný portál v oboru, organizuje veletrh práce. Veletrh Profesia Days je určený jak zaměstnancům, tak budoucím uchazečům o práci.

Veletrh Profesia Days nabízí všem uchazečům o práci možnost osobního setkání se zástupci předních společností, které nabízejí volná pracovní místa. A to zejména nezávazně a bez stresu z pohovoru. Pro uchazeče je připraveno kariérní poradenství a doporučení, příležitost zúčastnit se desítek workshopů a přednášek zaměřených na zvýšení jejich šancí získat práci, možnost otestovat své jazykové a počítačové znalosti. Pro studenty a absolventy, rodiče, zralé zaměstnance i uchazeče s postižením je pak připraveno stejně tak odborné poradenství. Program bude rozdělen do šesti zón: všeobecné zóny, poradenské zóny, přednáškové místnosti, testovací místnosti, vzdělávací místnosti a fun oddychové zóny.

„Jsme moc rádi, že loňský ročník veletrhu Profesia Days slavil mezi firmami i uchazeči velký úspěch a můžeme jej letos zopakovat a ještě vylepšit a rozšířit,” uvádí Zuzana Lincová, Country Manager Profesia pro Českou republiku. „Pátý ročník našeho veletrhu práce bude opět hostit více jak 100 firem a oproti loňsku nově nabízíme rozšířenou poradenskou zónu. Posilujeme stále naši sekci přednášek a workshopů, takže se uchazeči budou moci seznámit nejenom s aktuální nabídkou práce, ale také získat nové vědomosti a otestovat svoje znalosti,” doplňuje Zuzana Lincová.

 

Zdroj: www.nicm.cz

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality