Veletrh práce

Veletrh práce
28. 3. 2019
Dušan Brodský

Letošní Veletrh práce 2019 se uskutečnil v Komunitním centru Máj v Českých Budějovicích. My jsme ho navštívili a přinášíme Vám informace.

Akce proběhla 26. 3.  zcela zdarma v čase 9:00 až 14:00. Byla organizována jak pro zaměstnavatele, aby získali nové zaměstnance, tak pro veřejnost, která zde našla aktuální regionální nabídku. Návštěvníci měli možnost setkání se společnostmi: Alpha Supplies s.r.o., BELIS a.s., Čistící stroje s.r.o., DfK Group a.s., EGE-spol.s.r.o., EUROVIA CS – a.s., MOTOR  JIKOV GROUP a.s., Makro České Budějovice, Lašek spol. s.r.o., ZÁRUBA FOOD a.s., Teplárna České Budějovice a.s. a ENGEL strojírenská spol.s.r.o.

Dále naleznete, jaké pozice byly nabízeny a přehled firem, které dané pozice nabízí.

Přehled nabízených pozicí:

Lze zvětšit.
Lze zvětšit.

Přehled firem:

Alpha Supplies s.r.o. je společnost sídlící v Českých Budějovicích zabývající se výrobou vysoce kvalitních a patentově chráněných ekologických tonerů a catridge. Nabízí originální tonerové kazety a inkoustové náplně pro více než 10000 laserových i inkoustových tiskáren, kopírek a faxových zařízení těchto výrobců: Hewlett, Packard, Canon, Lexmark, EPSON, Brother, OKI, Dell a mnoho dalších.

BELIS a.s. je společnost zabývající se výrobou smaltovaného nádobí a výrobou výlisků pro zákazníky z různých odvětví – zejména automotive. Firma své zaměstnance pravidelně školí v rámci nejrůznějších výcvikových programů podporovaných fondy EU, Ministerstvem průmyslu a obchodu, apod. Hledají především zájemce o technicky zaměřené pozice.

Čistící stroje s.r.o. je společnost sídlící v Litvínovicích u Českých Budějovic a nabízí svým zákazníkům profesionální čistící stroje KARCHER a jejich servis, jak pro domácí, tak pro profesionální využití. Mají další pobočky a sice v Plzni, Praze a Liberci.

DfK Group a.s. je hlavně o lidech. Nic nevyrábí, podnikají zejména ve službách a péče o seniory je jednou z jejich stěžejních aktivit. Těmi dalšími jsou gastronomie a cestovní ruch. Vše se prolíná. Své zaměstnance odborně vyškolí. Součástí společnosti

EGE spol.s.r.o. je skupina podniků s holdingovým uspořádáním na mezinárodním trhu. Orientuje se na dodávky zařízení pro energetický průmysl, poskytuje služby od technické přípravy až po prodejní servis.

EUROVIA CS a.s. je jedna z nejvýznamnějších stavebních firem v České republice a jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Funguje na celém českém i slovenském trhu.

MOTOR JIKOV GROUP a.s. je ryze českou průmyslovou firmou, jejíž tradice sahá až do roku 1899. Podniká v oborech slévárenství, obrábění, montáže a podpůrné procesy se zaměřením na automobilový a spotřební průmysl. Hlavními odběrateli jsou společnosti jako Scania, Brose, Stanley Black/Decker, E-Z-GO, Aisin, Electrolux, KSM, Mubea, Honeywell a další. Firma nabízí praxe pro studenty, stipendia, exkurze, zpracování diplomových, bakalářských i seminárních prací a perspektivní zaměstnání po skončení školy.

Makro České  Budějovice společnost zaměřena na velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží registrovaným podnikatelům, obchodníkům, a dalším subjektům jako jsou nemocnice, školy, orgány státní správy apod. Zboží prodávají za nejvýhodnější obchodní ceny a to díky přímému nákupu ve velkých objemech.

Lašek spol.s.r.o.  je firmou jejíž hlavní náplní je  skladování a logistika. Spolupracuje s Robert Bosch spol. s.r.o., Budějovickým Budvarem, Partner in Pet Food CZ s.r.o. Je také schváleným agentem Úřadem pro civilní letectví České republiky. Zároveň se snaží šířit principy prevence ochrany životního prostředí a BOZP a vhodně je přenášet na obchodní partnery.

ZÁRUBA FOOD a.s. je tradiční jihočeský výrobce majonéz, tatarských omáček, lahůdek, pochutin a vaječných polotovarů. Více než třicet let zkušeností v oboru a výroba podle tradičních receptur za pomoci nejnovějších technologií.  Firma má certifikovaný systém řízení jakosti ISO 22000:2006, IFS food – vyšší stupeň.

Teplárna České Budějovice a.s. má dlouholetou tradici v zajišťování tepla pro město České Budějovice. Výroba, nákup, prodej tepla a teplé užitkové vody a kondenzátu ve spojení s jejich rozvodem je dominantní činností společnosti.

ENGEL strojírenská spol.s.r.o.  Společnost je zastoupena devíti výrobními závody na strategických místech v Evropě, Severní Americe a  Asii. Zabývá se výrobou vstřikovacích strojů a obalových materiálů. Přesvědčivý design, moderní odlehčené konstrukce, úsporná efektivita a zároveň nejpřísnější požadavky na ochranu životního prostředí.

Všechny představované firmy a společnosti měly na svých stáncích mluvčí. S velkou ochotou byly zodpovídány dotazy návštěvníků, rozdávány propagační materiály a zájemci o zaměstnání měli možnost se ihned na místě vyptat na danou pracovní pozici, popřípadě rovnou domluvit pohovor. Celá akce probíhala v přátelské atmosféře.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality