Nejnovější informace z České rady dětí a mládeže

Nejnovější informace z České rady dětí a mládeže
2. 2. 2015
admin

České dráhy změnily podmínky pro firemní profily na e-shopu ČD!

České dráhy tento týden změnily podmínky pro firemní profily na svém e-shopu a informovali nás, že náš účet ČRDM tyto nové podmínky nesplňuje a bude k 1. únoru 2015 vypnut! Intenzivně jsme v této věci se zástupci ČD jednali a podařilo se nám vyjednat kompromis, a to možnost založení profilů přímo spolků, což nové podmínky splňuje (a to i pro jeho pobočné spolky).

Prosíme tedy všechny spolky, které mají zájem i nadále využívat slevu pro své členy na e-shopu Českých drah, aby určily jednu odpovědnou osobu, která bude mít účet na starosti (jeho založení, posílání přístupových údajů členům své organizace a případnou komunikaci s ČD). Je důležité, aby tato osoba byla členem nebo zaměstnancem daného spolku a měla přístup k registraci členů. Přihlašovací jméno účtu je zároveň kontaktní e-mail, takže doporučujeme pro tuto příležitost využít speciálně vytvořený e-mail (např.: jizdenky@spolek.cz), protože na něj budou chodit všechny uskutečněné objednávky vašich členů. Registraci je třeba vytvořit na tuto konkrétní odpovědnou osobu. Po vytvoření účtu je třeba, aby nás příslušná odpovědná osoba kontaktovala na adrese karty@crdm.cz a napsala nám své jméno, příjmení a e-mail (které jsou použity pro tvorbu účtu) a název daného spolku. My přepošleme seznam těchto účtů ČD, kde vám vaše účty změní na firemní účty. Tím docílíte stejné služby, jakou jste nyní využívali na centrálním účtu ČRDM (jen musíte začít opět od slevy 4%, která se vám za každých 50 000 obratu zvedne o 1% až do konečných 10%). Pokud budete potřebovat s vytvořením účtu pomoci, neváhejte psát (karty@crdm.cz), nebo volat (+420 728 935 895) Miroslavu Jungwirthovi.

Omlouváme se, že tuto informaci posíláme takto na poslední chvíli (bohužel jsme jí ale dříve neměli) a děkujeme za dosavadní zapojení do tohoto systému, přes který se uskutečnili nákupy jízdenek za více než 650 000 Kč, což přineslo úsporu oddílům přes 50 000 Kč. Doufáme, že se rozhodnete tuto možnost i nadále využívat ve vlastní režii a přejeme, abyste také co nejdříve dosáhli na 10% slevu.

Výhodné vstupenky do divadla pro členy organizací dětí a mládeže

Vážení přátelé, dovolujeme si pozvat Vás a členy vašich organizací na vybraná představení Národního divadla. V rámci speciální nabídky pro sdružení dětí a mládeže za jednotné vstupné 100, 150 nebo 200 Kč (v případě, že si objednáte více jak 10 lístků na jedno představení). Aktuální nabídku naleznete na adrese: http://crdm.cz/download/mailing/20150130/narodni-divadlo-2015.pdf

Souhrnná výroba členských karet EYCA/ČRDM

Opět se blíží velká souhrnná výroba členských karet EYCA/ČRDM pro členské spolky ČRDM, takže pokud se plánujete se svým spolkem zapojit, nebo vám stávající zásoby karet již docházejí, tak je nejvyšší čas řešit případný tisk karet na rok 2015! Pokud se zapojíte do souhrnné objednávky, můžete výrazným způsobem ušetřit náklady na výrobu jedné karty (a to nejen sobě, ale i dalším zapojeným spolkům). Pokud tedy o dotisku či výrobě nových členských karet EYCA/ČRDM uvažujete, co nejdříve pište (karty@crdm.cz) nebo volejte (+420 728 935 895) Miroslavu Jungwirthovi. Více informací o projektu členských karet EYCA/ČRDM naleznete na www.eyca.cz/crdm.

 

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality