Mládež v kraji – konec registrace nápadů 3.3.2019

Mládež v kraji - konec registrace nápadů 3.3.2019
26. 2. 2019
Kamila Matějková

3.3.2019 v neděli ve 12 hodin končí registrace nápadů projektu Mládež kraji – kraj Jihočeský http://jihocesky.mladezkraji.cz/. Mladí lidé z Vašeho okolí mohou zorganizovat akce, různé aktivity pro děti, mládež i dospělé.

Zájemci mohou své nápady registrovat na webu http://jihocesky.mladezkraji.cz/zaregistruj-napad . Pro zájemce o podporu zrealizujeme projektový seminář, z odevzdaných žádostí vybere komise projekty, mezi které rozdělí částku dotace MŠMT 200 000 Kč.  Na realizaci jednoho nápadu je možno čerpat z dotace MŠMT 5.000,- až 40.000,-Kč. Projekt může být financován do výše 50% z přidělené dotace MŠMT.

Mládež kraji je projekt, v němž se mladí lidé (15 – 26 let) aktivně a přímo účastní činností, které si sami navrhnou a které jim umožňují rozvíjet jejich iniciativu a tvořivost. Projekt iniciují, vytvoří a zrealizují sami mladí lidé. Projekty iniciativ mládeže pomáhají rozvíjet osobnost mladých lidí a přináší změnu a prospěch veřejnosti, zejména v okolí, kde mladí lidé žijí. Projekt je zaměřen na neformální skupiny mladých lidí.

Projekty mohou být zaměřeny na kulturu, sport, životní prostředí, lidská práva (multikulturní prostředí), volný čas, zdravý životní styl, sociální oblast, případně jinou důležitou oblast veřejného života.

Místem realizace musí být Jihočeský kraj. 

Realizátorem projektu musí být neformální skupina minimálně 4 osob ve věku 15-26 let, z nichž alespoň jeden je starší 18 let.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality