Kurz instruktor vodní turistiky

Kurz instruktor vodní turistiky

Místo konání: Vltava

Termíny: 23. – 26.5.2019 a 13. – 16.6.2019  (tyto termíny jsou na výběr)

Cena kurzu:         členské spolky RADAMBUK              2 150 Kč

ostatní účastníci                 3 000 Kč

(cena zahrnuje ubytování v kempu, účastnický poplatek a zapůjčení lodí, vest, pádel a sudů).  

V kurzu pro instruktory vodní turistiky poskytneme účastníkům mnoho možností k získání kvalitních znalostí a dovedností k vedení vodáckých kurzů. Kurzy instruktora vodní turistiky probíhají jako školení o prodlouženém víkendu a jsou pro ně vybírány různé terény od snadno sjízdných po náročné.

Výstup z kurzu

Po úspěšném absolvování účastníci obdrží licenci: Instruktor vodní turistiky (platnost licence je časově neomezená). Získané osvědčení lze využít pro komerční, školská a zájmová zařízení. Vzdělávací středisko Mgr. Lukáš Binter – BP SPORT je držitelem akreditace MŠMT.

Přihlášky Vyplněnou přihlášku zašlete do 1.5.2019 na e-mail kancelar@radambuk.cz.

Přijetí přihlášky Vám potvrdíme na e-mail a zašleme podklady k platbě. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište požadavek do poznámek přihlášky spolu s fakturačními údaji a fakturu Vám zašleme.

Zasláním přihlášky souhlasí účastníci kurzu s tím, aby uvedená data byla vedena v evidenci RADAMBUK a vzdělávacího střediska BP Sport. Souhlasí s tím, aby fotografie z akce byly použity k propagaci RADAMBUK a BP Sportu a zveřejněny na internetových stránkách a tiskovinách RADAMBUK. Na základě přihlášky vám budou s přiměřeným časovým předstihem před akcí zaslány podrobnější informace o kurzu.

Prosíme o podepsání souhlasu se zpracováním osobních údajů, formulář Souhlas se zpracováním osobních údajů – akce,kurzy RADAMBUK vytiskněte, podepište a pošlete na e-mail kancelar@radambuk.cz

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality