JIHOCZECH soutěž nejen pro startupy

JIHOCZECH soutěž nejen pro startupy

Máš svůj sen, který chceš realizovat?

Potřebuješ pomoct?

Soutěž JIHOCZECH je určena právě tobě. Jejím cílem je podpořit všechny, co mají odvahu, zvažují podnikání a svou myšlenku chtějí převést v čin. Je určená pro studenty jihočeských vysokých a vyšších odborných škol a fyzické osoby starší 18ti let, kteří chtějí začít podnikat, ale i ty, které již s podnikáním začali a mají nové myšlenky a nápady, které by rádi zrealizovali. Vyhlašovatelem a organizátorem této veřejné soutěže je Jihočeský vědeckotechnický park a.s.

Co můžeš účastí v soutěži získat?

Především zviditelnění Tvého projektu, důležité kontakty a zpětnou vazbu nejen od podnikatelů. Čekají Tě finanční a věcné ceny, zázemí podnikatelského inkubátoru a v neposlední řadě možná najdeš svého investora.

Jak se do soutěže přihlásit?

Pošli svůj nápad co nejdříve. Video, obrázek, text, animace, prototyp, grafický návrh, cokoliv … Do 31.1.2018 ho s pomocí vybraných odborníků společně dotáhnete až do podnikatelského plánu. Je připravena celá řada akcí, setkání, workshopů.

Veškeré informace získáte na http://www.jihoczech.cz/.

2.února 2018 vybraní konzultanti vyhodnotí, kdo dostane šanci zúčastnit se.

Určitě to zkus!

Co můžeš účastí v soutěži vlastně získat? Především zviditelnění Tvého projektu, důležité kontakty a zpětnou vazbu nejen od podnikatelů.  Čekají Tě finanční a věcné ceny, zázemí podnikatelského inkubátoru a v neposlední řadě možná najdeš i svého investora.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality