Jednodenní autobusové zájezdy do hornorakouského Welsu – VELETRH ÚSPOR ENERGIE

Jednodenní autobusové zájezdy do hornorakouského Welsu - VELETRH ÚSPOR ENERGIE

Vážení přátelé,

v pátek 3. a v sobotu 4. března 2017 budou již tradičně vypraveny autobusy z Českých Budějovic do hornorakouského Welsu, jehož malebné centrum skýtá nejen řadu příležitostí k efektivnímu trávení volného času, ale především každoročně na přelomu února a března hostí největší rakouský veletrh stavebnictví a vytápění, Veletrh úspor energie (Energiesparmesse).

Cena jednodenních zájezdů, které pořádá poradenské středisko Energy Centre České Budějovice ve spolupráci s Messe Wels, je 490,- Kč, děti do 14 let hradí pouze část nákladů na dopravu ve výši 150,- Kč a děti do 6 let mají zájezd zcela zdarma. V ceně je zahrnuta doprava z Českých Budějovic do Welsu a zpět, vstupenka na veletrh, prohlídka veletrhu v českém jazyce a německy hovořící doprovod.

Veletrh je zajímavý nejen pro ty, co se chystají stavět, rekonstruovat nebo hledají vhodný zdroj vytápění. Téměř sto tisíc návštěvníků projde každoročně jeho branami, aby se ve 21 veletržních halách nechali inspirovat novinkami z řady oblastí. Obdivovat zde můžete např. zařízení kuchyní a koupelen, sauny, dveře a okna, oplocení a zakrytí venkovních prostor, tepelná čerpadla, fotovoltaické a fototermické systémy, krby i úsporné osvětlení. Pro návštěvníky je zde připravena  řada soutěží. Na své si zde přijdou laici i odborníci, malí i velcí.

Pokud opustíte prostor veletržního areálu jakoukoliv z jeho bran, vždy se ocitnete poblíž některého z míst, která rozhodně stojí za pozornost. Děti, ale nejen ony, jistě ocení návštěvu přilehlé zoologické zahrady (vstupné zdarma) nebo prohlídku science centra Welios, které nabízí 150 interaktivních exponátů na téma obnovitelné zdroje a úspory energie a jehož návštěvu, (do 6 let zdarma, 6 – 19 let 7,80 EUR, dospělí 10,50 EUR při zakoupení rodinné vstupenky). Příležitostí k procházce je i městský park, historické centrum města nebo blízká rozhledna.

Budeme rádi, když se přidáte a pojedete s námi! Kapacita autobusů je omezená, svou rezervaci proto zbytečně neodkládejte. Přihlášku a bližší informace naleznete na www.eccb.cz, dotazy vám rádi zodpovíme na tel. čísle 387 312 580 nebo 773 124 580.

S přáním pěkného dne

Bc. Isabela Houdková

Energy Centre České Budějovice
Náměstí Přem. Otakara II. 87/25
CZ-370 01  České Budějovice

Tel.: (00420) 38 731 25 80
www.eccb.cz
isabela@eccb.cz

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality