INFOlisty

INFOlisty
10. 2. 2016
admin
Vážení čtenáři,
dostává se vám do rukou nové aktualizované vydání čtrnáctideníku INFOlisty. Budeme vám přinášet informace o studiu, práci, soutěžích, volnočasových aktivitách a další zajímavosti, které by vám neměly uniknout.
 

  • Ve čtvrtek 11. února 2016 bude spuštěno další kolo soutěže Euroscola pro středoškoláky! Za správné zodpovězení 10 otázek můžete vyhrát cestu pro sebe a svojí třídu do slída Evropského parlamentu ve ŠtrasburkuUkončení soutěže je 8. března 2016. Další informace k soutěži naleznete na stránkách www.euroscola.cz.
  • Hledají se mladí žurnalisté, kteří mají zájem informovat o Evropském setkání mládeže EYE 2016. To se bude konat 20. – 21. května 2016 v Evropském parlamentu ve ŠtrasburkuPřihlášky je možné zasílat do 15. února 2016. Více naleznete ZDE.
  • Tři týdny zbývají pro podání přihlášky do soutěže o Cenu Karla Velikého pro mladé EvropanyJe-li Vám méně než 30 let a pracujete na projektech, které prohlubují evropskou identitu a vzájemné porozumění, přihlaste svůj projekt.Celoevropští vítězové si rozdělí 10 000 eur a vítěze národního kola nemine návštěva německých Cách. Termín pro podání přihlášek je do  15. února 2016. Další informace ZDE.
  • Národní informační centrum pro mládež ve spolupráci s oddělením Europass a Eurodesk v těchto dnech vydal nové aktualizované publikace – Práce v zahraničí, Studium v zahraničí a Dobrovolnictví. Odkaz na PDF verzi naleznete na webových stránkách NICM.
  • Skautský institut vám ve spolupráci s KPMG přináší sérii akcí zaměřených na poznání nejrůznějších možných povolání Hledáme Dream Job. Dostanete možnost zorientovat se ve složitém světě práce a třeba i poznáte, v čem jste dobří a co by vás v životě bavilo. Mladí profesionálové se s vámi podělí o osobní zkušenosti z různých zaměstnání. Neváhejte a přijďte si pobesedovat o překvapeních, která na vás chystá praxe. další informace ZDE.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality