EYCA Novinky 1/2015 – Rekapitulace nejlepších slev roku 2014

EYCA Novinky 1/2015 - Rekapitulace nejlepších slev roku 2014
2. 2. 2015
admin

Ahoj všem EYCAřům!

Spolu s tímto lednovým zpravodajem bychom vám rádi popřáli to nejlepší v roce 2015, hlavně si v něm pořádně užívejte svět, třeba i díky našim kartám EYCA!

Nejlepší slevy vyjednané v roce 2014

Zimní sportování s kartou EYCA v ČR i v zahraničí

Nejzajímavější zahraniční slevy

Další nové slevy

  • Pro lidi s novoročním předsevzetím v oblasti cvičení a hubnutí přinášíme slevy více než 30% v Squash centru PRO-6 v Praze! Sleva je zde na squash, fitness aktivity, ricochet a stolní tenis (konkrétně v našem EYCA tipu http://www.eyca.cz/eyca-tip/najdi-si-svuj-sport-v-pro-6)
  • Pro milovníky saunování přinášíme slevy na SaunaFest 2015, který se uskuteční 13. – 15. února 2015. Konkrétní informace naleznete v příslušném EYCA tipu na našem webu (http://www.eyca.cz/eyca-tip/saunujte-se-slevou)
  • Pokud se rádi podíváte na známé osobnosti, jistě vás potěší možnost využití studentského vstupného pro všechny držitele karet EYCA v muzeu voskových figurín Grévin v Praze. Při pořízení vstupenek on-line tak ušetříte více než 35%. Více na www.grevin-praha.com.
  • Pro milovníky vědy a techniky pak přinášíme slevu do nového Techmania Science Center v Plzni, pro všechny držitele karet EYCA zde platí snížené vstupné. Více na www.techmania.cz.
  • Dobrou správu máme také pro turisty, cestovatele a všechny další (nejen) dobrodruhy – s kartou EYCA si nyní pořídíte mapy a průvodce u Freytag&Berndt o 10 % levněji! Více na www.freytagberndt.cz.

Jsme tu pro vás, takže uvítáme návrhy na slevy i jakékoli jiné náměty a připomínky – pište na info@eyca.cz nebo volejte na (+420) 211 222 866.

Užívejte si svět!

Váš tým Evropských karet mládeže EYCA

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality