Duhová letní škola

Duhová letní škola
30. 5. 2019
Dušan Brodský

DULŠ, neboli Duhová letní škola, je tábor určený pro mladé lidi, kteří si rádi hrají, poznávají nové a netradiční aktivity, není jim cizí zábava a bezva parta.

Tábor je rozdělen do několika okruhů, které se vzájemně doplňují a překrývají. Jedná se o okruh herní, vzdělávací a zážitkový.

V herním okruhu si účastníci projdou souborem her a aktivit, které mohou použít ve své táborové nebo oddílové praxi. Účastníci prožijí nové praktické různě zaměřené hry a herní aktivity pro každou příležitost.

Vzdělávací seznámí účastníky s táborovou problematikou – připraveny jsou přednášky z táborové pedagogiky a psychologie, seznámíme se se základy zdravovědy i bezpečnosti práce, dále budou mít účastníci možnost projít si workshopem zaměřeným na stavbu lanových překážek a také se naučí, jak bezpečně střílet ze zbraní, se kterými se na táboře děti běžně setkávají.

A v neposlední řadě projdeme několika zážitkovými programy (lezení, voda, poznání sebe sama…).

Je opravdu na co se těšit! Dobití baterek na 200% zaručeno.

;)

Ubytování:
Děti jsou ubytovány v chatkách. Tábor je vybaven dřevěnou srubovou klubovnou, jídelnou, kuchyní, bazénem, sprchou a suchými záchody. V okolí se nacházejí Jiráskovy skály s krásným skalním jezírkem.
V

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality