Drátenický kroužek

Drátenický kroužek
7. 11. 2018
Dušan Brodský

 

Začínáme ve středu 28.11.2018 v 17:00 v Informačním centru pro mládež – Radambuk (Husova 622/45, Č. Budějovice). Každá lekce trvá dvě hodiny. První tři zpoplatněné lekce (28.11.; 5.12.; 12.12.) si vytvoříme sadu drátovaných šperků z nerezového drátu. Poslední, čtvrtá lekce (19.12.) bude vánoční, bez nutnosti předchozí účasti, s dobrovolným vstupným.

Výrobky a techniky

Náušnice a náramek si vyrobíme pomocí techniky navíjení pružin – tzv. gizma. Komponenty spojíme prostřednictvím techniky ketlování. Dozvíme se vše důležité ohledně pomůcek, svébytného nerezového drátu a jemné šperkařské práce. Naším cílem nebude používat koupené kovové polotovary, ale získat schopnost si je vyrobit. Na vánoční lekci budeme dělat vánoční ozdoby.

Cena za šperkařské lekce

► 480 Kč na osobu včetně materiálu
► platba na účet do začátku 2. lekce (2600540464/2010)
► kleště a pomůcky zajištěny

Cena za vánoční lekci

► dobrovolné vstupné na podporu drátenictví

Přihláška a mapa

Pro účast zašlete prosím přihlášku na e-mail misa@dratenkov.cz a uveďte jméno a telefonní kontakt. Přihlášení účastníci mají přednost před nepřihlášenými, kvůli omezené kapacitě. Kurz je přístupný pro osoby starší 12 let se souhlasem zákonného zástupce. Jak dámské, tak pánské ruce jsou vítány. Zasláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy a GDPR.

Poslat přihlášku

(Odkáže na mailové rozhraní podle Vašeho nastavení.)

Informační centrum pro mládež – Radambuk, Husova 622/45, České Budějovice, v přízemí budovy Divadla u Kapličky Mapa konání kroužku

Leták šperkař QR

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality