Do Rakouska na zkušenou – novinky na rok 2020

Do Rakouska na zkušenou - novinky na rok 2020
22. 11. 2019
Dušan Brodský

Workshopy a přednášky

Na konec roku 2019 a na rok 2020 plánujeme turné po školách a různých veletrzích, kde se studenty probíráme jejich možnosti, ukazujeme naše příběhy a pomáháme jim postavit se na startovní čáru toho dlouhého běhu výjezdu do zahraničí.

Máte-li zájem o přednášku/workshop na Vaší škole, napište nám na email, facebook nebo instagram. 
Více na https://dorakouska.info/prednasky-a-workshopy/.

Jazykový kurz v Innsbrucku 2020

I v létě 2020 plánujeme pro Vás náš jedinečný a báječný jazykový kurz a už se nemůžeme dočkat! Konverzace, workshopy, gramatika, diskuse, pohovory, skvělé ubytování, výhledy k neuvěření a nekonečně zábavy v alpském městě oplývající krásou a vyznačující se svou pohostinností a bezpečností. 
Přihlášky už byly zahájeny a letošní novinka prodej voucherů, které můžete darovat někomu blízkému je také v prodeji. Tak neváhejte a zajistěte si své místo, aby na vás zbylo. 
Více na https://dorakouska.info/jazykovy-kurz-innsbruck/.

Příprava na maturitu

Čeká Vás nebo Vaše děti maturita z němčiny v tomto školním roce? Pak jsme mysleli i na Vás a připravili jsme pro Vás kurzy maturitní přípravy. 

V těchto kurzech nenaleznete klasické memorování nebo metody z minulého století, ale moderní přístup, kde lektoři vedou studenty ke kýženému cíli. Lekce budou hodinové (60 min) a každá lekce se soustředí na jedno z vybraných maturitních témat. Velký důraz je kladen na použití němčiny a schopnost jazyk použít, dle předpisů maturitní zkoušky. 
Lekce budou jednou týdně v Praze a Brně. Povedou je zkušené, mladé a inovativní lektorky a lektoři.
Startujeme v lednu 2020 a přihlásit se můžete již teď.
Více na https://dorakouska.info/priprava-na-maturitu/.

Vídeň známá – neznámá

Poslední připravovanou akcí je Vídeň známá – neznámá, která se již jednou konala a pro velký úspěch připravujeme její opakování. Jde o interaktivní prohlídku Vídně po méně známých, ale o to více zajímavých místech, kam mohou následně učitelé, pro které je akce výhradně určena, vzít své studenty a inspirovat se tak naším počinem.
Akce je připravována na jaro 2020 a budeme rádi, když se v případě zájmu ozvete na náš email info@dorakouska.info.

Více na https://dorakouska.info/viden-znama-neznama/.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality