ČRDM – seminář 18.5.2015 projekt SAFE – ohodnocení dobrovolnické práci

ČRDM – seminář 18.5.2015 projekt SAFE – ohodnocení dobrovolnické práci
6. 5. 2015
Katka Babická

Rádi bychom Vás pozvali do prostor RADAMBUK v pondělí 18.5.2015 na seminář ČRDM – projekt SAFE , který se týká ohodnocení dobrovolnické práce.

SAFE – přihlašovací formulář: ČESKÉ BUDĚJOVICE

Tímto formulářem se přihlásíte na seminář ve městě České Budějovice, který proběhne v odpoledních hodinách dne 18. 5. 2015 od 17 hodin, přesné místo a čas zahájení budou upřesněny na facebooku a mailem přihlášeným v nejbližších dnech.

https://docs.google.com/forms/d/1UKEjP1wDn5qZeC8iwldLj8HpaYQDiPFA70zm6V6S_3c/viewform

 

 

Projekt ČRDM zvaný SAFE je zaměřen na řešení problému chybějící metodiky pro realistickou evidenci a ohodnocení dobrovolnické práce ve dvou specifických typech NNO – v organizacích zaměřených na práci s dětmi a mládeží a organizacích zaměřených na péči o přírodu a ochranu životního prostředí. Přijďte se dozvědět, jaké přinesl projekt výsledky, co se s nimi bude dít dál a jak je můžete využít i vy ve vaší neziskovce!

 

Semináře v krajích jsou určeny pro aktivní dobrovolníky a vedení dobrovolnických organizací; proběhnou mezi 16. a 19. hodinou.

 

Termíny seminářů a konference spolu s přihlašovacími formuláři na jednotlivé akce naleznete na adrese: https://sites.google.com/site/seminaresafe/home

 

Těšíme se na Vás!

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality