Co se děje v Inexu

Co se děje v Inexu

INFOSETKÁNÍ PRO NOVÉ DOBROVOLNÍKY!
Přijď si ve středu 19. 2. v 18:00 poslechnout, co potřebuješ vědět před odjezdem na workcamp!  Dozvíš se, co tě na workcampu může potkat, nahlédneme pod pokličku mezinárodní spolupráce a také ti řekneme, kolik dobrovolníků na workcampy každoročně vysíláme. Přihlas se na infosetkání přes naše webové stránky.

STAŇ SE LETOS VEDOUCÍM WORKCAMPU
Máš za sebou workcamp jako účastník/ice? Chceš zažít workcamp z jiného úhlu pohledu a získat nové zkušenosti? Přihlas se na víkendové školení vedoucích v březnu nebo dubnu, kde si osvojíš vše, co budeš v pozici lídra potřebovat. Na letošní sezónu chystáme přes 30 workcampů, takže bude z čeho vybírat! Víc zjistíš na našem webu.

STAŇ SE DOPROVÁZEJÍCÍ OSOBOU NA WORKCAMPU
Umožni dobrovolníkům s omezenými příležitostmi vyjet na workcamp a podpoř je v následujících oblastech: cesta na projekt a z projektu, překlady z/do angličtiny, vysvětlení zadaného úkolu, integrace a socializace v mezinárodní skupině. Více informací nalezneš na našem webu.

VYRAZ NA MEZINÁRODNÍ ŠKOLENÍ CHANGEMAKER
Changemaker je školení osobnostního rozvoje zaměřené na zlepšení dovedností ve vedení lidí (leadership) skrze sebereflexi. Toto školení je tu proto, aby „zpochybnilo“ vnímání světa a postoje účastníků tak, aby se usadili sami v sobě jako lidé a jako leadeři. Přečti si víc a přihlas se!

NA 10 MĚSÍCŮ DO GRUZIE V RÁMCI ESC
Chceš se zlepšit v jazycích a naučit se základy gruzínštiny? Láká tě strávit deset měsíců v Gruzii? Zajímá tě mezinárodní dobrovolnictví a práce v neziskovce? Pokud ano, přihlas se na ESC v Ozurgeti na západě Gruzie nedaleko Černého moře. Více informací nalezneš na našem webu.

https://www.inexsda.cz/

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality