Budějce v mobilu

Budějce v mobilu

👍 Budějce v mobilu👍Město České Budějovice právě spouští zcela novou mobilní aplikaci. Ta představuje moderní způsob komunikace mezi městem a obyvateli, kteří tak mohou mít po ruce vždy aktuální informace o dění ve městě. Aplikace je uživatelsky intuitivní, s orientací pomůže tematický rozcestník.

„Už nyní je volně ke stažení jak pro operační systém Android, tak pro iOS, a to v prostředí Google Play a App Store. Stažení je jednoduché i přes univerzální QR kód, který je stejný pro obě platformy,“ informuje o novince primátor Jiří Svoboda.Co aplikace nabízí? Aktuality z města, kalendář kulturních a sportovních akcí, možnost on-line objednání na přepážky, dopravní informace a uzavírky, záznamy na úřední desce, online městské kamery, ale třeba i aktuální obsazenost plovárny či sauny a další. Poskytuje prostor i pro vytváření různých anket a díky pocitové mapě budou mít uživatelé možnost předat městu svůj názor na vybrané městské lokality.Pro nové uživatele bude od 1. července spuštěna časově omezená soutěž o drobné dárky. „Cena čeká na každého třístého uživatele, který si stáhne aplikaci, každý pětitisící pak obdrží speciální výhru. Výherci budou informováni prostřednictvím aplikace, kde zároveň obdrží instrukce o dalším postupu,“ dodává primátor.

Město plánuje aplikaci do budoucna průběžně rozvíjet a nabízet uživatelům další funkce. Například se zvažuje možnost zveřejnit tímto způsobem dynamické dopravní informace z právě budovaného systému Dopravně informačního a řídícího centra. Nabízí se rovněž propojení se systémem inteligentního parkování, kdy by uživatelé měli k dispozici informace o volných parkovacích místech v rámci záchytných parkovišť.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality