27.9.2014 – Den otevřených dveří v Teplárně Č.B. s Radou dětí a mládeže Jihočeského kraje

5. 9. 2014
admin

Teplárna České Budějovice, a.s. vás ji potřetí srdečně zve se svými rodinami a přáteli na Den otevřených dveří, který se koná v sobotu 27. září 2014 od 9:00 do 17:00 hodin na parkovišti v areálu firmy na Novohradské ulici. Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje a Informační centrum pro mládež České Budějovice připravila pro děti soutěžní disciplíny a výrobu placek – buttonů, které si děti mohou vytvořit.

Budete mít možnost prohlédnout si výrobní prostory teplárny včetně například kotelny, strojovny nebo chemické úpravny vody. Z bezpečnostních důvodů nebudou na prohlídku provozu vpuštěny děti mladší 6 let věku.

V průběhu dne zazní koncert tří kapel, pro děti bude připraven bohatý zábavný program se soutěžemi a odměnami. Po dobu Dne otevřených dveří bude kyvadlově z Hlavního nádraží v Českých Budějovicích přes zastávku v Depu Českých drah přijíždět do areálu teplárny historický parní vlak. U vchodu do areálu bude přistaven historický trolejbus s technickým komentářem a hasičský vůz s ukázkami hašení. Zároveň bude otevřeno Muzeum energetiky. Novinkou bude promítání vizualizace odsíření obou uhelných kotlů a výstava obrázků od dětí ze soutěže v kreslení.

Přijďte s námi oslavit Den otevřených dveří. Těšíme se na vás!

http://www.radambuk.cz/novinky/den-otevrenych-dveri-v-teplarne-s-radou-deti-a-mladeze-jihoceskeho-kraje/

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality