KURZ INSTRUKTORA SEBEOBRANY – 7.4. – 8.4. a 21.4. – 22.4.2018 v Praze

KURZ INSTRUKTORA SEBEOBRANY – 7.4. – 8.4. a 21.4. – 22.4.2018 v Praze
Začátek akce: 7. 4. 2018
Konec akce: 8. 4. 2018

KURZ INSTRUKTORA SEBEOBRANY - 7.4. - 8.4. a 21.4. - 22.4.2018 v Praze

KURZ INSTRUKTORA SEBEOBRANY

Výstup: Osvědčení Instruktor základní sebeobrany.  Platnost tohoto osvědčení je časově neomezená (není časově limitováná).

Akreditace – Vzdělávací středisko BP Sport je držitelem akreditace MŠMT s obecnou platností a akreditace v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT.

Program: Současnost a historie, formy a druhy sebeobrany, vybavení, role a osobnost instruktora, metodika výuky sebeobrany, technika, věková specifika a sebeobrana dětí, bezpečnost a prevence v různých prostředích. Mentální, fyzické, technické, taktické a právní aspekty, základy první pomoci, analýza bezpečnostního prostředí, tvorba bezpečnostního plánu, odlišnosti od jiných bojových sportů a bojových umění, prostředky vhodné k sebeobraně (přímo určené i improvizované), aktuální fenomény (domácí násilí, šikana, stalking, sexuální násilí, aktivní útočník), bezpečnost během tréninku, tvorba scénářů a praktických cvičení, druhy zbraní a jejich použití z pohledu útočníka i obránce).

Lektor: Mgr. Jindřich Petřík, Mgr. Tomáš Tesař a Pavel Michale – ústřední lektoři
Cena: 4400,- Kč (V ceně je zahrnut organizační a účastnický poplatek, zkoušky vydání licence)

Termín a místo konání : 7.4. – 8.4. a 21.4. – 22.4.2018 v Praze
– jedná se o jeden kurz – 4 dny, který je rozdělen do 2 víkendových výukových bloků.

Vyplněnou přihlášku zašlete do 15.3.2018 na e-mail kancelar@radambuk.cz.

Přijetí přihlášky Vám potvrdíme na e-mail a zašleme podklady k platbě. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište požadavek do poznámek přihlášky spolu s fakturačními údaji a fakturu Vám zašleme. Zasláním přihlášky souhlasí účastníci kurzu s tím, aby uvedená data byla vedena v evidenci RADAMBUK a vzdělávacího střediska BP Sport. Souhlasí s tím, aby fotografie z akce byly použity k propagaci RADAMBUK a BP Sportu a zveřejněny na internetových stránkách a tiskovinách RADAMBUK.

Přihlášení na akci, kurz formulář