72 hodin – Do světa her s čápem

72 hodin - Do světa her s čápem
10. 10. 2014
admin

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje byla i v letošním roce koordinátorem projektu 72 hodin, který organizovala Česká rada dětí a mládeže. Jednalo se o tři dny plné dobrovolnických aktivit po celé ČR. Kdykoliv během těchto 72 hodin (9. – 12. října 2014www.72hodin.cz a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustili do aktivit, které pomohli druhým, přírodě, či jejich okolí. Sponzorský dar Lesů ČR, s.p. umožnil Radě dětí a mládeže Jihočeského kraje zaplacení reklamního spotu v Rádiu Kiss Jižní Čechy, který vyzýval veřejnost k zapojení do projektu.

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje ve spolupráci s Informačním centrem pro mládež České Budějovice připravila v rámci projektu 72 hodin pro děti a mládež 2 zábavná odpoledne s deskovými hrami. Děti z členských spolků, Střediska výchovné péče a z Dětského diagnostického ústavu si přišly zahrát deskové hry a vyrobit button – odznak dle vlastní fantazie. Připraveny pro ně byly i drobné dárečky a sladkosti od našich sponzorů a odznak s logem projektu 72 hodin.

3.ročník projektu 72 hodin v Jihočeském kraji pomohl našemu okolí a přírodě, ukázal, že v Jihočeském kraji je mezi dětmi a mládeží podporována myšlenka dobrovolnictví a není cizí nezištná pomoc druhým nebo našemu okolí.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality