Zúčastni se letní univerzity a diskutuj s mladými lidmi o budoucnosti Evropy!

Zúčastni se letní univerzity a diskutuj s mladými lidmi o budoucnosti Evropy!
28. 3. 2019
Dušan Brodský

Podporuješ tolerantní a otevřenou společnost? Chceš objevovat Evropu a poznávat nové přátele? Staň se členem evropského fóra studentů AEGEE a zúčastni se Letní univerzity v jednom z evropských měst! Diskutuj s mladými lidmi z celé Evropy o budoucnosti kontinentu a evropské integraci Neváhej a vyraž do Španělska, Nizozemska, Estonska nebo třeba Gruzie!

Evropské fórum studentů AEGEE – Association des Etats Généraux des Etudiants de l’Europe organizuje každoročně Letní univerzity pro mladé Evropany na podporu mezikulturního proozumění. 

AEGEE je nezisková a nepolitická organizace, která sdružuje 200 univerzitních měst ve 40 zemích Evropy. Asociace propaguje myšlenky sjednocené Evropy, přeshraniční spolupráce, komunikace, integrace mezi studenty a usiluje o tolerantní a otevřenou společnost. Letní univerzita je dvoutýdenní akce, která se koná ve většině členských měst. Účastní se jí vždy kolem 30 mladých lidí z různých zemí, kteří diskutují o budoucnosti Evropy. 

Jak se zúčastnit? Vyber si z nabídky Letních univerzit v seznamu zde

Zaregistruj se jako člen AEGEE Tvé lokální pobočky – v České republice je to Praha, Brno a Plzeň. Vyplň online přihlášku zde

Potřebovat budeš také motivační dopis na konkrétní vybranou Letní univerzitu. Detailní postup přihlašování najdeš zde

Přihlásit se můžeš do 15. dubna 2019, 13:00 CET. 

Poplatek za přihlašování je 2,50 eur. Samotná Letní univerzita stojí maximálně 14 eur na den, v poplatku je zahrnuto ubytování, jídlo a veškerý program včetně společenských akcí.

 Víc informací se dozvíš zde.

zdroj: eurodesk.cz 

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality