Získejte finance na realizaci svých nápadů v programu SmartUp

Získejte finance na realizaci svých nápadů v programu SmartUp
27. 5. 2015
Dušan Brodský

Nadace O2 spouští nový program SmartUp zaměřený na lidi ve věku 15 – 26 let, který jim umožní realizovat neotřelé nápady s cílem zlepšit něco v jejich okolí.

Program chce mladým lidem pomoci rozvíjet dovednosti nejen poskytnutými finanční prostředky, ale také vzdělávacími kurzy. Systém získávání grantů je postupný a v nejvyšší úrovni mohou žadatelé dosáhnout i na částku 100 tisíc korun.

SmartUp je určen týmům složeným ze dvou až pěti lidí v nejnižší úrovni a tří až pěti lidí ve vyšších úrovních. V úrovni 1 je možné získat finanční podporu 15 000 korun. Pokud je projekt úspěšně dokončen, autoři postoupí do úrovně 2, ve které mohou žádat o částku 70 000 korun. Nejvyšší úroveň 3 je určena těm projektům, které úspěšně prošly předchozími stupni a mohou žádat až o 100 000 korun.

Mladí lidé mohou své nápady přihlásit do konce června na stránkáchwww.o2smartup.cz, kde získáte i podrobné informace o projektu.

Nadace O2 pomáhá mladým lidem v České republice od roku 2002 a za tu dobu rozdělila již více než 155 milionů korun. Více informací o Nadaci O2 naleznete zde: www.nadaceO2.cz

zdroj: www.nicm.cz

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality