Zapojte se do kreativních konzultací! do 31.8.2022

Zapojte se do kreativních konzultací! do 31.8.2022
8. 8. 2022
Tomáš Babický

Strukturovaný dialog spouští letní kreativní konzultace. Zapojte se a vyjádřete se k situaci ve svém okolí! Můžete tak inspirovat další mladé lidi, můžete dát politikům vědět, co je třeba řešit, můžete sdílet své nápady!

V rámci EU dialogu mládeže se mladí lidé z celé Evropy zapojují a vyjadřují své názory v diskusích a při workshopech. Jde to ale i pomocí videa! Tématem letošního cyklu je Engaging together for a sustainable and inclusive Europe. Téma vychází z cílů mládeže #3 Inkluzivní společnost a #10 Udržitelná zelená Evropa.

Přijde vám, že je ve vaší ulici málo stromů? Je vaše kulturní centrum těžko dostupné pro lidi s tělesným postižením? Chybí komunikace se studenty ve vaší škole? Nachází se za městem nepěkná skládka? Nebo naopak, vidíte nějakou změnu k lepšímu, jako třeba dobře vyřešený přechod, pěkný park nebo dostupný udržitelný obchod, které by mohly inspirovat i další místa? 

Podělte se s námi o svou zkušenost! Natočte, jak situace vypadá, můžete udělat i rozhovor se svými kamarády nebo rodinou. Pokud natočíte nějaký problém, zkuste i říct, jak by šel vyřešit! Co byste udělali vy sami, kdybyste měli možnost situaci změnit?

Video by mělo být dlouhé kolem 2-3 minut a kreativitě se meze nekladou. Pošlete nám video do konce srpna 2022. Videa se následně objeví na našich webových stránkách a sociálních sítích a budou zahrnuta do aktuálních konzultací. Problém, o kterém budete mluvit, se tedy má šanci dostat až na evropskou úroveň!

Videa posílejte (i třeba jako odkaz, pokud budou velká) na e-maily zuzana.wildova@crdm.cz(link sends e-mail) a michaela.dolezalova@crdm.cz(link sends e-mail).

https://www.strukturovanydialog.cz/clanky/zapojte-se-do-kreativnich-konzultaci-585

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality