Vzdělání a řemeslo

Vzdělání a řemeslo

23. ročník výstavy Vzdělání a řemeslo přinese opět na jedno místo praktickou prezentaci středních škol, ukázky odborného výcviku a celostátní soutěže napříč obory. Výstava se uskuteční v termínu 22. – 24. listopadu 2017 na Výstavišti v Českých Budějovicích.

Nevíte si rady, kam nasměrovat Vaše potomky po základní škole? Navštivte výstavu Vzdělání a řemeslo!

Přijďte organizovaně prostřednictvím školní výpravy nebo jen tak v doprovodu rodinných příslušníků. K vyzkoušení budou online testy osobnostních předpokladů s okamžitým vyhodnocením.  K dispozici budou také zkušení pracovníci informačního a poradenského střediska při úřadech práce, kteří se nově zaměřili i na žáky základních škol a rodičovskou veřejnost. Chybět ale nebudou ani nadace, fondy a  široký sortiment učebních pomůcek a zařízení.

Součástí výstavy jsou celostátní odborné soutěže a také už tradiční a velmi oblíbený Veletrh fiktivních firem.

V nabídce budou i programy pro studenty a dospělé – další vzdělávání v rámci zážitkové pedagogiky, studentské stáže ve firmách nebo i univerzita 3. věku.

Výstava je pořádaná za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Jihočeského kraje, pod záštitou ministra zemědělství Ing. Mariana Jurečky, hejtmanky Jihočeského kraje Mgr. Ivany Stráské a Jihočeské hospodářské komory.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality