Výzvy 72 hodin do 31.12. 2020

Výzvy 72 hodin do 31.12. 2020
12. 10. 2020
Tomáš Babický

Letos přijímáme VÝZVY! To je naše novinka akce 72 hodin pro letošní rok.

Když jsme pro vás výzvy připravovali, mysleli jsme na to, aby byly všechny nějak užitečné. A taky aby vás bavily, některé možná i pobavily… Jsou mezi nimi výzvy snadnější, ale i ty, které splnit bude „pěkná fuška“.

Třeba výzva 72 HODIN BEZ TECHNOLOGII se nám zdá nejtěžší, ale zase hodně zábavná. Ono přece jen vydržet bez počítače, bez telefonu, ale i bez myčky nádobí, nebo dokonce bez kávovaru…! Ti z nás, co se pro ni rozhodli, jsou sami zvědaví, jak dlouho to vydrží…

Hodně z nás si zkusí výzvu 72 HODIN BEZ PLÝTVÁNÍ JÍDLEM nebo 72 HODIN ŠETŘÍM ENERGII A VODU.

Ti z nás, kteří často vyrážejí do přírody, si vybrali výzvu 72 HODIN PÉČE O PŘÍRODU a každý den udělají něco pro přírodu kolem sebe.

Nejsnadnější se nám zdá výzva 72 HODIN DĚLÁNÍ RADOSTI někomu. Můžou to být maličkosti – jako úsměv nebo pochvala – které vnesou radost do života… Ale právě takový upřímný impulz může mít velký dopad.

U nás zatím neobsazenou zůstává výzva 72 HODIN TŘÍDÍM ODPAD. My všichni totiž už v Kanceláři ČRDM i doma odpad třídíme. Ale kdo má v tomto ohledu ještě rezervy a tuto výzvu přijme, bude  mít příležitost se v tomto ohledu zlepšit.

Pojďte s námi do toho a taky přijmete nějakou VÝZVU!

Je opravdu z čeho vybírat. Výzvy jsme pro vás navíc připravili tak, že je můžete plnit jak v kolektivu, tak i samostatně. A pokud vás snad nepříznivé okolnosti ve vašem kraji donutí stáhnout se do karantény nebo vaši školu uvrhnou do online výuky, může to být ta správná náplň, která vás propojí…

https://www.72hodin.cz/chci-vyzvu

Myslíme si, že důležitější než dodržení oficiálního termínu akce, tedy 15.–18. 10., jechuť a dobrá vůle někomu či něčemu pomáhat. SVŮJ PROJEKT PROTO KLIDNĚ ZREALIZUJTE KDYKOLIV DO KONCE ROKU 2020.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality