Výtvarná soutěž „Propojený svět“

Výtvarná soutěž „Propojený svět“
25. 3. 2015
Katka Babická

Výtvarnou soutěž „Propojený svět“ vyhlašuje Technologická agentura ČR a je určena pro žáky základních a středních škola a studenty uměleckých fakult a mladé vědce z vysokých škol.

 

První kategorie – žáci základních a středních škol

Tématem v této kategorii jsou nové objevy, které podle dětské fantazie v budoucnosti ovlivní život nás všech. Pravidla soutěže této kategorie naleznete na „Propojený svět – Technika pro tebe“ (ve formátu PDF).

Do soutěže mohou účastníci posílat své kresby, malby i fotografie (i fotografie soch a plastik).Vítězové získají věcné ceny a vstupenky do vědeckých parků v České republice. Uzávěrka této kategorie je 31. srpna 2015.

 

Druhá kategorie – studenti VŠ (nejen uměleckých fakult)

Do této kategorie se mohou přihlásit studenti, kteří svůj projekt nebo dílo vytvořili v aktuálním akademickém roce (tzn. v zimním a letním semestru 2014/2015). Studenti uměleckých fakult mají za podmínku vytvořit své dílo využívající nové technologie nebo materiály. Studenti ostatních fakult předloží umělecké interpretace svých výzkumných projektů. Pravidla „Propojený svět – Umění v technologiích, technologie v umění“ ve formátu PDF.

Přihláška do vysokoškolské kategorie je ke stažení ve formátu .docx ZDE.

Vítězové této kategorie získají finanční odměnu. Uzávěrka kategorie je 30 září 2015.

 

Detailnější informace naleznete na stránkách Technologické agentury ČR: www.tacr.cz.

 

Zdroj: www.nicm.cz

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality