Vracení vstupenek Ticketportal

Vracení vstupenek Ticketportal
27. 4. 2020
Tomáš Babický

v souvislosti s mimořádnou situací ve všech evropských zemích, která je daná šířením koronaviru, vyhlásila Bezpečnostní rada státu dne 12. března 2020 stav nouze a s tím spojený zákaz konání všech akcí s účastí nad 30 osob. Toto rozhodnutí je plošné, týká se tisíců akcí a platí do odvolání.

Ticketportal, který je pověřen organizátory akcí k prodeji vstupenek na danou akci, se musí řídit jejich pokyny vyplývajícími z uzavřené smlouvy. Proto ohledně dalšího postupu musíme vyčkat na závazné pokyny organizátorů akcí. Na organizátory akcí jsme se již také obrátili a čekáme na jejich odpověď.

Vzhledem k rozsahu opatření, o kterém rozhodla Bezpečnostní rada státu, není v našich silách odpovídat na Vaše dotazy jednotlivě.

Ponechte si prosím platné vstupenky u sebe, sledujte webové stránky www.ticketportal.cz. Informace k jednotlivým představením budeme dle vývoje situace zveřejňovat podle data konání níže v této zprávě.

Všichni zúčastnění si přejí, aby se akce uskutečnila v náhradním termínu. Zajistit ho ale nelze obratem. Dříve zakoupené vstupenky zůstanou v platnosti.

Věříme, že pochopíte mimořádnost dané situace a vyčkáte na další informace.
Váš Ticketportal
Zde budeme postupně doplňovat seznamy akcí k jednotlivým dnům. Pokud si chcete ověřit stav akce, na kterou máte zakoupeny vstupenky, klikněte vždy níže na datum, které odpovídá datu konání Vámi zakoupené akce.
UPOZORNĚNÍ! Vracení vstupného ze zrušených akcí i z akcí přesunutých, kde Vám nebude vyhovovat nový termín, se uskuteční až po zrušení nouzového stavu. O přesném datu zahájení refundací Vás budeme informovat, jakmile budeme tento termín znát. Týká se to nejen vstupenek zakoupených online, ale taktéž vstupenek zakoupených na prodejních místech, přes službu Twisto, přes zaměstnanecké benefity a na fakturu. https://www.ticketportal.cz/Article/6234?target=2

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality