Velikonoční výtvarná soutěž

Velikonoční výtvarná soutěž
14. 4. 2020
Karolína Brodská

Na Velikonoce se z vajíčka vyklubalo kuřátko, a protože bylo zvědavé, vydalo se do světa po zemích Evropské unie. Namalujte, kam všude se zatoulalo a co tam o Velikonocích zažilo. Vyhrát můžete zajímavé ceny (stolní hry, knihy atd.)! Cesta kuřátka může vést do kterékoli země Evropské unie a záleží jen na vás, jak jeho putování vyjádříte (použití libovolné techniky).

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích:

  • Kategorie A: žáci 1. – 5. tříd základních škol
  • Kategorie B: žáci 6. – 9. tříd základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

Každý soutěžící může zaslat jedno soutěžní dílo (zpracované jakoukoli výtvarnou technikou – tj. nemusí se jednat jen o výtvarná díla, soutěžním příspěvkem může být např. i vyfouknuté malované vajíčko apod.). Soutěž bude vyhodnocena začátkem května 2020. Své práce můžete posílat do 24. 4. 2020 na adresu Eurocentra České Budějovice: Boženy Němcové 1824/8, 370 01 České Budějovice nebo vyfotografovat a poslat na email patakova.katerina@vlada.cz

Nezapomeňte uvést jméno a příjmení autora, třídu, kontakt na školu a na pedagoga (min. e-mailovou adresu, na kterou zašleme informace o případné výhře). 

Upozorňujeme, že soutěžní díla se po skončení soutěže nevrací a vyhlašovatelé soutěže si vyhrazují právo použít je pro své účely. 


zdroj:
https://www.europedirect.cz/aktuality/detail/9026?utm_source=emailkampane.cz&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter-duben

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality