Tipy pro volný čas
INFORMAČNÍ SERVIS JIHOČESKÝCH INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ
ICM Č. Budějovice, ICM Č. Krumlov, ICM Tábor, ICM Prachatice, ICM J. Hradec
Tipy pro volný čas 8.týden 20.2.2017 – 26.2.2017
Českobudějovicko |
||
26.1.2017 |
12.3.2017 |
Výstaviště České Budějovice, Husova 523, České Budějovice |
1.2.2017 |
31.3.2017 |
Jihočeská vědecká knihovna, Lidická 1, České Budějovice |
1.2.2017 |
28.2.2017 |
VÝSTAVA – ČESKÁ LITERATURA V PŘEKLADU 1998 – 2016 Jihočeská vědecká knihovna, Lidická 1, České Budějovice |
17.2.2017 |
26.2.2017 |
DNY SLOVENSKÉ KULTURY V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH 2017 České Budějovice |
17.2.2017 |
19.3.2017 |
Galerie současného umění a architektury, Nám. Přemysla Otakara II. 38, Č.B. |
20.2.2017 |
19:00 Miro Gavran: BÁBKA – komedie o mužsko-ženských vztazích Metropol – Malá scéna, České Budějovice |
|
20.2.2017 |
19:00 MUŽ SEDMI SESTER – činohra Jihočeské divadlo, České Budějovice |
|
20.2.2017 |
19:00 Tom Firth: NEVILLŮV OSTROV – činohra Metropol – Divadelní sál, České Budějovice |
|
20.2.2017 |
21:00 BEERPONG XXL – diskotéka Klub K2, České Budějovice |
|
21.2.2017 |
15:30 LABYRINT V ROŽNOVĚ Knihovna Rožnov, České Budějovice – odpoledne plné her a hlavolamů |
|
21.2.2017 |
17:00 TŘI POHÁDKY S PÍSNIČKOU Jihočeská filharmonie -Kostel sv. Anny, České Budějovice |
|
21.2.2017 |
19:00 KONCERT BAROKNÍ HUDBY nejen pro zobcovou flétnu a cembalo, Jihočeská vědecká knihovna – audiosál, Lidická, České Budějovice |
|
22.2.2017 |
17:00 MELANCHOLIE EXILU – přednáška prof. Papouška Jihočeská vědecká knihovna – audiosál, Lidická, České Budějovice |
|
22.2.2017 |
19:00 DÍVČÍ VÁLKA Divadlo U Kapličky, České Budějovice |
|
23.2.2017 |
19:00 ČERVENÉ BRÝLE SUD – studentské univerzitní divadlo, České Budějovice |
|
24.2.2017 |
19.00 SATURNIN – jiskřivá komedie se zpěvy Jihočeské divadlo, České Budějovice |
|
24.2.2017 |
19:00 MASOPUSTNÍ REJ V MASKÁCH Prorock bar, České Budějovice |
|
24.2.2017 |
19:30 BEER PLES 2017 – 3.ROČNÍK KD Vltava, České Budějovice |
|
24.2.2017 |
20:00 LENKA DUSILOVÁ, BARBORA MOCHOWA River music club, České Budějovice |
|
24.2.2017 |
20:00 SPORTOVNÍ PLES Parkhotel Hluboká n/Vlt., Společenský ples fotbalového oddílu TJ Hluboká |
|
24.2.2017 |
21:00 NEŘEŽ, KATKA KOŠČOVÁ A ROMAN DRAGOUN Kafé Klub Slavie, České Budějovice |
|
24.2.2017 |
21:00 TRAVESTI SHOW – skupina Crazy ladies Taneční klub No stres ( bývalá Lucerna) České Budějovice |
|
25.2.2017 |
9:00 BADMINTONOVÝ TURNAJ ve dvouhře pro začátečníky Výstaviště České Budějovice |
|
25.2.2017 |
MASOPUSTNÍ OBCHŮZKA S VEČERNÍ MERENDOU Sál pohostinství Radostice |
|
25.2.2017 |
10.00 TRADIČNÍ MASOPUST Sál pohostinství Třebeč |
|
25.2.2017 |
10:00 LEDOVÁ SHOW S ELSOU Metropol, České Budějovice |
|
25.2.2017 |
18:00 CESTOU PŘÍBĚHU – činohra Jihočeské divadlo – Studiová scéna Na Půdě, České Budějovice |
|
25.2.2017 |
19:00 VETERÁNI – 13. SPOLKOVÝ PLES Sokolovna Týn nad Vltavou – hraje DH Sedmikráska |
|
25.2.2017 |
20:00 1. PLES MĚSTA Metropol – velký společenský sál, České Budějovice |
|
26.2.2017 |
14:00 BADMINTONOVÝ TURNAJ O TITUL COWORKING Výstaviště České Budějovice |
|
26.2.2017 |
15:00 O LÍNÉM HONZOVI Hasičárna Borovany – Loutkářský soubor Jiskra |
|
26.2.2017 |
19:30 MACBETH 3D – činohra Jihočeské divadlo – Studiová scéna Na Půdě, České Budějovice |
|
25.2.2017 |
20:00 1. FARNÍ PLES Parkhotel Hluboká nad Vltavou – hraje Jindřich Zíka & Jazzika Band |
|
26.2.2017 |
15:00 Jan Drda: ZAPOMENUTÝ ČERT Divadlo U Kapličky, České Budějovice |
|
Českokrumlovsko |
||
3.9.2016 |
31.12.2017 |
PŘÍBĚHY KRUMLOVSKÝCH KLÁŠTERŮ – výstava fotografií Ladislava Pouzara a doprovodných textů Jiřího Blocha – Klášter klarisek, Nádvoří klarisek, Český Krumlov |
24.2.2017 |
14:00 Klub Úsměv: STAVÍŠ, STAVÍM, STAVÍME Dúm dětí a mládeže Český Krumlov -postavíme hradby, věže, komíny |
|
24.2.2017 |
20:00 SISTRUM – koncert Club Museum Czech underground, Český Krumlov |
|
24.2.2017 |
20:00 TRAUTENBERK + SATISFUCKTION – koncert FabriČKa Klub, Český Krumlov |
|
25.2.2017 |
Restaurace Eggenberg, Český Krumlov |
|
25.2.2017 |
Slovanský dům Kaplice – hraje Staccato |
|
26.2.2017 |
14:00 4. KOLO EXTRALIGY V BADMINTONU Sportovní hala, Český Krumlov |
|
26.2.2017 |
15:00 Hana Lamková: MATYLDA ZASAHUJE ANEB POVÍDAČKY NAŠÍ KAČKY Městské divadlo o.p.s., Český Krumlov, DAP |
|
21.2.2017 |
19:00 BORNEO A PAPUA – cestopisná přednáška Kinosál – KD Střelnice, Jindřichův Hradec |
|
21.2.2017 |
19:00 Přednáška ROŽMBERSKÁ HROBKA – PŘÍBĚH HLEDÁNÍ Dům Štěpánka Netolického, Třeboň |
|
22.2.2017 |
16:30 JAK NA ŽIVOT S ALZHEIMEREM Městská knihovna, Jindřichův Hradec |
|
22.2.2017 |
17:00 ANALÝZA TRENDŮ CESTOVNÍHO RUCHU Dům Štěpánka Netolického, Třeboň |
|
23.2.2017 |
17:00 OLYMPIÁDA BRAZÍLIE – promítání s Vladimírem Pechkem Městská knihovna, Kamenice nad Lipou |
|
24.2.2017 |
16:30 STANISLAV ZE ZNOJMA – osobnost a dílo profesora teologie Pražské univerzity, Gymnázium Třeboň – přednáší Mons. ThLic. David Henzl |
|
24.2.2017 |
18:00 KDE ŽENY VLÁDNOU – cestovatelská beseda a diashow Městská knihovna Žirovnice |
|
24.2.2017 |
19:30 VODNÍ DRUŽSTVO – divadelní představení Kulturní dům, Kamenice nad Lipou – Divadelní spolek Kvěch |
|
24.2.2017 |
20:00 MĚSTSKÝ PLES PĚTILISTÉ RŮŽE Společenský sál Lázní Aurora, Třeboň |
|
25.2.2017 |
14:00 Kurz příprava na jaro – POVÍDÁNÍ O BYLINKÁCH Čarovný krámek, Jindřichův Hradec |
|
25.2.2017 |
KD Slavonice – hrají Kalíšci a Malá jemnická kapela |
|
25.2.2017 |
20:00 PLES JEDNOTA KC Jitka, Jindřichův Hradec |
|
Písecko |
||
20.2.2017 |
15:00 TVOŘIVÁ DÍLNA S MARIÍ KUPCOVOU Městská knihovna, Písek |
|
21.2.2017 |
17:00 Listování.cz: FOTBALOVÉ DENÍKY Sladovna Písek o.p.s. – scénické čtení s Lukášem Hejlíkem |
|
21.2.2017 |
17:00 ALTERNATIVNÍ VERSUS PŘIROZENÝ POROD V SOUČASNÉ PORODNICI Kavárna Psychiatrické nemocnice, Písek, přednáška |
|
21.2.2017 |
17:30 SEMÍNKAŘENÍ S FRANTIŠKEM LANGMAJEREM Městská knihovna, Písek – přednáška biozahradníka od semínka po úrodu |
|
22.2.2017 |
9:30 KERAMICKÁ DÍLNA Dům dětí a mládeže, Písek |
|
23.2.2017 |
9:00 – 16:00 TRADIČNÍ ZVANÍ MILEVSKÝCH MAŠKAR Pochůzka v ulicích města Milevska |
|
23.2.2017 |
9:00 MINECRAFT PARTY Dům dětí a mládeže, Písek – turnaj pro účastníky kroužku |
|
23.2.2017 |
19:00 PŘÍLEŽITOST DĚLÁ ZLODĚJE – operní crazy komedie Divadlo Fráni Šrámka, Písek – Opera J.D.Č.B. |
|
24.2.2017 |
9:00 Kreativ dílna: PLETEME Z GUMIČEK Dům dětí a mládeže, Písek |
|
24.2.2017 |
19:00 Milevské maškary – BAKUSŮV PRŮVOD – převzetí nadvlády nad městem, Nám. E. Beneše v Milevsku |
|
24.2.2017 |
Divadlo Pod Čarou, Písek – Luboš Novák a spol. |
|
24.2.2017 |
20:00 PAULIE GARAND FT. KENNY ROUGH – live koncert jednoho z nejúspěšnějších rapperů současné cz/sk scény, Music club Divadelka, Písek |
|
25.2.2017 |
7:30 RYBOLOVNÁ TECHNIKA – OTAVSKÝ POHÁR Školy Písek |
|
25.2.2017 |
Kulturní dům, Písek |
|
25.2.2017 |
19:00 OLD PUNK SRAZ – tradiční setkání punkerů v důchodu Divadlo Pod Čarou, Písek |
|
25.2.2017 |
20:00 PARTY NIGHT – DJ SURPRICE Music club Divadelka, Písek |
|
26.2.2017 |
9:00 Kreativ dílna: NITĚNÁ GRAFIKA Dům dětí a mládeže, Písek |
|
26.2.2017 |
10:00 TŘI PŘADLENY – činoherní představení Kulturní dům, Písek – ochotnický soubor Copánek |
|
26.2.2017 |
15:00 JAK KUBA ČAROVAL + TEREZKA A STRAŠIDLA Divadélko Nitka, Písek |
|
Prachaticko |
||
3.2.2017 |
25.3.2017 |
LINORYT – výstava – Črty ze Šumavské divočiny HappyCoffe, Vimperk |
10.2.2017 |
30.4.2017 |
9:00 HUSOVSKÉ UNIKÁTY ZE SBÍREK NÁRODNÍHO MUZEA Muzeum české loutky a cirkusu Prachatice – výstava |
20.2.2017 |
18:00 CESTA DO SANTIAGO DE COMPOSTELA Pivovar Prachatice – přednáška o dobrodružné pouti |
|
20.2.2017 |
18:00 TOULKY STAROU ŠUMAVOU – autor. pořad Jaroslava Pulkrábka Městské kulturní středisko, Prachatice |
|
20.2.2017 |
19:00 FEMI TEMOWO TRIO – jeden z nejžádanějších evropských kytaristů, Městské divadlo Prachatice |
|
21.2.2017 |
14:00 CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM: Podkrkonoší, Pojizeří- s Růženkou Vincikovou, Městská knihovna Prachatice |
|
21.2.2017 |
14:30 CIRKUSY A MUZIKANTI V PRACHATICÍCH A OBLAST V POŠUMAVÍ – Akademie 3.věku, Radniční sál na Velkém náměstí, Prachatice |
|
21.2.2017 |
19:00 ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS KD Cihelna, Vimperk |
|
22.2.2017 |
14:00 Tvořivé středy se Zdeňkou Lebedovou – MASOPUSTNÍ VESELÍ Městská knihovna, Prachatice |
|
22.2.2017 |
17:00 CO NÁM PŘINÁŠÍ ROK 2017 – Petra Nel Smolová Radniční sál na Velkém náměstí, Prachatice |
|
23.2.2017 |
13:00 HISTORIE SKLÁŘSTVÍ NA ŠUMAVĚ IS a SEV Kašperské Hory |
|
23.2.2017 |
||
23.2.2017 |
18:00 POHLEDY DO KRAJINY – SKOTSKO IS a SEV Kašperské Hory – cestovatelská přednáška s promítáním |
|
23.2.2017 |
19:00 Paul Pörtner: SPLAŠENÉ NŮŽKY Městské divadlo Prachatice – Divadlo Kalich |
|
23.2.2017 |
19:30 Alan Ayckbourn: POSTELOVÁ FRAŠKA Městské kulturní středisko, Prachatice |
|
24.2.2017 |
18:00 APITERAPIE – včela jako terapeut „U Kainců“ v patře obchodu Spar, Čkyně |
|
24.2.2017 |
19:00 Lutz Hübner: ÚČA MUSÍ PRYČ Městské divadlo Prachatice |
|
24.2.2017 |
18:30 VEČER BOŘENÍ HRANIC MEZI POEZIÍ A FILMEM – Poštomil Wimberský, Kavárna Ve Skále, Vimperk |
|
24.2.2017 |
20:00 FARNÍ PLES (nejen pro farníky) Městské kulturní středisko, Prachatice – hraje kapela Přímý přenos |
|
25.2.2017 |
26.2.2017 |
Kvilda – tradiční lyžařský závod |
Strakonicko |
||
20.2.2017 |
19.00 DEATH OR GLORY – přednáška horolezce Marka Holečka Rytířský sál – Hrad Strakonice |
|
21.2.2017 |
17:00 VÍCEHLASY – beseda – hosté Jan Matěj Rak a Štěpán Rak ml. Společenský sál Šmidingerovy knihovny, Strakonice |
|
21.2.2017 |
19:00 VÁCLAV NECKÁŘ SE SKUPINOU BACILY Dům kultury, Strakonice |
|
22.2.2017 |
16:30 ZASTAVENÍ V ČASE – přátelské setkání, poezie, poetická próza Pobočka Šmidingerovy knihovny Za Parkem, Strakonice |
|
22.2.2017 |
19:00 TAKOVÁ NESMĚLÁ PROVOKACE – premiéra Dům kultury, Strakonice |
|
23.2.2017 |
19:00 ROMANTICKÝ VÍKEND Dům kultury, Strakonice |
|
24.2.2017 |
20:00 RYBÁŘSKÝ PLES Sokolovny, Strakonice |
|
Táborsko |
||
25.11.2016 |
31.7.2017 |
9:00 DRAHOKAMY PRO KARLA IV. – výstava Gotický sál, Husitské muzeum, Tábor |
2.1.2017 |
28.2.2017 |
Václav Trajer: MEZI POHŮNKY – výstava maleb a kreseb Galerie Supice, Tábor |
5.1.2017 |
30.3.2017 |
Josef Luxemburg: TÁBOR – MĚSTO, JAK JEJ (NE)ZNÁME…?! Foyer malého divadla v přízemí, Divadlo Oskara Nedbala, Tábor – fotografie |
22.1.2017 |
4.3.2017 |
9:00 Výstava: BOHUMIL SMRČKA Galerie Stará radnice, Husitské muzeum v Táboře, Tábor |
26.1.2017 |
10.3.2017 |
9:00 František Kratochvíl: THEATRUM MUNDI Galerie U Radnice, Tábor – výstava – zákulisí černého divadla, loutky,… |
20.2.2017 |
19:00 MADEIRA – SMARAGDOVÝ OSTROV Divadlo Oskara Nedbala, Tábor |
|
21.2.2017 |
19:00 VÁLKA ROSEOVÝCH – benefiční představení příbramského divadla Antonína Dvořáka, Divadlo Oskara Nedbala, Tábor |
|
22.2.2017 |
19:00 Milan Kopecký: DÁMY Z ANIANE s D. Kolářovou a D. Syslovou Divadlo Oskara Nedbala, Tábor |
|
23.2.2017 |
19:00 David Drábek: JEDLÍCI ČOKOLÁDY Divadlo Oskara Nedbala, Tábor – Klicperovo divadlo Hradec Králové |
|
24.2.2017 |
20:00 MOTOMAZEC PLES Milenium Tábor, Tábor |
|
24.2.2017 |
19:00 PLES HUSITSKÉHO MUZEA – téma: cesta do pravěku Společenské centrum Univerzita Tábor |
|
25.2.2017 |
19:00 Michael Engler: ZNOVU A LÍP Divadlo Oskara Nedbala, Tábor |
|
25.2.2017 |
20:00 SKWOŘI V PALCÁTĚ – koncert legendární skupiny Hotel Palcát, Tábor |