Tipy pro volný čas 43. týden

Tipy pro volný čas 43. týden
17. 10. 2019
Kamila Matějková

INFORMAČNÍ SERVIS JIHOČESKÝCH INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ

Tipy pro volný čas 43. týden 21.10. – 27.10.2019

ICM Č. Budějovice, ICM Č. Krumlov, ICM J. Hradec, ICM Prachatice

ČESKOBUDĚJOVICKO
1.4.2018 31.10.2019 Výstava LES PRAMENŮ – PŘÍBĚHY LESŮ Lovecký zámek Ohrada, Hluboká nad Vltavou
7.5.2019 24.11.2019 INTERAKTIVNÍ VÝSTAVA LEONARDO Solnice, České Budějovice
1.6.2019 31.10.2019 100 LET JIHOČESKÉHO DIVADLA – KABINET ZÁZRAKŮ Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích
14.9.2019 26.10.2019 PATRIK VLČEK – SOCHY, KRESBY Galerie Knížecí dvůr, Hluboká nad Vltavou
28.9.2019 28.10.2019 MĚSÍC VĚŽÍ A ROZHLEDEN Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice
2.10.2019 30.10.2019 VÝSTAVA ANDĚLSKÝCH OBRAZŮ Výstavní síň prelatury kláštera, Borovany
10.10.2019 30.10.2019 VÝSTAVA Z DUŠE Křížová chodba dominikánského kláštera na Piaristickém náměstí, České Budějovice
11.10.2019 12.11.2019 JIHOČESKÝ VÝLOV 8 – FOTOFESTIVAL České Budějovice
14.10.2019 7.12.2019 PEKLOMÁNIE ANEB JAK TO CHODÍ V PEKLE!!! Klášter Borovany
17.10.2019 17.11.2019 AIRES MATEUS – ARCHIV Galerie současného umění a architektury, České Budějovice
19.10.2019 8.11.2019 MISTŘI NEJEN RYTÉHO SKLA Radniční výstavní síň, České Budějovice
19.10.2019 20.11.2019 VELKÁ PĚTKA MALÍŘŮ A JEJÍ PŘÁTELÉ Komunitní centrum Na Zámečku, Boršov nad Vltavou
21.10.2019
19:30 EWA FARNA: MÁLO SE ZNÁME TOUR 2019 Divadelní sál, DK Metropol, České Budějovice
22.10.2019
10:00 KŘEST KNIHY 100 ZAJÍMAVOSTÍ ZE STARÝCH ČESKÝCH BUDĚJOVIC Jihočeské muzeum v Č. Budějovicích
22.10.2019
16:00 OBLÍBENÉ MÝTY O ŠUMAVĚ A VĚDECKÁ FAKTA Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích – přednáška
22.10.2019
17:00 PHDR. JAN ŠIMÁNEK: JAK SE ŽILO NA STATKU Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích
22.10.2019
18:30 JAK JSEM CESTOU DO SANTIAGA POTKALA SAMU SEBE... Centrum setkávání, České Budějovice
22.10.2019
19:00 PETER NAGY 60 CZ/SK TOUR Společenský sál DK Metropol, České Budějovice
22.10.2019
19:00 EVITA Jihočeské divadlo, České Budějovice
22.10.2019
19:30 DOBRÝ PROTI SEVERÁKU Studiová scéna Na Půdě, Jihočeské divadlo, České Budějovice
23.10.2019
15:00 STRAŠIDELNÉ ODPOLEDNE Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Rožnov, České Budějovice
23.10.2019
15:00 ODPOLEDNE PRO CHYTRÉ HLAVIČKY NA VLTAVĚ Jihočeská vědecká knihovna – pob. Vltava, Č. B.
23.10.2019
17:00 BESEDA S DĚTSKOU PSYCHOLOŽKOU MGR. EDITOU NEVORALOVOU Jihočeská vědecká knihovna – pob. Suché Vrbné, Č. Budějovice
23.10.2019
19:00 ROZHLASOVÁ TANČÍRNA Společenský sál DK Metropol, České Budějovice
24.10.2019
15:00 PODZIMNÍ TVOŘENÍ PRO DĚTI Dům dětí a mládeže, 370 01 České Budějovice
24.10.2019
18:00 ZELENÉ POTRAVINY A STŘEVNÍ MIKROBIOM Malá scéna DK Metropol, České Budějovice
24.10.2019
18:00 MÍŘÍME K VYHYNUTÍ (A CO S TÍM DĚLAT) Studentský klub Kampa, České Budějovice
24.10.2019
19:00 LADISLAV ZIBURA: PĚŠKY MEZI BUDDHISTY A KOMUNISTY Divadelní sál DK Metropol, České Budějovice
24.10.2019
19:00 BUDDHISMUS V MODERNÍM ŽIVOTĚ Národní památkový ústav, České Budějovice
23.10.2019 a 24.10.2019 19:30 POD SNĚHEM Studiová scéna Na Půdě, Jihočeské divadlo, České Budějovice
23.10.2019
20:00 ROBERT FULGHUM A ARNOŠT VAŠÍČEK MDK Sokolovna, Týn nad Vltavou
25.10.2019
10:00 DEN VZNIKU SAMOSTATNÉHO ČESKOSLOVENSKÉHO STÁTU – SLAVNOSTNÍ NÁSTUP PĚŠÍ ROTY AZ KVV ČESKÉ BUDĚJOVICE Nám. Přemysla Otakara II., České Budějovice
25.10.2019
16:00 ČTENÍ SE ZAUZLÍNOU Jihočeská vědecká knihovna – pob. Čtyři Dvory, České Budějovice
25.10.2019
19:00 BAČKOROVÉ Jihočeské divadlo, České Budějovice
25.10.2019
19:00 ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA Divadelní sál, DK Metropol, České Budějovice
25.10.2019
19:00 LÍSTKY DO PAMÁTNÍKU- KONCERT USKUPENÍ MUSICA DOLCE VITA Malovaný sál, Borovany
25.10.2019
19:30 FRANTIŠEK NEDVĚD & TIE BREAK Kostel Sv. Vojtěcha, Čtyři Dvory, České Budějovice
25.10.2019
19:30 MANŽELSTVÍ NA DRUHOU Zámecké divadlo, Týn nad Vltavou
25.10.2019 18.10.2020 SVATÁ ANEŽKA ČESKÁ A OBRAZ JEJÍ ÚCTY V JIŽNÍCH ČECHÁCH Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích
26.10.2019
10:00 O PALEČKOVI Malé divadlo, České Budějovice
26.10.2019
17:00 HALLOWEEN VE VODÁRENSKÉ VĚŽI Vodárenská věž, České Budějovice
26.10.2019
18:00 KOMINÍČEK Jihočeské divadlo, České Budějovice
26.10.2019
19:30 DYMYTRY REVOLTER TOUR + TRAUTENBERK Výstaviště České Budějovice
26.10.2019
20:00 PEKAŘ – AKUSTICKÉ TOUR Klub K2, České Budějovice
27.10.2019
9:00 TERABURZA Společenský sál DK Metropol, České Budějovice
27.10.2019
19:00 MILENA MÁ PROBLÉM Malá scéna DK Metropol, České Budějovice
27.10.2019
20:00 MICHAL AMBROŽ & HUDBA PRAHA Klub K2, České Budějovice
ČESKOKRUMLOVSKO
1.1.2017 31.12.2020 JIŘÍ HAVLÍK: PRŮVAN ČESKOKRUMLOVSKÝCH KLÁŠTERŮ Kláštery Český Krumlov
1.1.2019 31.12.2019 VÝSTAVY NA KŘIŽÁKU Kaple na Křížové Hoře, Český Krumlov
5.7.2019 30.11.2019 RODINNÁ HRA ZA KLÁŠTERNÍ ZDÍ Kláštery Český Krumlov
19.9.2019 14.11.2019 STOPY VĚČNOSTI V BAVORSKÉM LESE A NA ŠUMAVĚ Městská knihovna v Českém Krumlově
3.10.2019 31.10.2019 MASAKR NA NÁMĚSTÍ NEBESKÉHO KLIDU 1989 Náměstí Svornosti, Český Krumlov
4.10.2019 3.11.2019 EX LIBRIS – výstava Regionální muzeum v Českém Krumlově
21.10.2019
18:00 POČÁTKY ČESKOKRUMLOVSKÉ KNIHOVNY Městská knihovna v Českém Krumlově
21.10.2019
18:00 TŘÍSTOLIČNÍK, VOLARSKO A KRAJINA ZLATÉ STEZKY Museum Fotoateliér Seidel, Český Krumlov
22.10.2019
10:00 BURZA ŠKOL Sportovní hala Chvalšinská, Český Krumlov
22.10.2019
19:30 SPIRITUÁL KVINTET – JEDNOU BUDEM DÁL Městské divadlo o.p.s., Český Krumlov
24.10.2019
10:00 DOPOLEDNÍ KÁVA – TENTOKRÁT S HELENOU ČAPKOVOU Městská knihovna v Českém Krumlově
24.10.2019
19:00 MLADÉ PUŠKY RAKOUSKÉ NATURÁLNÍ VINNÉ SCÉNY Renesanční sály u radnice, Český Krumlov
25.10.2019
13:00 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A OSLAVA VÝROČÍ ZŠ T.G.MASARYKA Český Krumlov
25.10.2019
19:00 CHUŤ A VŮNĚ CHAMPAGNE – Festival vína Hotel růže, Český Krumlov
26.10.2019
10:00 EXTRALIGA BADMINTONU 1. KOLO Všesportovní hala, Český Krumlov
26.10.2019
13:00 KOUZELNICKÉ ODPOLEDNE S LIŠÁKEM FOXEM Království lesa, Lipno nad Vltavou
26.10.2019
15:00 RUMUNŠTÍ SLOVÁCI – REEMIGRANTI NA ŠUMAVĚ Kavárna U tří koček, Horní Planá – beseda
26.10.2019
18:00 PORTUGALSKÁ VÍNA – NÁVRAT KE KOŘENŮM Vinotéka sv. Kryštofa, Český Krumlov – Festival vína
JINDŘICHOHRADECKO
13.4.2019 8.12.2019 ZAŠITÁ KRÁSA / POCTA MARII HOPPE TEINITZEROVÉ Dům gobelínů, kulturních tradic a řemesel, Jindřichův Hradec
25.4.2019 6.1.2020 TRAGICKÁ LÉTA 1939 – 1942 Muzeum Jindřichohradecka, Jindřichův Hradec
27.4.2019 31.10.2019 PRVNÍ DÁMA ČESKÉ TAPISERIE Dům gobelínů, Jindřichův Hradec
27. 6. 2019 13. 11. 2019 DRÁTENICTVÍ VČERA A DNES Výstavní síň v Jezuitském semináři, Jindřichův Hradec
1.8.2019 31.10.2019 JOSEF LADA – OBRAZY – výstava Výstavní dům Stará radnice, Jindřichův Hradec
30.8.2019 27.10.2019 SPOLEK FOKUS J. HRADEC / MAPOVÝ OKRUH VYSOČINA Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, Jindřichův Hradec
14.9.2019 1.12.2019 FOTO IUVENTARS – výstava Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, Jindřichův Hradec
22.9.2019 1.12.2019 SVĚT JE BÁJEČNÉ MÍSTO K NAROZENÍ – Stanislav Holý Dům Štěpánka Netolického, Třeboň – výstava
21.10.2019
17:00 LUCIE MINÁŘOVÁ – #JEDUNAVÝKON Fakulta managementu VŠE, Jindřichův Hradec – přednáška
21.10.2019
19:30 KRÁLOVNY Divadlo J. K. Tyla, Třeboň
21.10.2019 22.10.2019 19:00 PROČ MUŽI NEPOSLOUCHAJÍ A ŽENY NEUMÍ ČÍST V MAPÁCH Divadelní sál Střelnice, Jindřichův Hradec
22.10.2019
19:00 NEZMAŘI KD Beseda, Dačice
22.10.2019
19:30 TŘEBOŇSKÝ LÁZEŇSKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR Společenský sál Lázní Aurora, Třeboň
23.10.2019
16:30 MINULOST A SOUČASNOST TŘEBOŇSKÝCH RYBNÍKŮ Městská knihovna Jindřichův Hradec – přednáška
23.10.2019
19:00 DANIEL C. JACKSON: MŮJ ROMANTICKÝ PŘÍBĚH Divadelní sál Střelnice, Jindřichův Hradec
23.10.2019
19:30 PAVLÍNA JÍŠOVÁ PÍSNIČKY S KYTAROU AKUSTICKY Společenský sál Lázní Aurora, Třeboň
24.10.2019
13:00 DRÁTKOVÁNÍ PAVOUČKŮ Městská knihovna Třeboň
24.10.2019
14:30 PROHLÍDKA MUZEA S PETREM VOKEM Muzeum a galerie, Třeboň
24.10.2019
18:00 ZVÍŘATA NA PRANÝŘI – přednáška Pivovar Regent, Třeboň
25.10.2019
19:00 KONCERT JHSO A PŘEDÁNÍ CEN STAROSTY MĚSTA Divadelní sál Střelnice, Jindřichův Hradec
25.10.2019
19:00, 21:00 FANTOM DIVADLA – PŘÍBĚH OŽÍVÁ Divadlo J. K. Tyla, Třeboň
25.10.2019
20:00 WALDA GANG + ALKEHOL KC Jitka, Jindřichův Hradec
26.10.2019
15:30 NEDOPEČENÝ KOLÁČEK Loutkové divadlo, Třeboň
26.10.2019
19:00 PETR ABRAHAM „MOJE HRA“ Kino Střelnice, Jindřichův Hradec
26.10.2019
21:00 BRUTUS KD Deštná
27.10.2019
15:30 PTÁK OHNIVÁK A LIŠKA RYŠKA Loutkové divadlo, Třeboň
PÍSECKO
11.7.2019 31.10.2019 SVATOPLUK KLIMEŠ – VE VZDUCHU / VE VODĚ Památník města Protivína
27.8.2019 24.11.2019 PÍSEK 1619 – 1620: TROJÍ DOBYTÍ MĚSTA A POČÁTEK TŘICETILETÉ VÁLKY NA PÍSECKU Galerie Prácheňského muzea, Písek
4.10.2019 31.10.2019 KONFRONTACE KLASICKÉ A DIGITÁLNÍ KOLÁŽE výstava Prácheňské muzeum v Písku
21.10.2019
19:00 JIŘÍ KOLBABA – SEDM DIVŮ ISLANDU Kino Protivín – přednáška s promítáním
22.10,2019 3.11.2019 VLTAVOTÝNSKÝ POKLAD – výstava Prácheňské muzeum v Písku
22.10.2019
19:00 LADISLAV ZIBURA – PRÁZDNINY V EVROPĚ Divadlo Fráni Šrámka, Písek
23.10.2019
9:00 PLETKY S VLASTOU Klubovna Senior Pointu, Písek
23.10.2019
10:00 MONGOLSKO – ZEMĚ, KDE SE ZASTAVIL ČAS Divadlo Fráni Šrámka, Písek
23.10.2019
19:00 VÁCLAV NECKÁŘ A BACILY Divadlo Fráni Šrámka, Písek
23.10.2019 24.11.2019 SKAUTING A TRAMPING V PÍSKU – STOLETÁ HISTORIE – výstava, Prácheňské muzeum v Písku
24.10.2019
16:00 PÍSECKÁ VĚŽ VE FOTOGRAFII ALOISE NĚMCE – přednáška, Prácheňské muzeum v Písku
24.10.2019
17:00 SENIORSKÝ VEČER – PIŇAKOLÁDA Kulturní dům, Písek
24.10.2019
19:00 OSCAR PRO EMILY – Studio DVA Praha Divadlo Fráni Šrámka, Písek
25.10.2019
20:00 TOTÁLNÍ NASAZENÍ, VISION DAIS, DERATIZÉŘI – KLUBOFFKY TOUR 2019 Divadlo Pod Čarou, Písek
26.10.2019
20:30 TIMUDEJ A CIRCUS PROBLEM Divadlo Pod Čarou, Písek
PRACHATICKO
2.9.2019 3.11.2019 KOMENSKÉHO FASCINUJÍCÍ LABYRINT SVĚTA A RÁJ SRDCE V KOLÁŽÍCH MIROSLAVA HUPTYCHA– výstava Městská knihovna Prachatice
10.9.2019 29.12.2019 SVĚT KOSTIČEK – unikátní putovní výstava Prachatické muzeum, Prachatice
27.9.2019 27.11.2019 OBLE – NÁBYTEK S PŘÍBĚHEM – výstava Galerie Neumannka, Prachatice
4.10.2019 29.10.2019 Výstava „DIPLOMACIE MEZI PRAHOU A BERLÍNEM – DVOJÍ ZAČÁTEK 1918/1993“ Městská knihovna Vimperk
7.10.2019 7.11.2019 70. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ZUŠ VIMPERK – výstava Městské kulturní středisko, Vimperk
16.10.2019 22.10.2019 VÁCLAV KUNEŠ A JAROSLAV VANČÁT: SPOLUŽÁCI Galerie Dolní Brána, Prachatice
22.10.2019
17:00 ÍRÁN ZNÁMÝ NEZNÁMÝ – přednáška Prachatické muzeum, Velké náměstí, Prachatice
23.10.2019
16:00 ROMEO A JULIE – Studio dell‘arte České Budějovice Muzeum české loutky a cirkusu, Prachatice
24.10.2019
9:00 DEN INFORMAČNÍCH CENTER Náměstí Svobody, Vimperk
24.10.2019
16:00 BUBU, BU! Pohádka Ondřeje Frencla Kinosál Volary
24.10.2019
19:00 SEJDEME SE S CIBULKOU Městské divadlo Netolice
26.10.2019
12:00 ULICE DĚTEM– benefice pro nadaci Pink Bubble Poštovní ulice Prachatice
27.10.2019
15:30 ZUNA – LOUTKOVÁ POHÁDKA Městské kulturní středisko, Vimperk
STRAKONICKO
3.7.2019 31.12.2019 ENKAUSTIKA ANEB KRÁCENÍ DLOUHÉ CHVÍLE PANA JOSEFA NOVOTNÉHO Šmidingerova knihovna, Strakonice
1.10.2019 2.12.2019 REKONSTRUKCE EXPOZIC MUZEA V OBRAZECH Nádvoří strakonického hradu
2.10.2019 4.11.2019 SVĚDECTVÍ O SLUŽBĚ – výstava fotografií Vstupní hala Šmidingerovy knihovny, Strakonice
2.10.2019 17.11.2019 SAMETOVÁ REVOLUCE NA STRAKONICKU – výstava fotografií, Černá kuchyně, Hrad Strakonice
21.10.2019
18:00 S GYMNÁZIEM NA CESTÁCH – PO USA Z L.V. BAREVNÝMI POUŠTĚMI DO L. A. Gymnázium Strakonice
21.10.2019
19:00 NALEVO OD VÝTAHU Dům kultury, Strakonice
21.10.2019 26.10.2019 SLOVOSLET – DNY POEZIE A MLUVENÉHO SLOVA Šmidingerova knihovna, Strakonice
22.10.2019
16:00 KREATIVNÍ RODINNÁ DÍLNA – halloweenské svícny Rodinné centrum Beruška, Strakonice
22.10.2019
19:00 ARNOŠT VAŠÍČEK: ČESKÉ TAJEMNO Hrad – Rytířský sál, Strakonice
23.10.2019
15:00 JITKA VELKOVÁ – ZÁHADNÉ VODŇANY – přednáška Komunitní centrum Vodňany – Újezd
23.10.2019
17:00 ROBERT FULGHUM JE OPRAVÁŘ OSUDŮ Společenský sál Šmidingerovy knihovny, Strakonice
24.10.2019
19:00 FOLKOVÝ VEČER BEZ PROUDU Kavárna Colombina, Vodňany
25.10.2019
15:00 HALLOWEEN V SOKOLOVNĚ Sokolovna, Strakonice
25.10.2019
17:00 RUKODĚLNÁ DÍLNA PETRY DUDÁKOVÉ – podzimní věnce, Kavárna a čajovna U Lípy, Vodňany
26.10.2019
15:30 MIKEŠ VYPRÁVÍ POHÁDKU Kino Oko, Strakonice
26.10.2019
20:00 RETRO DISKO S MILOŠEM ZEMENEM Dům kultury, Strakonice
TÁBORSKO
1.1.2019 31.12.2019 VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ STARÝCH MĚŠIC A JEJICH OBYVATEL Hostinec Pod kaštanem, Měšice
4.9.2019 30.11.2019 ROK 1989 V TÁBOŘE A DALŠÍ „DEVÍTKOVÁ“ VÝROČÍ Tábor
6.9.2019 28.10.2019 ALEŠ SLAVÍK 70 – ANDĚLÉ – PORTRÉTY – ZÁŽITKY Z CEST Husitské muzeum v Táboře – výstava
3.10.2019 10.11.2019 ŠKOLA – VÝSTAVA Galerie 140, Tábor
4.10.2019 1.11.2019 KOECHLIN & PLACHÝ Galerie U Radnice Tábor
21.10.2019
18:00 BAJKAL – vyprávění tří dobrodruhů na motorkách Spektrum Sezimovo Ústí
22.10.2019
16:00 DESKOHRANÍ Knihovna pro děti a dospělé, Tábor
22.10.2019
19:00 PETR STANČÍK – SPISOVATELÉ V JEDNOTĚ Jednota kafe a knihy, Tábor
24.10.2019
12:30 PODZIMNÍ TVOŘIVÁ DÍLNA Městská knihovna Tábor, pob. Sídliště nad Lužnicí
24.10.2019
13:00 MIROSLAVA LONČÁKOVÁ: KANÁRSKÉ OSTROVY – Akademie III. věku, Matrika – zasedací místnost, Tábor
24.10.2019
17:00 KRÁLOVÉ ŠUMAVY RUDOLFA KALČÍKA – přednáška Přednáškový sál Husitského muzea, Tábor
24.10.2019
19:30 PÁNSKÁ ŠATNA ANEB IMPROVIZACE V YPSILONCE Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
25.10.2019
13:00 UCTĚNÍ 101. VÝROČÍ VZNIKU ČESKOSLOVENSKA U sochy před Kulturním domem, Veselí nad Lužnicí
25.10.2019
19:00 TANEČNÍ VEČER – hraje duo Bedaband Spektrum Sezimovo Ústí
25.10.2019
19:00 EPOQUE QUARTET & DUO SIEMPRE NUEVO Velký sál Spolkového domu Střelnice, Tábor
25.10.2019
21:00 KEKS – taneční zábava populární kapely Kulturní dům, Veselí nad Lužnicí
26.10.2019
11:00 7. ROČNÍK VELKÉ CENY V CYKLOKROSU Dopravní hřiště, Veselí nad Lužnicí
26.10.2019
14:00 MANIFESTACE K 101. VÝROČÍ VZNIKU ČESKOSLOVENSKA… U sochy Mistra Jana Husa Na Husově nám., Tábor
26.10.2019
14:00 PIRÁTI Z KARIBIKU Jump & Kids Aréna, Sezimovo Ústí II.

Podobné příspěvky

Budějovánky

Budějovánky

„Chtěl jsem potěšit kolegy v práci, tak jsem vytvořil Budějovánky,“…

20. 11. 2019
Zobrazit všechny aktuality