Středoškolská soutěž v kybernetické bezpečnosti – ročník 2019/20

Středoškolská soutěž v kybernetické bezpečnosti - ročník 2019/20

První kolo 4. ročníku Středoškolské soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti bylo zahájeno 9. září 2019 a probíhá do 1. října 2019. Harmonogram celého čtvrtého ročníku soutěže je k dispozici zde.

  • Kybernetická soutěž je soutěží středoškoláků ve znalostech a dovednostech v oblasti kybernetické bezpečnosti a informačních a komunikačních systémů.
  • V rámci soutěže budou vytvořeny podklady, které mohou středoškolským pedagogům posloužit jako metodická pomůcka při vzdělávání studentů v oblasti kybernetické bezpečnosti, informačních a komunikačních technologií a programování.
  • Soutěž je organizována pro všechny studenty středních škol v České republice věkové kategorie 15 až 20 let, a to bez ohledu na zaměření školy a na skutečnost zda se jedná o studijní obory zakončené maturitou či nikoliv.
  • Nejúspěšnější účastníci obdrží nabídku k účasti na letním soustředění spoluorganizovaném ČVUT a Kybernetickým polygonem, Masarykovy univerzity v Brně. Nejlepší účastníci se budou moci kvalifikovat do Evropské kybernetické soutěže, která proběhne ke konci roku 2019 (ECSC 2019).*

Jestliže se chcete účastnit soutěže, musíte se zaregistrovat zde,
a poté Vám bude zaslán e-mailem s odkazem na účast v prvním kole.

zdroj: www.kybersoutez.cz/kybersoutez.html

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality