Skate camp 2015 v Kladně

Skate camp 2015 v Kladně
29. 6. 2015
Dušan Brodský

Dětský skate camp je tu! Pro všechny milovníky prkna se bude kemp konat 19. – 20. 8. 2015 ve Skateparku Kladno!

Celé dva dny kempu budou probíhat v pro nás uzavřeném Skate parku Kladno. Děti budou rozděleny do kategorií dle věku a samozřejmě zkušeností. Kemp se specializuj na děti a mládež od 6-ti do 15-ti let. Během pobytu se děti naučí základy skateboardingu, jak se správně chránit, jaký si pořídit skateboard, jak o něj pečovat či jaké triky se na skateboardu dají dělat.

Výuka je prováděna jak jinak než zkušenými profesionálními jezdci, kteří se aktivně věnují skateboardingu a mají s výukou již letité zkušenosti. Naši profesionální jezdci dětem samozřejmě předvedou i nějakou tu profesionální jízdu. Program bude obohacen o noční skatování a poslední den si naši jezdci poměří síly a triky v závěrečném závodu. Každý zúčastnění si odnese účastnický diplom a malou pozornost.

Jako ke každému jinému sportu patří i ke skatování kvalitní strava a pitný režim a našim účastníkům bude podávána strava 5x denně a z toho dvě teplá hlavní jídla. Aby bylo ještě více o zábavu postaráno budou děti ubytované formou kempu. Na děti během pobytu dohlíží lektoři, zdravotník a samozřejmě kempoví vedoucí.

V případě zájmu o účast na našem kempu kontaktujte prosím Ivu Stupkovou na telefonu 734179655 či emailu produkce@kristianproduction.cz. Ráda Vám také zodpoví veškeré dotazy a připomínky.

 

Proč zrovna dětský skate kemp?

Vzhledem k dnešním módním trendům jsme zvolili pro nás ideální kombinaci moderní volnočasové aktivity a klasického kempu (tábora) pro děti. Rádi bychom u dětí rozvíjeli již zapomenuté hodnoty a tradice jako je například férovost, týmová práce, respekt a v neposlední radě kamarádství. Našim cílem je ukázat dětem, že sport má mnoho podob a může být moderní a zábavný. Také bychom rádi odbourali u rodičů jisté předsudky, které mají ohledně street artových aktivit.

Touto problematikou se již dva roky aktivně zabývá nezisková organizace Ulice dětem, která prezentuje na školách volnočasové aktivity zaměřené právě na street art. Ulice dětem také zajistí doprovodný program našeho kempu, kde si budou děti moci se zkušenými lektory vyzkoušet činnosti jako jsou YoYování, parkur, Djing, breakdance a jiné.

skatekemp_2015-200x283

Zdroj: http://www.nicm.cz/detsky-skate-kemp-2015

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality