Nezobrazuje se tento email správně? Prohlédněte si ho v prohlížeči

header (1)

Víkendové tipy ke stažení naleznete zde:

Víkendové tipy Český Krumlov (ICM Český Krumlov)

Víkendové tipy Jindřichův Hradec (ICM Jindřichův Hradec)

Víkendové tipy Tábor (ICM Tábor)

divadlo

V širším slova smyslu

čt 3.3.2016 19:05

Měsíc ve dne – galerie

Salsa Ántré

pá 4.3.2016 19:30

Kuloár – Divadelní kavárna

Archa naděje

so 5.3.2016 19:00

Jihočeské divadlo

Poker face

út 8.3.2016 19:30

Jihočeské divadlo – studiová scéna Na Půdě

Zavolejte Jeevese

st 9.3.2016 19:00

Jihočeské divadlo

Perfect days

čt 10.3.2016 19:00

Jihočeské divadlo

Leonard Bernstein: Mass / Vojtěch Dyk v hlavní roli Celebranta

čt 10.3.2016 19:30 – 22:00

Výstaviště České Budějovice

Karel – Táta vlasti

st 9.3.2016 18:30

Malé divadlo České Budějovice

Zakletý princ

čt 3.3.2016 19:00

Jihočeské divadlo

Shakespeare v Hollywoodu

pá 4.3.2016 17:00

Jihočeské divadlo

Ani za milion

st 9.3.2016 19:00

Divadlo U Kapličky

Dramatický kroužek

čt 3.3.2016 16:00 – 17:00
čt 10.3.2016 16:00 – 17:00

Baby centrum Šikulka – MHD 14 a 21 (Nové Vráto)

hudba

Jihočeská fiharmonie – Kurt Weill výběr z kabaretů

čt 3.3.2016 19:00

Metropol

Salsa Ántré

pá 4.3.2016 19:30

Kuloár – Divadelní kavárna

Lahar + But + Brutally Deceased + Ytivarg

pá 4.3.2016 20:00

mcFabrika

The Thrillest / trap, dubstep, hip-hop

pá 4.3.2016 21:00

Klub K2

Dance Madness Party – Dj Frenkk

pá 4.3.2016 21:00

Broukárna

Ice Muffin 2016

pá 4.3.2016 21:00

Café Klub Slavie

Smack Live – Sick Album Tour

pá 4.3.2016 21:00

Komiks Klub

Legends Live

so 5.3.2016 19:00 – 22:00

Rock café Gorila

XX. ples Jednoty

so 5.3.2016 20:00

Metropol

Maškarní rockovej ples

so 5.3.2016 20:00

Restaurace Gerbera – Budvar Arena

Ghost of You, Donnie Darko, Johnny Survived

so 5.3.2016 20:30

Velbloud Music Bar

Young Blood vol. XI w/ Furious Freaks

so 5.3.2016 21:00

Komiks Klub

Stromboli Fiat Lux Tour 2016

ne 6.3.2016 20:00

Metropol

Písničkové rozhovory živě

út 8.3.2016 18:00

Český rozhlas České Budějovice – Studiový sál

Panochovo kvarteto – Jihočeská filharmonie

út 8.3.2016 19:00

Jihočeská filharmonie – Kostel sv. Anny

Ian Ritchie’s SOHO Project – Breathe In The Air tour 2016

út 8.3.2016 20:00

Café Klub Slavie

Haydamaky (UA)

út 8.3.2016 20:30

Velbloud Music Bar

Melvin Power Night

út 8.3.2016 21:00

Klub K2

Koncert skupiny Duo Jamaha

st 9.3.2016 18:00

Metropol

Olga Romanko

st 9.3.2016 19:00

Jihočeská filharmonie – Kostel sv. Anny

Jananas

st 9.3.2016 20:00

Café Klub Slavie

University band contest 2016 – České Budějovice

st 9.3.2016 20:00

Klub K2

MorfLab – Fjordwalker (RUS)

st 9.3.2016 20:30

Velbloud Music Bar

DNB Breakdown

st 9.3.2016 21:00

Komiks Klub

Baletní Ántré

čt 10.3.2016 19:30

Jihočeské divadlo

Solitérnájt- Xavier Baumaxa, Šrája

čt 10.3.2016 20:30

Velbloud Music Bar

Dance Boom Party – Dj Marek Anděl

st 9.3.2016 21:00

Broukárna

All Generation Party – Dj Marek Grande

so 5.3.2016 21:00

Broukárna

Aromaterapeutická masáž obličeje

so 5.3.2016 9:00 – 11:00

Pansofie

Rumba Latina

so 5.3.2016 21:00

Café Klub Slavie

Zpívání pro radost – smíšený pěvecký sbor

čt 3.3.2016 16:45 – 18:20
čt 10.3.2016 16:45 – 18:20

KD Slavie

Zpívání s dětmi

st 9.3.2016 17:00 – 18:30

Dům U Beránka – galerie

kino – film

Prach a broky

čt 3.3.2016 18:30

SUD – studentské universitní divadlo

Motivační film – Gravitation

pá 4.3.2016 19:00

Klub K2

Jeden svět – promítání dokumentu: Tichá inkvizice

út 8.3.2016 17:00

Kulturní klub Living room

odborné

Testování MBTI

po 1.2.2016 – so 31.12.2016

Informační centrum pro mládež České Budějovice

Ženy v Pohodě – dámský klub

čt 3.3.2016 18:00

Caffe bar Pohoda

Kambodža – země plovoucích vesnic

čt 3.3.2016 19:00

Café Datel

Přednáška prof. Bradleyho

pá 4.3.2016 8:30

Zemědělská fakulta Jihočeské univerzity – zasedací místnost Katedry speciální produkce rostlinnéAučebna Z3

Dionýz Bezák

pá 4.3.2016 17:00

Centrum Mystica

Z cyklu Živě a zevnitř – Díl VI. „Rozhlasová práce s hlasem“ – Jan Dvořák

ne 6.3.2016 15:00 – 19:00

Jihočeské divadlo – Studiová scéna Na Půdě

Akademické půlhodinky: Lukáš Čížek: Selháváme v ochraně přírody?

út 8.3.2016 15:00

Kostel sv. Rodiny

Antistresové omalovánky pro dospělé

út 8.3.2016 17:00

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Čtyři Dvory – pobočka Čtyři Dvory

Přednáška „Konec prokrastinace“

út 8.3.2016 17:00

Aula Jihočeské univerzity

Asertivita není agresivita

út 8.3.2016 18:30 – 21:00

Centrum setkávání

Putování po Severním Norsku

st 9.3.2016 19:00

Caffe bar Pohoda

Jak na e-knihy?

čt 10.3.2016 16:30

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – pobočka Lidická 1 – počítačová učebna

Léčivá indická kuchyně

čt 10.3.2016 19:00 – 21:30

Měsíc ve dne – galerie

Čakrové pondělky – šamanské léčení s intuitivní kresbou – docházková dílna

po 7.3.2016 18:00 – 20:30

Branišovská (České Budějovice) – č.p. 20 – Atelier Jane H.

Psychomotorická poradna

po 7.3.2016 9:00

Pansofie

ostatní

Cesta do Indie

pá 19.2.2016 – čt 3.3.2016

České Budějovice – Indie – Kovalam

Japonština pro začátečníky

čt 3.3.2016 17:00

AKAI KIKU

Promítání z výstupů na 44 Alpských čtyrtisícovek

pá 4.3.2016 19:30 – 21:00

Lanovka – Lezecké centrum

Hráči sobě – burza her

so 5.3.2016 9:00 – 12:00

Labyrint

Pletení velikonoční ošatky z papírových ruliček

so 5.3.2016 14:30 – 17:30

Centrum baculatého mazlení

„Rodíme se rodičem“ – Jsem miminku blíž

út 8.3.2016 16:30

Pansofie

NápadFest

st 9.3.2016 17:00 – 20:00

Široko Residence

Kurz losos

st 9.3.2016 17:30 – 21:30

Gourmet Factory

Čakrové pondělky – šamanské léčení s intuitivní kresbou – docházková dílna

po 7.3.2016 18:00 – 20:30

Branišovská (České Budějovice) – č.p. 20 – Atelier Jane H.

Trojčení pro děti

po 7.3.2016 15:00 – 17:00

Centrum Krajinská

Orientální tanec pro pokročilé

út 8.3.2016 18:00 – 19:30

Thurayya

Pletení z Pedigu

čt 10.3.2016 9:00 – 11:30

KD Slavie

Modelářský kroužek

út 8.3.2016 16:00 – 17:30

Centrum Krajinská

Kroužek keramiky pro děti 6-8 let

út 8.3.2016 16:00 – 17:30

Centrum Krajinská

Studentské tvoření z keramiky

út 8.3.2016 18:00 – 20:00

Centrum Krajinská

Březnová obloha

út 8.3.2016 20:00

Hvězdárna a planetárium České Budějovice

Kurz múzického herectví

st 9.3.2016 16:00

Jihočeské divadlo – Studiová scéna Na Půdě

Cvičení maminek s dětmi

čt 3.3.2016 9:00
čt 10.3.2016 9:00

Baby centrum Šikulka

Čtenářská výměnná burza knih a časopisů

čt 3.3.2016 12:00 – 18:00
pá 4.3.2016 8:30 – 12:00
po 7.3.2016 12:00 – 18:00
út 8.3.2016 8:30 – 18:00
st 9.3.2016 8:30 – 14:00
čt 10.3.2016 12:00 – 18:00

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Suché Vrbné – pobočka Suché Vrbné

Březnová obloha pro rodiny s dětmi

čt 3.3.2016 16:30
čt 10.3.2016 16:30

Hvězdárna a planetárium České Budějovice

Tříměsíční skupinový kurz hubnutí

út 8.3.2016 19:30

Hotel Zvonárna

Angličtina pro děti předškolního věku

čt 3.3.2016 15:30 – 16:15
út 8.3.2016 15:30 – 16:15
čt 10.3.2016 15:30 – 16:15

1. Centrum zdravotně postižených jižních Čech

Kreslení pravou hemisferou pro dospělé začátečníky a děti od 12ti let s Lenkou Kalovou

čt 3.3.2016 16:15 – 20:30
čt 10.3.2016 16:15 – 20:30

Mateřské centrum Máj – Komunitní centrum Máj – nová budova vedle České pošty v ulici Antonína Barcala – přízemí

Kurz snižování nadváhy – Hubneme na léto

pá 4.3.2016 8:15 – 20:45

Mateřské centrum Máj – Komunitní centrum Máj

Kurz PC pro pokročilé

po 7.3.2016 9:00 – 11:30

KD Slavie

Kroužek pro děti od 7 let – kreslení pravou hemisferou s Lenkou Kalovou

čt 3.3.2016 14:00 – 16:00
út 8.3.2016 14:00 – 16:00
čt 10.3.2016 14:00 – 16:00

Mateřské centrum Máj – Komunitní centrum Máj – nová budova vedle České pošty v ulici Antonína Barcala – přízemí

Bleší trhy

so 5.3.2016 6:00 – 11:00

Výstaviště České Budějovice – Pavilon B4

Kurz používání tabletů a mobilů

po 7.3.2016 12:00 – 14:30

KD Slavie

Tvořivá dílna – kresba s Hankou Práznou

po 7.3.2016 12:45 – 14:15

KD Slavie

Flamenco pro mírně pokročilé

čt 3.3.2016 16:25 – 17:55
čt 10.3.2016 16:25 – 17:55

1. Centrum zdravotně postižených jižních Čech – taneční škola Thurayya

Jarní kurzy líčení

so 5.3.2016 15:00

Studio Bess

Příběhy ze solné jeskyně

út 8.3.2016 17:30 – 18:30

Baby centrum Šikulka – MHD 14 a 21 (Nové Vráto)

Kurz pro začátečníky barevné kreslení: akvarelové pastelky, akvarel a suché křídy

út 8.3.2016 18:30 – 20:30

Mateřské centrum Máj – Komunitní centrum Máj – nově postavená budova vedle České pošty v ulici Antonína Barcala – přízemí

Večerní pozorování u dalekohledu

út 8.3.2016 21:00

Hvězdárna a planetárium České Budějovice – Kopule hvězdárny

Dramatický kroužek

čt 3.3.2016 16:00 – 17:00
čt 10.3.2016 16:00 – 17:00

Baby centrum Šikulka – MHD 14 a 21 (Nové Vráto)

Pozorování Slunce

čt 3.3.2016 9:00 – 15:00
pá 4.3.2016 9:00 – 15:00
po 7.3.2016 9:00 – 15:00
út 8.3.2016 9:00 – 15:00
st 9.3.2016 9:00 – 15:00
čt 10.3.2016 9:00 – 15:00

Hvězdárna a planetárium České Budějovice – Kopule hvězdárny

Flamenco pro začátečníky

st 9.3.2016 17:00

Centrum Mystica

„Rodíme se rodičem“ – Příprava na porod, vyšetření v těhotenství,…..

st 9.3.2016 17:45

Pansofie

Plavání dětí od 6 měsíců

čt 3.3.2016 8:30 – 19:00
pá 4.3.2016 8:30 – 19:00
po 7.3.2016 8:30 – 19:00
út 8.3.2016 8:30 – 19:00
st 9.3.2016 8:30 – 19:00
čt 10.3.2016 8:30 – 19:00

Baby centrum Šikulka – MHD 14 a 21 (Nové Vráto)

Tai chi, čchi kung a meditace jako cesta k harmonii

út 8.3.2016 17:00 – 18:30
út 8.3.2016 18:30 – 20:00

Základní škola – Matice školské 3 – malá tělocvična

Fotokurzy U Beránka

čt 3.3.2016 20:00 – 22:00
čt 10.3.2016 20:00 – 22:00

Dům U Beránka – galerie

Meditace – vipassana

po 7.3.2016 18:00 – 20:00

Dům U Beránka – galerie

Burza okrasného ptactva

so 5.3.2016 7:00 – 09:00

Výstaviště České Budějovice – pavilon D5

společenské

„Škoda to nečíst“

út 1.3.2016 – čt 31.3.2016

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – všechny pobočky

Přeplavali jsme La Manche

čt 3.3.2016 14:30 – 15:30

Kulturní klub Horká vana

Vidíme se? Beseda o bezpečnosti chodců

čt 3.3.2016 16:00 – 18:00

Kulturní klub Horká vana

Návod na zdraví v rozhlase: Změříme vám tlak a ukážeme, jak cvičit doma

čt 3.3.2016 17:00

Český rozhlas České Budějovice – Studiový sál

Cyklická žena – cyklická setkání naživo

čt 3.3.2016 18:30 – 20:00

Centrum setkávání

Hospodský kvíz v Café Hostel

ne 6.3.2016 18:30 – 21:30

Café Hostel

Host u Tří Lvů: Beseda s hercem Petrem Bruknerem

po 7.3.2016 17:00

Český rozhlas České Budějovice – Studiový sál

Hospodský kvíz – týmová vědomostní soutěž

po 7.3.2016 19:00 – 22:00

Kulturní klub Horká vana

Baletní Ántré

čt 10.3.2016 19:30

Jihočeské divadlo

Životní filosofické otázky člověka a dílo R. Steinera

pá 4.3.2016 17:00

Pansofie

Pletení z Pedigu

čt 10.3.2016 9:00 – 11:30

KD Slavie

Povídání s bříškem

čt 3.3.2016 17:00 – 18:30

Mateřstvím společně

Kurz PC pro pokročilé

po 7.3.2016 9:00 – 11:30

KD Slavie

Kurz používání tabletů a mobilů

po 7.3.2016 12:00 – 14:30

KD Slavie

Tvořivá dílna – kresba s Hankou Práznou

po 7.3.2016 12:45 – 14:15

KD Slavie

Příběhy ze solné jeskyně

út 8.3.2016 17:30 – 18:30

Baby centrum Šikulka – MHD 14 a 21 (Nové Vráto)

Půstové a hloubkové detoxikační očisty – „Půst – bez jídla k očistě těla i ducha“

st 9.3.2016 17:30

Fér café

Dětská skupina Ovečka

st 9.3.2016 9:00 – 12:00

Dům U Beránka – galerie

sport, aktivní vyžití

Cesta do Indie

pá 19.2.2016 – čt 3.3.2016

České Budějovice – Indie – Kovalam

SK Dynamo ČB / FK Fotbal Třinec

pá 4.3.2016 18:00

Fotbalový stadion SK Dynamo

Víkendový badmintonový kemp pro pokročilé

so 5.3.2016 9:00 – 16:00

Badminton na Výstavišti

Junior Cup

so 5.3.2016 10:00

Lanovka – Lezecké centrum

Mimi školička 4 – 9 m

pá 4.3.2016 8:45
pá 4.3.2016 10:00

Pansofie

Mimi školička 1 – 4 m

pá 4.3.2016 11:00

Pansofie

Orientální tanec pro pokročilé

út 8.3.2016 18:00 – 19:30

Thurayya

Batolivá školička (14 – 24 m)

út 8.3.2016 10:00

Pansofie

Předškolková školička 2 – 4 roky

st 9.3.2016 10:00

Pansofie

Těhotenské plavání

st 9.3.2016 14:30

Baby centrum Šikulka

Těhotenský tělocvik

st 9.3.2016 16:30

Pansofie

Lezoucí – batoli školička 9 – 12 m

čt 3.3.2016 10:00
čt 10.3.2016 10:00

Pansofie

S mimi na srdci (1 – 12 m)

čt 3.3.2016 11:00
čt 10.3.2016 11:00

Pansofie

Povídání s bříškem

čt 3.3.2016 17:00 – 18:30

Mateřstvím společně

Volné plavání rodičů a dětí

čt 3.3.2016 14:30 – 15:30
pá 4.3.2016 13:00 – 18:00
so 5.3.2016 10:00 – 18:00
po 7.3.2016 12:00 – 13:00
st 9.3.2016 13:00 – 14:00
čt 10.3.2016 14:30 – 15:30

Baby centrum Šikulka – MHD 14 a 21 (Nové Vráto)

Flamenco pro dospělé – začátečníci nový kurz

čt 3.3.2016 19:00 – 20:30
čt 10.3.2016 19:00 – 20:30

1. Centrum zdravotně postižených jižních Čech – taneční škola Thurayya

Flamenco pro mírně pokročilé

čt 3.3.2016 16:25 – 17:55
čt 10.3.2016 16:25 – 17:55

1. Centrum zdravotně postižených jižních Čech – taneční škola Thurayya

Flamenco pro začátečníky

st 9.3.2016 17:00

Centrum Mystica

Cvičíme se Zdravíkem a Jedlíkem

st 9.3.2016 16:30

Baby centrum Šikulka

Plavání dětí od 6 měsíců

čt 3.3.2016 8:30 – 19:00
pá 4.3.2016 8:30 – 19:00
po 7.3.2016 8:30 – 19:00
út 8.3.2016 8:30 – 19:00
st 9.3.2016 8:30 – 19:00
čt 10.3.2016 8:30 – 19:00

Baby centrum Šikulka – MHD 14 a 21 (Nové Vráto)

Tai chi, čchi kung a meditace jako cesta k harmonii

út 8.3.2016 17:00 – 18:30
út 8.3.2016 18:30 – 20:00

Základní škola – Matice školské 3 – malá tělocvična

Čchi-kung pro zdraví

čt 3.3.2016 11:00 – 12:30
čt 10.3.2016 11:00 – 12:30

Nový svět U Františka

Čchi-kung

čt 3.3.2016 17:00 – 18:30
čt 10.3.2016 17:00 – 18:30

Nový svět U Františka

Jóga

čt 3.3.2016 18:30 – 20:00
čt 10.3.2016 18:30 – 20:00

Nový svět U Františka

SM systém – aby záda nebolela

út 8.3.2016 18:00

Centrum baculatého mazlení

výstavy, trhy a veletrhy

Výstava Šangri-la

so 18.4.2015 – 9.4.2016

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

„Příběh města Českých Budějovic“ – stálá expozice

st 28.10.2015 – čt 31.12.2020

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

6. ročník výtvarné soutěže „Lesy a příroda kolem nás“

st 18.11.2015 – út 7.6.2016

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – pobočka Lidická 1

České Budějovice na hvězdné obloze

pá 1.1.2016 – so 31.12.2016

Hvězdárna a planetárium České Budějovice

František Domin / Dominik Domin – Fotografie z Francie

út 5.1.2016 – čt 31.3.2016

Café au Chat Noir – galerie

Historické slohy Českých Budějovic

čt 21.1.2016 – so 31.12.2016

České Budějovice – radnice – vchod č.3 – 3. patro

Bolestná melancholie/ Václav Hejna a expresivní tendence ve 30. letech 20. století

pá 29.1.2016 – ne 10.4.2016

Wortnerův dům – Alšova jihočeská galerie – galerie

Eva Petrová – Mozaika drobných radostí

pá 29.1.2016 – ne 10.4.2016

Wortnerův dům – Alšova jihočeská galerie – galerie

Některé nemoci nejsou vidět

po 1.2.2016 – st 30.3.2016

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – pobočka Lidická 1, přízemí

Výstava vtipů černého humoru: The Tap Tap načerno

út 2.2.2016 – 15.3.2016

OC Čtyři Dvory – pasáž

Výstava plakátů Jihočeského divadla

st 10.2.2016 – út 15.3.2016

Galerie Na schodech

Česká grafika v Galerii Hrozen

pá 12.2.2016 – so 5.3.2016

Galerie Hrozen

Julius Reichel

út 16.2.2016 – pá 11.3.2016

Měsíc ve dne – galerie

Fascinace koncem světa

út 16.2.2016 – pá 11.3.2016

Galerie D9

Cigler Motyčka – Akčytom Relgic

čt 18.2.2016 10:00 – so 19.3.2016 18:00

Galerie současného umění a architektury – Dům umění

Daniel Kaifer – Divočina

pá 19.2.2016 – 1.4.2016

Kotva – předsálí

Současná mladá slovenská fotografie Luboš Kotlár a Ján Skaličan

pá 19.2.2016 – ne 13.3.2016

Metropol

Gabriel Fragner – Chtěl jsem být farmářem

pá 19.2.2016 – 1.4.2016

Kotva – kavárna

Život našich předků na venkově

so 20.2.2016 – ne 1.5.2016

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Vítězné obrázky soutěže Jaroslava Kerlese

út 1.3.2016 – čt 31.3.2016

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Výstava k 150. výročí založení Spolku architektů a inženýrů v Království českém

st 2.3.2016 – čt 10.3.2016

České Budějovice – radnice – Radniční výstavní síň

Má vlast – cestami proměn

čt 3.3.2016 – st 30.3.2016

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – pobočka Lidická 1 – 2. patro

Stopy v čase

čt 3.3.2016 – 31.3.2016

Jihočeská vědecká knihovna – pobočka Lidická 1 – pobočka Lidická 1 – 1. patro

Oblastní výstava psů

so 5.3.2016

Výstaviště České Budějovice

Obrazy Josefa Bruckmüllera

út 8.3.2016 – st 30.3.2016

Galerie Hrozen

footer1

 

Facebook Mail WordPress


Odhlašte se zde | Spravovat odběr